Õnne amulett - kuidas leida, kuidas teha ja kuidas osta

Õnne amulett on üks levinumaid igal ajal; igal meie planeedil kunagi elanud rahval oli oma talismanist oma versioon. See artikkel näitab teile, kuidas nende eeskuju järgida ja õnne leida.

Millise õnne jaoks mõeldud amuleti on parem valida

Väike õnn ei tee haiget kõigile inimestele ja hea õnne amulett teeb seda. Temaga muutub elu igas mõttes paremaks, sest ilma õnneta ei õnnestu ükski äri. Oma amuleti omandamiseks on kolm võimalust. Leiate selle kogemata, saate ise teha või osta. See, kuidas te amuletti hea õnne saamiseks hankisite, sõltub selle tugevusest ja toimimisviisist.

neljaleheline ristik õnne sümbol

Juhuslikult leitud kestad, kivid ja muud sarnased esemed võivad olla õnne võlud. Nende hulka kuulub neljaleheline ristik - üks iidsemaid ja kuulsamaid õnne sümboleid. Kui teie kodu lähedal kasvab ristik, võite proovida leida ühe, millel on kolme kroonlehe asemel neli. See tuleb kuivatada ja endaga kaasas kanda, et mitte kahjustada ega kogemata kaotada. Hästi sobib näiteks paigutamine selge kabošooni alla.

Ülejäänud juhuslikult leitud üksused pole reeglina täiesti juhuslikud. Intuitsioon viitab sellele, et see kivi või kest tasuks ära korjata. Saate ise aru, mida õnn võib tuua. Kivide jaoks on kõige parem minna jõe või mere äärde. Juhuslikult leitud amuletid ei vaja puhastamist ega laadimist. Mõni peab neid kõrgemate jõudude kingitusteks.

Mündid toovad lisaks õnnele ka raha. Kui leiate mündi, mille emiteerimise aasta langeb kokku teie sünniaastaga, võite öelda, et teil on väga vedanud. Seda saab kasutada talismanina, münt toob õnne, eriti suur ootus ootab teie karjääri ja rahaasju.

Need, kellel pole juhuslikke leide, eelistavad oma kätega hea õnne jaoks amulette valmistada. See on väga hea võimalus, sest toode neelab teie energiat isegi tootmisprotsessi ajal. Te ei pea teineteisega harjuma, nagu mõnikord ostetud toodete puhul. Reeglina vajavad õnne jaoks käsitsi valmistatud amuletid aktiveerimist. Tavaliselt on need lihtsad vandenõud. Amulett tuleb regulaarselt oma energiaga laadida, et see oma võimu ei kaotaks.

Seda tüüpi talismanid hõlmavad mitmesuguseid ehteid, mis on valmistatud kodus iseseisvalt, ürtide ja muude komponentidega kotte, iiveldusi, joonistusi, isiklikult sepistatud hobuserauasid jms. Tasub valida variant, mida saate kindlasti teha. Paljud tegelevad loovtööga maagilistel eesmärkidel, täites esemeid maagiaga ja omandades lisaks kaunitele toodetele ka maagilisi abilisi.

Kui te ei tea, kuidas õnne võlu teha, proovige alustada mis tahes lihtsa ehte, võtmehoidja või muu eseme valmistamise meetodiga. Ärge valige liiga keerukaid meetodeid ja siis kroonib äri edu.

Tänapäeval saate osta peaaegu kõike, sealhulgas amulette ja talismane erinevatel eesmärkidel. See on kiire viis amuleti saamiseks, mis sobib hästi hõivatud või mitte loomingulistele inimestele. Kuid peaksite teadma, et ostetud amuletid vajavad kohustuslikku puhastamist, aktiveerimist ja energia laadimist. Laadige talismane regulaarselt, nii ostetud kui ka isiklikult valmistatud. Ärge unustage, et te ei saa enne omandamist teada, millist energiat asi kannab ja kelle käed seda puudutasid. See on amulettide märkimisväärne puudus, mida müüakse kauplustes ja turgudel.

Kuidas puhastada ostetud varanduse amulette

Amuleti puhastamine negatiivsest energiast veega

Kõik maagilised esemed, mis pole teie enda tehtud positiivsete mõtetega peas, vajavad puhastamist. See on vajalik, sest hea õnne amuleti asemel võite saada laetud eseme, kes teab mida ja kelle energia abil. Palju on räägitud sellest, et asjad võivad kanda erinevat laadi energiat.

Negatiivse energia puhastamine toimub nelja elemendi abil. Need on õhk, tuli, vesi ja maa. Õhku saab kujutada viirukipulgaga, mida tuleks kasutada eseme fumigeerimiseks. Hea võimalus oleks viiruk, sandlipuu, mänd või mõni muu puhastusomadustega. Saate ise viirukeid teha. Kiriku viiruk, millel on tugevad puhastavad omadused, töötab hästi. Mõned inimesed eelistavad jätta amuleti mõneks ajaks õue, et see oleks tuule käes.

Pärast seda peaksite kandma amuletti küünlaleegi kohal. Võimalusel tehke tuli ja hoidke eset selle kohal. Kuid seda tuleb teha hoolikalt, eriti kui see on valmistatud näiteks puidust. Kui eseme üle tule kanda pole võimalik, pange see vähemalt küünla lähedale. Küünal võib olla kas tavaline või kiriklik.

Seejärel tuleks hea õnne amulett veega puhastada. Soovitav on loputada voolava veega, näiteks hoida seda ojas või jões. Mida kauem seda teete, seda tugevam on efekt. Mõned inimesed eelistavad amulette piserdada püha veega, see on hea võimalus. Juhul, kui püha vett pole võimalik saada või minna loodusliku veeallika juurde, võite eseme jooksva kraanivee all põhjalikult loputada. Ja viimane etapp on selle matmine mulda. See on keeruline, mistõttu enamik inimesi jätab üleöö esemed soola, misjärel sool visatakse õue või pestakse äravoolu.

Kuidas õnne eest amuletti laadida

isetehtud amuleti laadimine

See lihtne tseremoonia kehtib nii ostetud amulettide jaoks hea õnne jaoks kui ka käsitsi valmistatud amulettide jaoks. Pärast puhastamist tasub kõik võluväed, kui te pole seda ise teinud. Parim aeg selleks on südaöö, kuufaas vastab eesmärgile, mida amulet peaks täitma. Sel juhul on see õnne atraktsioon, nii et kuu faas kasvab või täiskuu.

Vaja on kolme küünalt. Neid saab osta kirikust või võtta tavalisi. Eelistatavad on muidugi esimesed. Pange küünlad kolmnurka, mille keskel on teie amulett. Pärast seda vaadake teda ja öelge kolm korda:

Minu talisman nüüd, minu saatus! Õnn ja õnn toob mindHäda ja halb ilm viivad mind minema.

Võtke nüüd oma talisman pihku. Keskenduge eesmärkidele, mille jaoks vajate tema abi. Kujutage ette, kuidas ta peaks käituma ja mida täpselt aidata. Püüdke tunda, kuidas energia täidab teie peopesade vahele jäävat eset. Määrake ise aeg, mille peate sellele kulutama. Nüüd on talisman täielikult kasutamiseks valmis, kuid seda tuleb aeg-ajalt laadida, sest objekti jõud kulub teie jaoks õnne meelitamiseks.

Kuidas teha oma kätega õnne jaoks amuletti

DIY amuletid

Kott-amuletid on kõigile teada ja õnne jaoks saate seda teha. Nagu kõik selleks otstarbeks mõeldud maagilised tööd, tehakse neid ka kasvaval või täiskuu ajal. Koti valmistamine on üsna lihtne. See tuleb õmmelda väikesest tükist ja täita sobivate esemetega, mis toovad õnne. Valmis kotti kantakse taskus või kotis, saate seda hoida oma rahakotis.

Õnnekoti kanga värv on punane. Seda värvi on alati peetud õnne, raha ja jõukuse värviks. Parim on valida looduslik kangas, samuti niidid. Kotti tehes keskenduge eesmärgile, milleks seda teete.

Taimed on praktiliselt nende kotikeste põhikomponent. Õnne meelitamiseks valige apelsinikoored, aaloe, granaatõuna koored, maasikalehed, muskaatpähkel, nartsiss, sõnajalg, õunaõis, sarapuupähkel, loorberileht, sammal, tammetõrud, tähtaniis, kannikesed, kaneel. Muidugi ei tohi unustada neljalehelist ja harilikku ristikut, mida peetakse õnne sümboliks.

Kotti saab lisada türkiissinise tüki, see kivi toob õnne. See võib olla kiip, kabokoon või väike rant. Väikesed kujukesed, millel on kujutatud hobuserauad, ristiku kroonlehed, õnnesõlm, kuldkala, lepatriinu ja muud tuntud õnne sümbolid. Saab küüliku jalaga kotti panna.

Valmis kotti võib aeg-ajalt määrida eeterliku õliga, näiteks amuleti laadimisel. Kaneel, lootos, apelsin, aniis sobivad hästi.

Üldiselt ei tekkinud kõik amuletidega hea õnne jaoks seotud rahvamärgid nullist. See tänapäevane elutempo ei võimalda meil pisiasju tähele panna, ajal, mil esivanematel oli sajandeid, mille jooksul oli võimalik kindlaks teha, kas mõni maagiline asi töötab või mitte.