Õnneks 16 amuletti, mida tunnustatakse kogu maailmas

Pikka aega on inimesed püüdnud hankida talismane ja amulette, mis võimaldavad neil kaitsta oma omanikku hädade ja kurja silma eest ning meelitada majja rikkust, edu ja jõukust. Kõik need tõekspidamised on säilinud tänapäevani ja paljud on neid aktiivselt omandanud. Mõelge õnne ja rikkuse jaoks kõige asjakohasematele amulettidele.

1. Tammetõru

amulet hea õnne korral - tammetõru

Piisab, kui panete aknalauale vaid ühe tammetõru ja te ei saa karta välgulööke ja tulekahjusid. See usk on tulnud meie päevini viikingitelt, kes kartsid jumal Thorit.

2. Hobuseraud

amulet hea õnne korral - hobuseraud

Isegi antiikajal peeti hobust kõige tugevamaks ja lojaalsemaks abistajaks, seetõttu arvatakse tänaseni, et hobuseraud meelitab omaniku asjades heaolu ja õnne. Välisukse kohal asuv hobuserauakujuline võlu suudab blokeerida kõigi hädade ja viha tee.

3. Unenäopüüdja

amuleti unenäopüüdja ​​- kaitseb halbade unenägude eest

See amulett pärineb ka India rahvaste kultuurist. See võimaldab teil kaitsta halbade unenägude eest. Arvatakse, et seda tüüpi veebi loomist õpetas ämblik, kelle üks india naine surmast päästis. Kesklinnas on hädavajalik jätta väike ruum, mille kaudu tulevad õitsvad unistused, ja ülejäänud võrk kogub kõike halba.

4. Paha silm

kurja silma amulett - kaitseb kurja silma ja riknemise eest

See amulett tuli meile Lähis-Ida piirkonnast. Selle peamine toime on suunatud kaitsele kurja silma ja kahjustuste eest. Kivi sees asub silm. Arvestades selle talismani suurt nõudlust, võite julgelt tugineda selle maagilistele võimetele.

5. Scarab

amulet hea õnne korral - skarabe

Tõesti peeti Vana-Egiptuse pühaks loomaks, seetõttu hinnati ja tajuti kõiki tema kujutisega amulette erilisel tasemel. Seda tüüpi putukad kehastavad taassündi (või muundumist teise maailma).

6. Ankhi amulett

iidne egiptuse amulett - ankh

Vanim Egiptuse amulett, mis on saadaval ainult vaaraodele. Usuti, et just pildi ja ankhi sümboli abil andsid jumalad teispoolsusele igavese elu.

7. Mündid

Õnnemündid on rahalise heaolu sümbol

Täna on see kõige tavalisem talisman, mis sümboliseerib rahalist heaolu ja edu. Kui leiate mündi, mis on kukkunud peast üles, on see hea märk ja võite selle endale võtta. Aga kui ei, siis on parem see paigale jätta. Õnnelikke münte saab kanda rahakotis, rahakotis, ülerõivaste taskus ja muudes isiklikes asjades.

8. Siga

amulet õnne ja õitsengu jaoks - siga

Teda peetakse üldtunnustatud õnne ja pere heaolu sümboliks. Aasia riikides peetakse seda rahalise heaolu amuletiks. Hiinas on see töökuse ja töökuse sümbol. Sellepärast on piggipangad sellisel kujul laialt levinud.

9. Küüliku jalg

õnneliku sünnituse amulett - küüliku jalg

Ainult sünnitusega seotud looma tagumine jalg võib toimida amuletina, mistõttu peaksite selle ostma, kui unistate vanemateks saada. Samuti võib küüliku jalg edendada õnne ja rahalist heaolu.

10. Buddha naerdes

tervise ja pere heaolu amulett - naerev buddha

Nii kujukesed kui ka lihtsad pildid võivad tuua rikkust ja õnne. Õige energia aktiveerimiseks on oluline paigutada seda tüüpi talisman elamu lääneküljele. Naerva Buddha amuleti ostmisega saate hinnata tervise ja pere heaolu paranemist.

11. Puu-kärnkonn

rikkuse amulett - kolmejalgne kärnkonn

See amulett tuli meile Aasiast. Selle ostmisel pöörake tähelepanu kärnkonna suus olevale mündile. Sellel peaksid olema hieroglüüfid. Peate selle panema nii, et see ei vaataks ust. Vastasel juhul voolab rahaenergia voog ära.

12. Kassi silm

amuleti kassi silm - kurja silma või kahjustuse eest

See on üks poolvääriskividest, mis kaitseb selle omanikku kurja silma või kahjustuste eest. Samuti võimaldab amulett ületada paljusid eluraskusi. Selle amuleti leiate sageli mängurite hulgast, kuna see kaitseb üsna suurte rahaliste kahjude eest.

13. Klahv

amulet hea õnne ja rikkuse võtmeks

Arvatakse, et selline võti võib avada iga inimese hinge, saada rikkust, edu elus ja head tervist. Jaapanis pöörduvad inimesed selliste võtmete abil abi või nõu saamiseks jumalate poole.

14. Elevant

amulet elevant-pikaealisuse ja tarkuse sümbol

Need loomad on võimelised saavutama edu igas tegevusvaldkonnas. Elevandipaari, kelle pagasiruumid on üksteise suhtes üles tõstetud ja välja sirutatud, peetakse külalislahkuse sümboliks. Elevandi amuletid sümboliseerivad pikaealisust ja tarkust, mis võimaldab saavutada mitte ainult rikkust, vaid ka pere heaolu.

15. Neli kroonlehe ristik amulet neljaleheline ristik - toob õnne ja armastust

Üsna haruldane amulett, mis toob õnne ja armastust, lootust ja usku, et elu kujuneb täpselt nii, nagu soovite.

16. Leibibug

amulet-lepatriinu - toob rahalist õnne

Arvatakse, et see toob rahalist õnne neile, kes istuvad peopesas. Laigude arvu järgi saab tüdruk teada, kui palju lapsi tulevikus on.