Keiserlik amulett õnneks ja rikkuseks parandab rahalist olukorda

On hämmastav asi, mille kohta saate kuulda tänuväärsete omanike ülistavaid kommentaare. See on õnne ja rikkuse keiserlik amulett, mille valmistamiseks kasutatakse kuningate ajal vermitud münti.

keiserlik talisman kaelal

Millal on soovitatav kuulsa keiserliku talismani loomine ja omandamine? Kui teid kummitavad mitmed ebaõnnestumised isiklikus, finants- ja pereelus, kui te ei saa ainsatki unistust reaalsuseks muuta, kui te pidevalt laenate ja vaevalt seda tagasi annate, kaitseb keiserlik talisman teie energiavälja usaldusväärselt. Kui kannate seda amuleti alati kaasas, peate peagi üllatuma, kui märkate, et elu on hakanud paranema kõige hämmastavamal viisil. Miks see juhtub ja kuidas, saate teada meie artiklist.

Kingitus printsile

Kuidas tekkis keiserlik amulett? Lugu räägib, et 1689. aastal vajas prints abi sõjalises vastasseisus omaenda õega. Selles aitas teda munk, kloostri diakon, kus noor prints abi palus. Munk võttis mündi ja palvetas, kuni sellesse ilmus salapärane jõud, ja esitas seejärel saadud keiserliku amuleti tulevasele kuningale sõnadega, et sellest ajast saadik saadab teda alati õnn, rikkus ja võit iga vaenlase üle. Nagu ajaloolistest allikatest teada, ei õnnestunud printsessil sõjaväeline riigipööre ja ta vangistati kloostris oma venna keiserliku dekreedi range järelevalve all.

Printsist sai aga ülemaailmsel tasandil kuulus inimene ja ta esitas kogu maailmale tuntud tegusid. Hiljem dünastias sai iga uus troonipärija oma isikliku talismani, mille aluseks oli eriline, keiserlik münt.

Peen mäng

Kuidas saab elu muutuda, kui inimesel õnnestub saada keiserliku amuleti omanikuks? Ainulaadne ese asendab musta triibu kiiresti valgega ja nüüdsest on selle omanikul alati õnne! Olge valmis meeldivateks muutusteks sellistes nähtustes ja tegudes nagu:

 • äri;
 • karjäär;
 • loterii;
 • rahandus;
 • kõrgepalgaline töö.

Kindlasti leiate tasuva töö ja saate ametikõrgenduse, kui teil on alati keiserlik amulett, mille ülevaated kinnitavad selle tõhusust kõigi maagilise eseme omanike jaoks. Kas olete valmis huvitavateks tehinguteks ja väljavaadeteks? Seejärel veenduge, et talismani aluseks on keiserlik kuninglik münt. Teine jääb ebaefektiivseks.

Kust seda saada ja kuidas seda teha

Et mõista, mis on keiserlik amulett, tõde või lahutus, peate selle ostma või hästi tegema ja seejärel veenduma, et teiste talismaniomanike ülevaated on tõesed. Paljud inimesed märgivad mitte ainult äkilist edu ettevõtluses, vaid ka harmoonia loomist perekonnas ja isiklikes asjades.

Keiserlikku amuleti saab osta või ise valmistada, kuid ainult professionaalselt valmistatud amulett toob garanteeritud abi ülalt.

Seda peab tegema kas preester või kogenud mustkunstnik. Amuleti loomine on nii energiamahukas, et spetsialist saab päevas teha mitte rohkem kui viis tükki, seega on amuleti tellida soovijate järjekord üsna suur.

Need, kes on enesekindlad, võivad proovida talismani teha oma kätega. Selleks vajate:

 • Leidke Peeter I või teiste Vene tsaaride ajal tsaariaegne münt, peamine on see, et vermimine toimus keiserliku rahapaja juures.
 • Veenduge, et amuleti loomiseks on saabunud õige aeg - pühapäev, päikese päev, mil viiakse läbi kõige tugevamad maagilised rituaalid ja vaimsed teod.
 • Kaitske end täielikult väliste mõjude eest. Ühendage telefonid lahti. Lülitage meeldiv muusika sisse ja süüdake kirik või lõhnaküünal. Pane oma mõtted korda ja häälestu positiivsele.
 • Amuleti kandmiseks randmel või kaelal peate sellesse augu tegema või õmblema väikese linase koti, milles keiserlikku amuletti hoitakse. Münt tuleb punase niidiga risti siduda.
 • Oodake täiskuud ja pange münt aknalauale punasele laigule, nii et kogu kuuvalgus langeb sellele. Küsige kõrgematelt jõududelt, mida soovite amuleti abil saavutada.
 • Et ühendada oma energia talismaniga, tuleb see enne magamaminekut panna lapiga mähitud padja alla. Nii aktiveeritakse keiserlik amulett.

Kasutusjuhend

Sõltumata sellest, kas omanik ostis keiserliku amuleti või tegi selle iseseisvalt, peate teadma, kuidas amuleti õigesti käsitseda.

 • Te ei saa kellelegi rääkida ega kiidelda keiserliku õnne ja rikkuse amuleti üle.
 • Nii et asi ei kaotaks oma võimu, on keelatud anda amulett isegi selle hoidmiseks. Parem varjata see võõraste pilkude eest.
 • Talisman kaotab oma jõu ja lakkab õnne andmast, kui see antakse või annetatakse.
 • Keiserliku amuleti võib pärida, kuid enne seda tuleb see anda professionaalidele töötlemiseks, et eelmise omaniku elust soovimatu sellega ei lubaks.
 • Peate talismani kaitsma ja kaitsma.
 • Talismani tuleks hoida puhtas kohas.
 • Igal nädalal peab keiserlikku amuleti toita omaniku energia, mille jaoks peate selle oma kätte võtma ja mõnda aega hoidma.
 • Soovitav on amulett alati kaasas kanda.

Ulme ja reaalsus

Paljud amulettide omanikud väidavad, et keiserlik amulett toob õnne kõigis küsimustes. Kuidas kontrollida, kas see on tõsi või pettus?

See on lihtne - peate lugema klientide arvustusi ja tellima endale selle talismani, et meelitada ellu edu, et tegelikult testida selle jõudu ja maagilist mõju. Kindlasti tekib pärast lühikest kontrolli soov osta kõigi pereliikmete jaoks keiserlikke amulette.