Õnne toovad müntide tüübid: kuidas amuletti laadida

Raha ligimeelitamiseks mõeldud amulettmünt on kõige tugevam talisman, millel on võime anda omanikule õnne ja rahalist heaolu.mündi õnnemulett raha ligimeelitamiseksSee on vaesusest pärit talisman, mis on tuntud juba ammustest aegadest. Maagiliste rituaalide abil saate teha mündist raha-amuleti.

Raha amuleti väärtus

Mündikujuline amulett on üks võimsamaid maagilisi vahendeid, mida kasutatakse rahaliste probleemide lahendamiseks. Nagu paljud vääriskividest ja mineraalidest (kalliskividest) valmistatud talismanid, meelitab see kandjat ka õnne.

Maagilise mündi ülesanne on anda omanikule rahaline heaolu.

mündi käes vaesusest õnne amulet

Omanik kaitsta omanikku välise negatiivsuse (kurja silma, kahjustuste) eest omistatakse ka mündi amuleti väärtusele. Rahatalisman päästab teid haigustest ja ohtudest. Omanik maksab võlad tagasi, saavutab karjäärikasvu ja leiab kõrgepalgalise töö. Maagilise gizmo kasulik mõju laieneb omanikule, tema lähedastele.

Mündiamuletid peavad olema valmistatud reeglite järgi. Vastasel juhul pole neil võimu. Religioon ei kiida rahatalisme heaks. Annab nõu kasutada palveid ja ususümboleid, näiteks rinnaristi.

Kuidas teha oma kätega amuletti

Mages soovitavad ise valmistada mündiamuleti ja mitte osta valmis talismani. Rahatalismani on lihtne luua. Piisab vandenõu lugemise ja tseremoonia läbiviimise reeglite järgimisest.

Maagilise mündi loomise soovituste hulgas näete järgmist:

 1. Tseremoonia viiakse läbi hea tuju ja hea tervisega.
 2. Tegevuseks on vaja üksindust, vaikust ja keskendumist soovile.
 3. Rituaal viiakse läbi kasvava või täiskuu päevil, öösel.
 4. Münt asetatakse aknalauale punase kangatüki peale.
 5. Enne magamaminekut peidavad nad talismani padja alla, tehes soovi rikkaks saada.
 6. Münt laetakse oma energiaga, hoides seda peopesas.
 7. Amulett on teiste silme eest varjatud.

Valige münt

Maailmas on palju amuletide tüüpe. Mündid on populaarsed. Eriti võimsad on hiina amuletid, mis kujutavad jumalusi, kaunistatud ruunisümboolikaga, kuninglikud rahatähed. Amulett võib olla valmistatud metallrahast, olenemata nende suurusest, nimiväärtusest ja materjalist.

Kingituseks saadud vana münti peetakse õnnelikuks. Vana raha, eriti kuld või muudest väärismetallidest valmistatud, näevad võlurid kõige tugevamat energiat. Rahakotis kantav amulet aitab seda täita.

Numismatistide kogujate käest saate osta vanu rahatähti vaesuse vastu võitlemise talismani loomiseks. Enne mündi ostmist on soovitatav seda peos hoida. Negatiivseid tundeid ei tohiks olla. Soojus peaks tulema vanast asjast. See on omane tugeva energiaga artefaktidele. Oluline on pöörata tähelepanu sellele, kuidas atribuut välja näeb, see peaks meeldima. Ideaalne valik on antiikmünt. Hõbedast või kullast esemetel on suur jõud. Kotkaga kaunistatud amuletti peetakse tugevaks. Lind on edu, rahalise õitsengu sümbol. Ebaausalt saadud asi ei too õnne.

Müntidest on lihtne oma kätega õnne ja raha jaoks amuletti teha. Piisab, kui teha metallist asjasse auk ja riputada see kaela niidi või keti külge. Saadud kaunistuseks on võimas talisman, mis meelitab rahavooge. Ka talismaniks võib olla kahjustatud kõver ese.

Juhuslikult leitud pangatähest saab talisman. Leid peaks kätte jõudma kasvava kuu päevil. See on ennustus.

Maailmas on palju pangatähti. Igal rahval on oma. Oma riigi münt suurendab rikkust, mitte kellegi teise oma. Seda on soovitatav kasutada rahatalismanina.

õnne amuleti mündi peaks valima igaüks oma kodumaalt

Tugevaim rikastamise amulett on münt:

 1. Nimetatakse muutmatuks. See on rahakotis kantud raha, mis on saadud esimese palga või algava ettevõtte kasumi näol. Mida suurem nimiväärtus, seda tugevam on amulet. Eelistatav on see kodumaine metallmünt. Suurimat võimu omab raha, mis oli käibel kuni 1923. aastani. On hea, kui päike tõuseb amuletile. Riigi majanduskasvu aastatel välja antud arvutusvahendid on eriti võimsad. Need suurendavad rikkust.
 2. Kaunistatud raharuuniga (Fehu märk). Annab omanikule rikkust ja õnne kõigis küsimustes. Talismani kantakse kaela ümber, käe peal käevõru kujul või rahakotis. Mustkunstnikud soovitavad kombineerida amuleti kandmist Fehu märgi kasutamisega tööl kasutatavatel objektidel (monitor, kontorimööbel).
 3. Imperial. Keiserliku amuleti jõud on tänapäeval teada. Selle loomiseks peaksite ostma mündi revolutsioonieelsest ajast. Selle maksumus on üsna kõrge. Oluline on võltsingut mitte osta. Mõnes perekonnas on kombeks pärida selliseid keiserlikke amulette. Nende tugevus suureneb iga põlvkonnaga. Sellise talismani kasutamise oluline tingimus on see, et keegi peale omaniku ei saaks seda puudutada. Vastasel juhul kaob võluväe jõud. Maagilist asja ei tohiks teiste käed puudutada, see peaks olema peidetud ümbritsevate inimeste vaadete eest.

Amuleti puhastamine ja laadimine

Mündiamuleti loomisel on oluline punkt selle puhastamine ja laadimine. Pangatähe puhastamiseks kodus peaksite lugema teatud vandenõu. Maagiat harrastavad inimesed tunnevad teda. Maagilise teksti leiate spetsiaalse kirjanduse või arhiiviallikate uurimisega. Amuleti puhastamise riitus on vajalik, et vabastada see nende inimeste energia mõjust, kelle käes see on olnud.

Pärast talismani puhastamist jätkake elementide abil selle laadimise etapiga:

 1. Vesi. Loodusliku päritoluga reservuaar sobib. Voog ojast, jõest, järvest kogutakse nõusse. Münt kastetakse sinna ja peidetakse kolmeks päevaks eraldatud kohta, kus on pime. Seejärel valatakse ristmikul vesi välja.
 2. Tuline. Kolm korda on vaja hoida raha talismani küünla leegi või tiku kohal.
 3. Maa. Münt on maetud kolmeks päevaks maasse. Saate mulla asendada soolaga.
 4. Õhk. Amulet pannakse sinna, kus tuul puhub.

Päikese ja Kuu energiat kasutatakse amuleti laadimiseks ja puhastamiseks. Münt tuleks üleöö aknalauale panna. Taevas peaks olema kasvav kuu. Talisman on paigutatud nii, et igakuine valgus langeb sellele. Päeval jätke maagiline aksessuaar päikese kätte.

Amuleti tulise elemendiga laadimisel peaksite ostma rohelise küünla. See varjund meelitab materiaalset heaolu. Mündi pinnale tilgub vaha. Loitsu loetakse:

“Ma ei anna seda kellelegi, ma ei laena, ma ei vaheta seda. Saada mulle raha, õnne. Käivitamiseks täitke mu tasku. "

Nad peidavad end kotti ja panevad rahakotti. Ta ei tohiks suhelda muu rahaga.

Amuleti olemasolu hoitakse saladuses. Kui võluv omadus on kadunud, asendatakse see materiaalses sfääris õnne mündiga rääkimisega. Amulett võetakse perioodiliselt kätte ja tänatakse hea töö eest.

Miks töötab professionaali võluv võlu paremini

Käsitöö maskotil on oma eelised. Peamine eelis on see, et münt on omaniku energiast küllastunud. Ta saab paremini aru, mida omanik ootab. Ise tehtud amuletil pole jõulist energiat ja tarkust, mis vanadel on.

On hea, kui münt räägib professionaal. Asjatundlikul inimesel on võimas energia ja ta ei tee vigu maagilise rituaali läbiviimisel. Parem on otsida abi nõidadelt ja mustkunstnikelt, kes harrastavad valget maagiat.

Pärast amuleti aktiveerimist ei tohiks inimene lihtsalt oodata, kuni õnnistused talle langevad. Tuleb töötada rikastamise võimaluste otsimisega. Amulet suurendab rahavoogu, mis ei kuivaks.

Mündikujulised amuletid aitavad dramaatiliselt suurendada omaniku rahalist heaolu. Need toovad muutusi paremuse poole. Amulet kaitseb kadedate inimeste intriigide eest, annab õnne energiatasemel. Eesmärgist on võimatu kõrvale kalduda, muutes saatust.