Mis amulett valida või teha seda ise õnne saamiseks kõigis küsimustes

Juba iidsetest aegadest olid kõigi inimeste mõtted suunatud õnne ootamisele igas ettevõtmises.väike käsitsi valmistatud hea õnne amulettEnt õnn soosis mõnda, teine mitte. Samal ajal käis valitutega õnn kogu aeg kaasas. Selline õnn ei saanud jääda märkamata. Hiljem selgus, et õnnelikul mehel oli väike õnne amulett. Suurel õnne amuletil on eriline jõud.

Edu talisman

Juba lapsepõlvest alates on inimesel oma lemmikud asjad, ilma milleta ta ei saa isegi jalutama minna. See kaaslane on omanikule lahutamatult lähedal, saab tema kaitsjaks alateadvuse tasandil. Kasvades hoiab inimene talismane, mis toovad õnne. Igal amuletil on olnud välimus. Väike ese aitab omanikku elus ja seda nimetatakse väikeseks õnne amuletiks.

õnnevõlm - hobuseraua ripats

Eriti hinnatud on need pisiasjad, mis võtsid surmatunni ära ja olid päästetud vaevast. Neid hoitakse ja päritakse koos ajalooga. Mida vanemad on talismanid, seda rohkem on neil jõudu. Talismanid on kogunud mitme põlvkonna energiat.

Märgid saadavad meid kogu elu. Eksamile läheme nikkel kingades. Raha kaasamise rahakott on eranditult punane. Kodus istub kärnkonn, kellel on münt suus, kuldlehemäel. Ja nii igal pool. Kuid hea õnne jaoks on olemas spetsiaalsed amuletid. Neid hoitakse saladuses ega lahutata kunagi.

Sellised talismanid on oma maagilist jõudu omanikule korduvalt tõestanud. See võib olla ükskõik milline ese - münt, spetsiaalne kivike, taskurätik. On tooteid, mida omanik seljas näeb. Need on väga suured talismanid, eritellimusel valmistatud ja võimu rituaalid. Selline massiivne toode äratab tähelepanu ja seda nimetatakse suureks õnne amuletiks. Nende hulgas on iidseid inimesi, kellel on suured maagilised jõud.

Kust ma saan talismani saada?

leitud hobuseraua abil saab valmistada talismani

Kui olete tüdinenud õnneliku sõbra vaatamisest, peate oma varandust enda kohta meelde tuletama. Amulett on see, mida peate kõigepealt saama. Kui teil pole õnne mälestust, peate selle looma. Kuidas talismanid ilmuvad, on teada:

leitud hobuseraua või münt
  • ;
  • isetegemise amulett;
  • poest ostetud spetsiaalne laetud amulett.

Sellisel juhul toob mõni neist õnne, kuid oma kätega valmistatud tunneb ainult omaniku energiavälja ja töötab ainult tema jaoks. Kui amulett osteti raha eest, tuleb see aktiveerida. Lihtne vandenõu ja kätesoojus aktiveerivad asja:

“Minu talisman on nüüd minu kaitse ja minu õnn! Õnn lisab mulle, pettumus ja hädad - vähendab! ".

Ja pärast seda peaksid talismanid alati olema oma omanikega.

isetegemise amulett

DIY amulett looduslikest materjalidest

Kuidas teha õnne ja oma kätega amuletti, on kirjutatud spetsiaalses kirjanduses ja teabe leidmine pole keeruline. Kuid maagia, mille peate oma ellu laskma, on peen ja kapriisne asi. Ise tehtud õnne-amuletid muutuvad aktiivseks:

  • kui kuu faas on õige;
  • erinevatel eesmärkidel - tootmise nädala erinevad päevad;
  • Kasutatakse
  • looduslikke materjale.

Tee-ise-tooted on loodud ainult kasvaval kuul ja see on eelistatav eeloleval kuul. Samal ajal tuleb kolmapäeval luua õnne amuletid, mis toovad raha. Amori noolte jaoks on kõige sobivam reede.

Võlud tuleks luua pühapäeval täielikus vaikuses ja meelerahus. Ainult positiivne ja täielik keskendumine aitab luua õnne võlu. See võib olla väike niitidest nukk, looduslikust vahast valand, õnne jaoks tehtud ruun. Pole tähtis, millisest looduslikust materjalist amulet on valmistatud, kuid selle kuju on oluline.

Amuleti vorm

õnne amulett võib olla ümmargune

Kõigepealt peate määrama üksuse valmistamise eesmärgi. Samal ajal arvatakse, et vorm määrab maagilise assistendi suuna. See peaks olema väike ese, mida on mugav ehte või võtmehoidjana kanda. Õnne võlu võib olla kolmnurkne või ümmargune. Kuid samal ajal töötab ka puuritud auguga münt. Kasutada võib loomakujukesi, sodiaagimärke, puidust kaunistusi. Haavikutoorikust nikerdatud isetehtud ruun võib olla tugev abimees. Õnnekütte köidab veekogude otsimine veesüsteemide rannikult. Erilise kujuga ja ajaga poleeritud kivi peetakse suureks hea õnne amuletiks. Kui leitud kivi äratab tähelepanu, siis saab seda kasutada talismanina.

Kivi saab talismaniks alles siis, kui see saab tugevust. Selleks peate läbi viima lihtsa tseremoonia. Peate kolm korda ümber vastupäeva ümber väikese veehoidla. Sel ajal peaks kivi olema käes ja saama omanikult vaimse sõnumi. Ta peab haarama omaniku mõtteid ja nägemust edukast elust. Seetõttu peate kõndides keskenduma positiivsele. Järgmise 7 päeva jooksul peate kivi sagedamini käes hoidma, kinnitades seeläbi paigaldust. Niisiis, oma kätega luuakse amulett.

Kuid talismani saate luua vahast ainult siis, kui kuu on täis. Sel juhul valatakse talisman ainult enda jaoks. See valmistamisriitus viiakse läbi keskööl täielikus vaikuses. Selleks on vaja vaha kirikuküünalt, klaasi ja uut kasti tikke. Täpselt südaööl peate klaasis küünla süütama. Peate oma kätega klaasi kinni panema, kandes oma energia sellele üle. Ja kui küünal põleb, hääldage õigekirja võlusõnad:

“Sügavas sinises ookeanis on kõrge mäega saar. Selle augu mäel on must auk. Mustad deemonid istuvad augus - nad kiruvad inimesi. Palusin, et nende kurjade deemonite jumala sulane (avalduse esitaja nimi) ei saadaks mulle kurbusi ja õnnetusi. Ja kui tuli on minuga - õnn ja õnn on minuga! "

Vaha taheneb ja see tuleb panna riidest kotti ning seda tuleb 12 päeva jooksul sagedamini käsitseda ja see üles panna. Talisman on valmis.

Kõigi isetegijate amulettide ühine asi on see, et need töötavad ainult hea õnne, heade tegude nimel. Samal ajal allub selline maagiline objekt ainult omanikule.

Ettevaatust! Õnne jaoks võite leida mündi ja teha sellest talismani. Kuid te ei saa ristmikul asju kätte saada. Võib-olla viskas omanik oma hädad väärtusega maha ja need lähevad uuele omanikule.

Leitud münt peab pärast kolm päeva püha vees lamamist läbima puhastamisrituaali. Pärast seda hääldatakse vastav vandenõu rikkuse paljundamiseks ja münt asetub rahakotti: "Üks münt tuli minu juurde, kuid tõi minu vennad minu juurde! "Kõigil võib õnne jaoks olla oma talisman. Kuid amuleti loomine ja omamine ei salli kuulujutte. See asi on intiimne ja peaks puudutama ainult asja ja selle omanikku.