Milline amulet aitab teil rikkust oma koju tuua?

amulett raha ligimeelitamiseks

Mida iganes võib öelda, kuid materiaalne heaolu mängib meie kõigi elus kui mitte esmast, siis väga olulist rolli. Tihti juhtub, et inimesed elavad kõigist pingutustest hoolimata vaesuses, piirdudes kõiges ja alati.

See ei tähenda alati laiskust, väga sageli juhtub see ainult seetõttu, et inimene on ise teadmata blokeerinud ligipääsu heaolule. Oma finantsolukorra kergeks parandamiseks peate raha ja õnne meelitamiseks looma amuleti, mis avab teid, puhastab teid ja meelitab teie ellu materiaalset rikkust.

Kust alustada?

Enne rahaamuleti loomise alustamist õppige mõnda põhireeglit, mis aitavad teil luua tõeliselt võimsa talismani:

  • Amulett tuleks meisterdada ja pühitseda ainult kasvaval kuul. Just seda perioodi peetakse eriti soodsaks rituaalide jaoks, mis suurendavad materiaalset rikkust ja heaolu.
  • Raha ja õnne meelitamiseks, hea tujuga olles, peaksite looma amuleti. Füüsiliselt kehva enesetunde korral ei saa te luua, parem on oodata paar päeva, kuni tervis taastub.
  • Talisman tuleks teha täielikus vaikuses. Proovige nii, et keegi ei saaks teid selle aja jooksul häirida.

Lõpuks kõige tähtsam. Ärge kunagi näidake amuletti kellelegi, isegi kõige lähedasematele ja kallimatele inimestele, eriti ärge laske teiste inimestel seda puudutada, see võib talismanilt täielikult võluda võimu ja muuta selle tavaliseks nipsasjaks.

Kott.

kott raha meelitamiseks

Looduslikust kangast kott on talismani, amuleti ja talismani universaalne versioon. Kuidas see täpselt toimima hakkab, sõltub sellest, millega täpselt selle täitsite. Rikkuse meelitamiseks peate tegema järgmist.

  • Kõigepealt peate valmistama koti. Peate selle valmistama looduslikust kangast, tehke seda kindlasti ise. Poest ostetud asi, olgu see nii ilus kui tahes, ei aita soovitud tulemust saavutada. Isetehtud kott neelab teie energia jõu ja töötab seejärel teie kasuks.
  • Nüüd peaksite mõtlema rahakoti täitmisele. Sel eesmärgil sobivad järgmised elemendid: mitmed kuldmündid, seemned, puneürt. Kõik elemendid tuleks puhastada vee ja tule jõul. Selleks peate neid kergelt puistama loodusliku, näiteks vihmaveega ja hoidma kolm korda põleva tule kohal päikese suunas.
  • Kui kõik on valmis, täitke kott, kujutades samal ajal ette, kuidas hävitatakse tõkked, mis piiravad teie juurdepääsu rahale. Kujutage ette, ilma visualiseerimiseta on võimatu saavutada maksimaalset tulemust.

Hoidke valmis kotti eraldatud kohas või kandke seda kogu aeg kaasas. Pange kasvava kuu öösel aknalauale nii, et öise valgusti kiired seda puudutaksid. Selle kõrvale saab panna rahakoti, see aitab kaasa ka materiaalse heaolu energia voogule.

Sõlmed.

sõlme raha ligimeelitamiseks

Sama tugev talisman raha ja õnne ligimeelitamiseks on sõlmedesse seotud niit. Sellise amuleti loomiseks peate ette valmistama kõik looduslikest materjalidest valmistatud paksu niidi. Keerme värv ja pikkus pole tegelikult olulised. Kuid pidage meeles, et tulevase amuleti suurus ei tohiks olla liiga suur, sest peate seda kandma oma isiklikus kotis või rahakotis.

Maagilise amuleti loomiseks peate niitidele siduma üheksa sõlme. Mõlemat neist sidudes mõelge oma soovidele. Näiteks esimese sõlme sidumisel küsige kõrgematelt jõududelt, et laud oleks alati täis ja küllastus ei lahkuks majast, teise sidumisel paluge anda edu ja jõukust. Ja nii edasi, kuni kõik sõlmed on seotud.

Ja nüüd - maagilise jõu amuleti andmise rituaal. Selleks pange niit oma rinnale ja minge metsa, võttes kaasa kingitusi kõrgematele jõududele. Ära ole kooner, sest need kingitused on vaesuse lunaraha. Võtke kaasa värskeid saiakesi, maiustusi, head veini. Jätke kaasavõetud puu lähedale ja paluge kõrgematel jõududel teile õnne ja rikkust anda. Kandke niiti alati kaasas.

Amuletide nukud.

Et maja oleks alati täis, peaksite tegema nuku, mis aitab teil vältida nälga ja rahanappust. Iidsetel aegadel kasutati selliste beriinide valmistamiseks erksates värvides värvitud uute kangaste kilde. Selles küsimuses tuleks kuulata esivanemate kogemusi ja õmmelda nukk, säästmata kulusid. Heledad plaastrid, ehted, nööbid - tee helge ja rõõmsameelne rannajoon, nii et see rõõmustaks silmi ja näeks välja elegantne.

Kui nukk on valmis, õmble väike kott, kuhu peaksite panema paar münti ja paar tera nisu. Kott tuleks õmmelda nuku vöö külge. Bereginya peaks asuma eraldatud, kuid puhtas ja mugavas maja nurgas. Ärge unustage viidata nukule, paluge tal õnne ja edu anda, rääkige lahkelt ja lugupidavalt. Möödub üsna vähe aega ja olete veendunud, et teie asjad paranevad.

Rahakarp.

kasti raha meelitamiseks

Ja lõpuks, lihtsaim viis amuleti valmistamiseks, et meelitada raha ja õnne. Selle loomiseks peate ette valmistama väikese kasti, mille peate kaunistama oma äranägemise järgi - võite kasutada värvilist paberit, helmeid, nööpe, paelu, kangatükke. Kui kast on valmis, eraldage selle jaoks üksildane koht, kus teie tulevane amulett elab.

Nüüd alustage kasti täitmist. Koguge sellesse pisiasjad, mida seostate kuidagi rikkusega ja olete südamelähedased. See võib olla ilus vanu münte, kalliskive, kestasid, ühesõnaga kõike, mis teile meeldib. Kui karp on täis, keerake niit selle ümber ja siduge tihe sõlm.

Raha-amuletide loomisel ärge unustage, et need töötavad ainult siis, kui te ei istu käed rüpes. Kahjuks, kuid te ei võida loterii ega saa mitmemiljonilist pärandit, kui teete talismani, mis meelitab rahalist heaolu. Kuid õpid leidma viise, mis aitavad jõukusele jõuda, õnn soosib sind alati ja pingutused muutuvad vääriliseks preemiaks.

Raha ja õnne meelitamiseks amuleti loomisel toimige nii, nagu heegeldaksite oma tulevase rikkuse lõuendit või programmeeriksite oma tuleviku spetsiaalse algoritmi nimega "Maagia". Iga tegu või tegevus ühe juhtumi korral inimese elus ei tähenda praktiliselt midagi ning sarnaste tegevuste ja tegude süsteem loob teie tuleviku.