Amulett õnne oma kätega

Inimesed aegadest hallipäine vana aja inimesed uskusid maagiasse. Inimene oma olemuselt on omane loota, et kõrgemad jõud tulevad appi raskes olukorras. Selles on suuresti tuua erinevaid maagiline gizmos, mida nimetatakse maskotid ja amuletid. Seejuures olulist rolli ei mängi nende välimust, vaid oluline on see, millised on "kohustused" nad on võimelised täitma. Käesolevas artiklis, me vaatame, kuidas teha amulett õnne, ja kui selleks tuleb varuda.

Mis võib olla talisman

ruun

Sageli juhtub see, et teema, mis meelitab ligi teil on õnne, on ise – neil võib esineda kivi, leitud ääres, kodune kass, kogemata ostetud figuriin, detail riided või ehted.

Sarnaseid asju ise juhtida tähelepanu nende omanike kulul särav välimus, tekstuur, kuju või värvi. Kui sul ei ole veel suutnud leida oma isiklik maagiline ese ja tunned ennast väga ebamugavalt ilma tema abi – võimalus teha tellimuse. Kuid kindlasti suurem tolk toob omakäeliselt valmistatud asi.

Maskotid saab esitada selliste toodetega:

 • kivid;
 • ehted kaunistused: rõngad, ripatsid;
 • ehted, bobby tuima;
 • taimede, lemmikloomade;
 • papp, a kangast, nahast tooted;
 • traditsiooniliste esemetega: horseshoes, kujukeste, mündid.

See loetelu võiks jätkata väga pikalt, sest valik on õige maskott on ennekõike sõltub isiklike eelistuste omanik, kuid on olemas ka mitmeid kohaldatavate eeskirjade suhtes elutu teemad: anna oma eelistus looduslik materjal, mis on oluline, et maskott on meeldiv katsuda ja tekitas teil on ainult positiivsed emotsioonid.

Kuidas teha ja aktiveerida amulett õnne

Kui sa oled juba otsustanud valik teema – enne, kui teha see aktiveerimine, puhastage seda kasutades ühte järgmistest meetoditest:

 • öösel madalam vesi soola
 • peske kuuvalgust või päikesevalguses
 • puista püha veega või minna temaga kirikusse.

Vandenõu, kes lausuvad, et ostetud (või leitud) amulettide müügist: "Nüüd on see minu talisman ja saatus minu! Toob mulle õnne ja õnne, asetades mind kõik hädad ja halb ilm".

Saada eest valmistamine amulettide müügist õnne pühapäev, kasvav Moon. See on tehtud võimalikult mugavaks ja positiivne õhkkond.

Parempidises koes materjalidega ja vastuvõtva ettevalmistamiseks asi:

 • lisada nõutavas vormis;
 • krunt runes või märgid (vajadusel);
 • pane amulet on riie ja pane ööseks alla padi.

Kuidas puhastada ostetud amuletid õnne

amulett

Mõni maagiline ese, mis ei ole tehtud isiklikult teile positiivsed mõtted pähe, vajab puhastamist. See on vajalik sellepärast, et selle asemel, et amulett õnne võid saada teada millist ja kelle energiaga laetud ese. Selle kohta, et asjad võivad kanda endas energiat erineva iseloomuga, on öeldud palju.

Puhastus negatiivset energiat toimub läbi nelja elemendi järgi. See on õhk, tuli, vesi ja maa. Esitada võib õhku gulkand coli, kus tuleb et suitsutama teema. Hea variant oleks lõhn viiruk, sandlipuu, mänd või keegi teine, kes on omadusi puhastus. Võid teha viiruk ise. Hästi sobib kiriku viirukit, mis on tugev puhastus omadused. Mõned eelistavad jätta eestkostja mõnda aega tänaval, et ta oli aldis puutuda tuul.

Pärast seda peaks kandma eestkostja üle küünal leek. Kui on võimalus, laiali lõke ja torka teema üle. Aga seda tuleb teha ettevaatlikult, eriti, kui see on valmistatud, näiteks puit. Kui ei ole võimalik kandma teema üle tulekahju, kuigi oleks pane see lähedal küünlad. Küünal võib olla nii tavaline, nii on ka kiriku.

Siis amulett õnne peab olema vastuvõtlikud puhastada veega. Soovitav loputada voolava vee all, näiteks ootel kui Creek või jõele. Mida kauem sa seda teha, seda tugevam on mõju. Mõned eelistavad puista eestkostjaja püha veega, see on hea variant. Juhul, kui ei ole võimalik saada kätte pühasse vette või minna kaasa looduslikule olukorrale allikas vett, saab korralikult pesta teema voolava vee all kraani. Ja viimane etapp on matmine maa alla. See on keeruline, seetõttu on enamik jätab esemeid soola öö, pärast mida soola visatakse tänavale või pesta kanalisatsiooni.

Kuidas küsida amulett õnne

See lihtne toiming kehtib nii ostetud amuletid õnne ja tehtud oma kätega. Tasuta kõik maagilised esemed pärast puhastamist, kui ei teinud seda ise. Parim aeg selleks keskööl, kuu faas vastab eesmärk, mis peaks olema tabu. Antud juhul see toob õnne nii etapp moon — kasvav või täiskuu.

On vaja kolm küünlad. Neid saab osta kirikus, ja saab võtta tavalised. Muidugi, esimesed on rohkem eelistatud. Aseta küünlad kolmnurk, mille keskus hakkab asuma oma amulett. Pärast seda vaatad teda ja räägivad kolm korda:

Nüüd võtke oma maskott kätte. Keskendu et jõuda keda on vaja tema abi. Kujutage ette,, kuidas ta peaks toimima, kui just aidata. Proovige tunda, kuidas energia täidab teema, vahele peopesad. Ise määrake aeg, mis on vaja kulutada seda. Nüüd maskott on täielikult valmis, kuid tema laadida aeg-ajalt läbi pea, sest vägi teema on tuleb kulutada meelitada õnne teile.

Valmistamine eestkostjas, amuletid ja amulettide müügist: üldised reeglid ja soovitused

runes

Uus maskott saab nii enda ja teise inimese jaoks. Seda objekti ei tohi anda või saata teistele inimestele. Amulett toob õnne ainult omanikule. Kui see on kaotatud, varastatud, andekas või on katki, siis hagi tema jõud katkes.

Enne kui alustada valmistamiseks, tuleb aru saada, milline on erinevus nende maagiline esemeid:

 • amulett täidab korraga kahte ülesannet: kaitseb peremeest kaotust ja toob talle õnne;
 • eestkostja täidab kaitsefunktsiooni inimese tervise ja selle elupaika;
 • talisman suudab suurendada mõned tunnused, mis võimaldab selle omanikule saavutada edu tegemistes, toob õnne ja rahu.

Kui sul on plaanis alustada valmistamiseks amulett või eestkostjaja, siis lugege läbi ühiste eeskirjade ja soovitusi:

 1. Maskotid ja amuletid saab valmistada nii endale isiklikult kui ka teise inimese. Sundida kedagi tegema, et sa eestkostja vastuvõetamatu. Teha tööd, peab inimene ainult omal vabal tahtel ja soovil.
 2. Kui maskott tehakse teise, siis on töö käigus on vaja pidevalt mõelda see mees. Mõte peaks olema valge ja positiivne. Ainult investeeri osakese hinge maagiline ese, siis on võimalik teha amulett, mis tõesti töötab ja toob omanikule ainult head.
 3. Valmistamiseks parem valida aeg, kui kuu on kasvufaasis. Just selle aja jooksul on hea, et kõik algused.
 4. Tööd on vaja rahulikku atmosfääri. Te peate olema lõdvestunud, keegi ja miski ei tohiks sind häirida.
 5. Kui teete maskott ise, siis pärast töö lõpetamist, et murrab selle riide ja ööseks pane oma padi. Tänu sellele on suhe vahel alateadlik ja amulett on asukoht.
 6. Selle kohta, et on teinud enda jaoks talisman, soovitavalt kellelegi ei räägiks. Kanna seda alati kaasas ja peida uteliailta silmad.

Järgides neid lihtsaid reegleid, õnnestub valmistada tõhus ja töötav amulett.

Lai populaarne maskotid, mis vastavad praegusele aastal. Näiteks, aasta, et Koerad eelistavad meisterdada mitmesuguseid materjale kujukeste koertele ning aastas Kukk — mehed.

Materjalid, mida kasutatakse, et luua amulettide müügist ja amuletid

Maagiline esemeid, mis toovad õnne ja rõõmu, kaitseb kurja mõju, valmistatakse erinevatest materjalidest:

 • kivi;
 • puidust;
 • metallist;
 • nahka;
 • kangas;
 • lõng;
 • karusnahk ja nii edasi
amuletid

Märk võib joonistada paberile või hõivatud papp, soovi korral ka tikkima.

Materjali valikul ja kasutage fantaasiat. On oluline, et ta on mugav käes hoida ja meeldis teile, tekitades vaid positiivseid emotsioone.

Sõlm

Linkimine maskott – see kühmulised magic, mis on väga tõhusad. Sa pead arm ennast nahast pael ja sinised klapp. Lipsu riie topelt kolm tippu, üle iga lugege sõna vandenõu, ja siis kujunda iga kuju.

Sõna vandenõu:

 • esimese sõlme: "Olgu minuga kõigis minu ettevõtmistes jää õnne!"
 • teise "minu Sõna on õige, nii see on!"
 • kolmandal "Lase ega selge ega kindel ei knock minu õnne mulle! Olgu siis nii!".

Hoida kühmulised maskott on vaja varjatud klaaspindu kohas: käekotti, eluruumi, võib isegi õmblema on fig riided.

Runes

Traditsiooniliselt maagiline ruun sümbolid tuleb kanda metall (metallraha), kivi või puit (põletamine).

Aktiveerimiseks on selline amulett vaja on:

 • ise teha amulett
 • maha kirjutada on sõnu vandenõu
 • võta alustass, tikud, pintsetid
 • sienna – looduslik värvaine (võib olla punane, beige või oranž).

Pärast seda, kui olete teinud rune ja värvitud amulett öelge nimi iga rune, ja siis ise õigekirja (võite tulla ka ise, kuid veenduge, et see ei olnud osakesed "ei").

Siis põletada lehed koos vandenõu kohta leek küünal, tuhk segatakse taldrik ja seejärel arendada tuul. Splash on küünal paar tilka veini, Mõdu või eeterlikku õli.

 1. Rune õnne:
 2. Rune sõnad, maagia.
 3. Urus – rune edu, toimingud, elu energia.
 4. Yer – rune tulemuse.

Ruun maskotid, selga emakakaela kingapael või on paigutatud üle sisemine tasku, neid tuleb regulaarselt täis isikliku energiaga.

Kott

Kõige lihtsam ja kindlam viis valmistamiseks maagilist amulett soosib kott vahatamine.

Sa pead arm ennast:

 • küünal (soovitavalt kiriku);
 • klaasi vett;
 • uus tikutoos;
 • kott looduslikust materjalist, väike kott.

Kuidas on valmistatud talisman:

Küünal on paigaldatud klaas, see on poolenisti täidetud veega. Seejärel süütame küünla ja kohal hääldada sõna vandenõu. Oodake, kuni küünal põletab läbi ja kustub (toime on enam väljendunud, kui te kogu aeg peate ütlema conspiracy).

Siis järelejäänud vaha läheb, valitakse kõige atraktiivsem tükkideks ja pani kotti või kilekotti kotike. Oluline on hoida seda amulett alati endale.

 1. Esimene võimalus on vandenõu. "Meri-meri on saar Buyan, millel seisab suur mägi ja see on nora. Ühel den istuvad seitse kuradid, mis saatmine suuda inimesi. Kui noorem silmad suletud, ma selle tule saba kutsus (õpingutega). Kui tule põlema, on kurat, kui mulle olla, ei näe mind joon koos vendadega".
 2. Teine variant (seda loevad ainult keskööl). "Tagasi, sinises meres on saar. See kõrge mägi väärt, kuid sama häda – sügav auk. Ja den istuvad kuradid musta värvi. Saatmine erinevaid tagasilööke inimkond. Ma erat lenire (erat lenire), ori Jumala (oma nimi) need kuradid. Nad on mulle nüüd nuhtlus ja halb ilm saata ei saanud. Kui kannan endaga tulekahju – õnn on alati minuga."

Nüüd sa tead, kuidas teha amulett, mis kaitseb teid erinevate mured ja mured. Soovime teile edu ja õnne!

Milline amulett õnne on parem valida

eestkostja

Natuke õnne ei takista igale inimesele, ja sellega hästi hakkama amulett õnne. Temaga elu muutub paremaks igas mõttes, sest ilma õnne ei nautida ükski asi. On kolm võimalust omandada oma amulett. Seda võib juhuslikult leida, teha ise või osta. Kuidas, kellele te kasutanud, et saada amulett õnne, sõltub tema võimsus ja see, kuidas täpselt see toimib.

Leitud juhuslikult merekarpe, kive ja taolised esemed võivad saada hea õnne talisman. Nendeks neli ristik — üks vanimaid ja tuntumaid sümboleid õnne. Kui kaugel kodus kasvab ristik, siis võite proovida, et leida see, kellel on neli külge kolme asemel. Seda tuleb kuiv ja kaasas kandma nii, et mitte kahjustada tema ja mitte kaotada võimalust. Sobib hästi majutus alla läbipaistev kivi ümber, näiteks.

Ülejäänud juhuslikult leitud asjad tavaliselt jäävad ei ole päris juhuslik. Intuitsioon ütleb, et see kivi või koorega tasuks valida. Ise saad aru, mis võib tuua õnne. Sest kivid on kõige parem minna jõele või merele. Mingit puhastust või maksustamise juhuslikult leitud amuletid ei nõua. Mõned arvavad, et nad kingitusi kõrgem jõud.

Münte tuua mitte ainult õnne, vaid ka raha. Kui leiti münt, aasta ja kuupäev, mille sobi oma aasta sünnipäeval, võib öelda, et jämedalt õnnelik. Seda saab kasutada nagu maskott, mündi toob õnne, eriti suur õnn ootab karjääris ja rahaasjades.

Need, kes ei ole õnne aeg-ajalt leiab, eelistavad teha amuletid õnne oma kätega. See on väga hea variant, sest teema on neelavad oma energiat ikka valmistamise käigus. Ei pea harjuma üksteisega, nagu seda mõnikord juhtub ost toodetega. Tavaliselt amuletid õnne, mis on tehtud oma kätega, nõuavad aktiveerida. See on tavaliselt lihtsaid vandenõud. Vajalik on regulaarne meik amulett oma energiat, et ta ei ole kaotanud oma jõu.

Seda meeles amulettide müügist kuuluvad erinevad ehted, mis on tehtud ise kodus, kotikesed ravimtaimede ja muude komponentidega, pildid, isiklikult sepistatud hobuseraua ja sarnased esemed. Kas valida variant, mis täpselt on võimalik teha. Paljud tegelevad loominguga maagiline et, täites maagiaga esemed ja omandada mitte ainult ilusate toodetega, kuid maagiline abilised.