Kuidas teha oma kätega kodus amuletti raha ja õnne jaoks

Kõik unistavad rikkaks saamisest. Kodus oma kätega raha eest amuleti valmistamiseks on erinevaid viise.amuletid raha ja õnne jaoksJuba iidsetest aegadest on inimesed kasutanud igasuguseid talismane, mis kaitsesid hädade eest, lahendasid terviseprobleeme ja rahapuudust. Võite osta amuletti, kuid see on tehtud kellegi teise kätega ja kapten paneb selle sisse oma hinge ja soovid, mis võivad erineda ostja soovidest. Ratsionaalsem on teha oma kätega amulett, mis meelitab raha ligi.

Kuju ja materjal amuleti jaoks

Oma kätega amuleti valmistamiseks peate järgima mõnda reeglit.

Amuleti kuju:

 • ruut tähendab otsustavust õigete otsuste langetamisel ja püsivust;
 • ümmargune kuju näitab harmooniat;
 • ovaalne, rääkides alati amuleti omaniku otsustavusest;
 • kolmnurkne või püramiidne kuju - tõendid selle kohta, et amuleti omanik suudab leida lahendusi igale probleemile.
kolmnurkne amulett

Amuleti aluseks võib valida mis tahes materjali, kuid ainult looduslikku. See võib olla puit, riie, metall või savi. Kuid just puitu peetakse kõige võimsamaks aineks, mis võib kaitsta kõige eest või vastupidi, meelitada raha või õnne.

Kuidas amuletti rahaga laadida

Iga maag kinnitab, et laadimata talisman on lihtsalt nipsasja. Seetõttu on pärast amuleti valmistamist hädavajalik see "taaselustada".

Amuleti laadimine
 • Puhastamine. Teil on vaja kasti, kuhu asetatakse amulet ja sool, mis peaks kergelt katma sümboolse elemendi. Karp pannakse kolmeks päevaks sügavkülma, seejärel võetakse talisman välja ja pestakse voolava veega.
 • Laadige amulett. Nüüd pühib ta kuivaks, asetab selle ühele peopesale ja katab teisega. Võite alustada "taaselustamist" - korrake oma soovi, mõelge sellele iga kord, rääkige ja mõelge kiiremini.

Peate võluma, kuni tunnete, et teid on soov täis. Mitte ükski inimene pole seda hetke veel vahele jätnud, näib, et amulett hakkab vastu - see on tõend, et see on kasutamiseks valmis. Nüüd saate selle oma kotti panna, see tähendab, et amulett peaks olema kogu aeg teiega, kuid eraldatud kohas.

Amulettide variandid raha ligimeelitamiseks

Talismanide kasutamise peamine tingimus ei ole kunagi kaotada, vastasel juhul võib see anda tagasilöögi.

Amulett võib olla võtmehoidja, ehteid telefoni jaoks või kanda rahakotis ja isegi kodus, kindlas kohas. Maagiline element töötab aga paremini, kui seda kaelas kanda, kuid mitte koos ristiga.

 • Puidust amulett. Võite kasutada mis tahes puitu, peamine on tugeva alusega. Toorikust, looma või inimese kujukest, geomeetrilisest kujundist saate lõigata ükskõik mida, ainult ilma teravate nurkadeta. Nüüd tuleks kujundile rakendada ruunimärk, mis vastutab rikkuse eest ning toob raha ja õnne.puidust valmistatud amulett

  Siis tuleb saadud talisman süüdistada teie soovis. Ja viimane etapp - figuur tuleks 3 korda mähitud niidiga, tugevdades seeläbi maagilist jõudu. Amulet peaks alati kaasas olema.

 • Pähkel.Kreeka pähkelMutter on hoolikalt krakitud ja sisust puhastatud, amuleti jaoks on vaja ainult kest. Nüüd kirjutage väikesele paberile oma soov ja murdke noot kokku ning pakkige see paksu niidiga. pähkel amulett

  Liimige sõlme asemele kindlasti rant. Peida paber pähklikoore sisse ja liimige kaks poolt. Selle amuleti saab kotti panna ja alati kaasas kanda, et keegi sellest ei teaks.

 • Armas arve.Armas arveRaha kleepuvaks muutmiseks võite kasutada oma rahakotist tavalist arvet. Pangatäht tuleb määrida meega, lasta päikese käes kuivada või kasutada fööni. Meearve pannakse teie rahakoti salajase taskusse. Arvustuste kohaselt jääb raha lihtsalt kinni, kui rahakotis on selline amulett.

  Raha kleepuvaks muutmiseks võite kasutada oma rahakotist tavalist arvet. Pangatäht tuleb määrida meega, lasta päikese käes kuivada või kasutada fööni. Meearve pannakse teie rahakoti salajase taskusse. Arvustuste kohaselt jääb raha lihtsalt kinni, kui rahakotis on selline amulett.

 • Tähtkuju ja münt. Amuleti raha ligimeelitamiseks saab valmistada kivist, mis sobib vastavalt teie Tähtkujule. Kuid iseenesest ei meelita kivid raha, nii et peate amuletti mündiga tugevdama.kivist valmistatud amulett

  Kasutada võib ükskõik millist münti, kuid kõigepealt peate selle laadima. Selleks pannakse täiskuu ajal münt veealusele. Plaat asetatakse aknalauale nii, et Kuu peegeldus langeb mündile. Kuul tuleb paluda mündi laadimine.

  Ettevalmistatud sidemetega kotti pannakse kivi ja münt. Tikkige kotile kindlasti oma nimi, tikkimisele saate lisada ruune. Tikkimiseks kasutage kuldset või kollast lõnga.

  Kotti tuleks hoida eraldatud kohas, seda pole vaja kellelegi kinkida ega kellelegi näidata.
 • Vaha. Maagilise ravivahendi saamiseks peate poest valima küünla. Pole tähtis, millise suuruse ja värviga see saab olema, peaasi, et see teile meeldiks. amulettvaha

  Südaööl, eelistatult kasvava kuu öösel, pange küünal anumasse ja süütage see. Põlemise ajal peaksite sellele oma soovid sosistama. Pärast küünla põlemist ei tohi sulatatud vaha puudutada.

  Kui see jahtub, võib saadud kujukese peita kotti või medaljonisse ja alati kaasas kanda. Mitte mingil juhul ja mitte mingil juhul ärge andke kellelegi vaha isegi sekundiks ja isegi kõige lähedasematele inimestele.

Nõuanded võlumaamulli valmistamiseks

Enne kodus oma kätega raha jaoks amuleti tegemist peate uskuma, mida teete ja milline on tulemus, vastasel juhul pole mõju.

looduslikud materjalid amuletiks
 1. Ärge kunagi kasutage meisterdamiseks sünteetilisi materjale.
 2. Ärge öelge kellelegi, et olete amuleti teinud, ärge näidake seda kellelegi ja ärge andke seda ladustamiseks.
 3. Puudutage perioodiliselt amuletti, pidage meeles oma laim ja korrake seda.
 4. Amuleti ja loitsu loomise protseduur on kõige parem teha kasvaval kuul, just tema panustab maagilistesse asjadesse.
 5. Ja mis kõige tähtsam, aja alati halvad mõtted endast eemale, kõik mõtted on materiaalsed - seega mõtle positiivselt.

Hoolimata asjaolust, et valitseb arvamus, et õnn pole rahas, on moodne ja mugav maailm täielikult ehitatud rahale. Ja võimalused ja soovid langevad väga harva kokku. Rahapuudusega saab muidugi harjuda, rikkamaid tuttavaid pidevalt kokku hoida ja kadestada või saab teisiti.