Talismanid ja amuletid õnne, rikkuse ja õnne jaoks

Hiina õnne võlusid

Milline inimene ei taha olla õnnelik ja rikas? Küsimus on selgelt retooriline. Kuid esiteks pole kõigil ühesugused eeldused ja teiseks jumaldab kapriisne Fortuuna mingil põhjusel mõnda ja jätab ausalt öeldes tähelepanuta.

Peate õppima: õigesti valitud ja laetud talismanid tõmbavad ligi raha ja õnne, sõltumata klassist, usutunnistusest, rassist, soost ja muust kuuluvusest. Kuid nad töötavad palju tõhusamalt, kui nende omanik usub siiralt ehete, esemete, sümbolite ja muude amulettidena toimivate esemete imelistesse omadustesse.

amuleti ripats õnneks, foto 1

Talismanide ja amulettide klassifikatsioon

Kõik õnne ja raha meelitamiseks mõeldud amuletid ja talismanid võib jagada nelja suurde rühma. Vaatleme igaüks neist eraldi.

Omandatud

Poest saab osta amulette ja talismane. Sel juhul peate arvestama nii oma parameetritega (sodiaagimärk, sugu, vanus, energia ja muud) kui ka sellega, mida talismanilt ootate. See võib olla ehe, kujuke, riided või aksessuaar, millel on pühade sümbolite kujul tikandid jne.

Leitud

Kogenud astroloogid ja mustkunstnikud teavad, et inimene võib oma talismani leida kõikjalt: see võib olla merekivi, münt, neljaleheline ristikuleht. Siin on võimatu eksida: tunnete selle objekti ja sellest lähtuva sisemise soojuse suhtes teatud lähedust.

DIY

Inimene, kellel pole isegi maagilisi võimeid, saab oma kätega teha õnneliku amuleti: sulatada seda vahast, õmmelda, kududa hõbetraadist - valik on lõputu. Sellise talismani saab teha endale või kallimale: peamine on heade kavatsustega.

annetatud

Selliseid amulette tuleks kohelda väga ettevaatlikult. Ühest küljest, kui talismani või amuleti valmistab/annetab armastatud inimene, on see juba õnnistatud positiivse püha energiaga. Teisest küljest võib salajane pahatahtlik sellise asja anda. Ja kui asjatundlik tume nõid selle kallal töötas, võib pisiasja süüdistada ebaõnnestumistes ja haigustes.

Igast asjast, mida sa armastad, võib saada võimas talisman, eelistatavalt keha lähedal või sellega sageli kokku puutudes. See on juba teie energiast küllastunud, nii et te ei pea puhastamisel ja häälestamisel olema eriti kogenud. Piisab, kui võtate väikese asja käes ja ütlete: "Sa kaitsed mind, tõmbad õnne, aitad mind kõiges. "

Võimsad talismanid õnneks

Õnn on midagi põgusat, ühekordset, mis tuleb täpselt pöördepunktis sabast kinni püüda. Mõnele õnnelikule läheb õnn aga iseenesest, ilma suurema pingutuseta, teistel aga lihtsalt saatuslikult ebaõnne.

Kõigis küsimustes õnne talisman suudab sündmuste tõusulaine pöörata ja juhtida Fortuuna tähelepanu selle kandjale. Inimene, kellel on selline amulett, tõmbab eksamil välja õnneliku pileti, võtab atraktiivse vaba koha, võidab loterii, saab pakkumise, mille eest teised taotlejad edutult võitlevad. Muidugi pole 100% garantiid, kuid asjaolude eduka kombinatsiooni tõenäosus suureneb oluliselt.

Edasi - kõige võimsamate maagiliste amulettide kirjeldus suure õnne ja õnne jaoks.

Hobuseraua

Võib-olla on slaavi kultuuri kõige kuulsam õnne sümbol hobuseraud. Meie esivanemad iidsetest aegadest riputasid uste kohale hobuserauad ja matsid need lävede alla. Nüüd on see komme unustusehõlma vajunud, kuid hobuseraud pole kaotanud oma sügavat püha tähendust ja võimsat energiat. Hobuseraua kujul olevad võtmerõngad, kõrvarõngad või ripatsid võivad saada suurepäraseks talismaniks kõigi sodiaagimärkide esindajatele, eriti Amburile.

Iisraeli niit

Väliselt on see tavaline punane villane niit, mis seotakse vasaku randme külge. Seda saab teha isegi vastsündinutele. Iisraelis Nutumüüri lähedal müüakse tõelisi õnnelõite, mis on laetud Raaheli haua juures. Teadlik esoteerik võib aga niimoodi laadida mis tahes niiti.

Lucky Hand, Hamsa, Miriam Hand või Fatima Hand

Fatima käsi on kõige iidsem ja võimsaim õnne amulett, mida tuntakse paljudes kultuurides kuni iidsete egiptlaste, foiniiklaste ja sumeriteni välja. Stiliseeritud peopesa võib kaunistada silma kujutisega (moslemite seas) või Taaveti tähega või Tema sümboliga (juutide seas). See võib eksisteerida ehete, tikandite ja isegi tätoveeringute kujul.

Ruunilised sümbolid

Futharki ruunid on täidetud sügavaima püha tähendusega ja igal neist on oma eesmärk. Kõige võimsamad õnneruunid on Fehu (materiaalne komponent), Vunyo (optimism), Ansuz (edu äris), Soulu (soovide täitumine). Ruune saab kasutada nii üksikult kui ka kombineeritult.

Slaavi talismanid

Muistsed slaavlased uskusid pühalikult igasuguste amulettide imelisse jõusse, austasid oma esivanemaid ja vaimustasid loodusjõude. Nende pühad teadmised olid tõeliselt hämmastavad, nii et traditsioonilised slaavi amuletid (Kolovrat, Alatyr, Velesovik, kõik päikesesümbolid) töötavad endiselt. Hõbe, puit, looduslikud kiud (eriti vill ja punane linane) annavad neile suurima tugevuse.

amuleti ripats õnneks, foto 2

neljaleheline ristikhein

Meie ees on veel üks universaalne amulett, mis toob õnne kõiges. Neljalehelise ristiku leidmine loodusest on alati hea enne. Kaasaegsete iirlaste druiidid ja esivanemad uskusid sellesse pühalikult ning meie esivanemad austasid seda igavese ja vastastikuse armastuse sümbolina. Tänapäeval peetakse neljalehelist ristikut kogu maailmas õnne sümboliks ja võimsaks amuletiks kõigi kurjade vastu.

jänese jalg

See loodusliku päritoluga amulett jõudis meile uhketelt indiaanlastelt, kuid idakultuurides on selle analooge. Küüliku tagajalal on suurim jõud. Klassikalises versioonis tuleb seda kanda kaelas, kuid see pole eriti mugav, arvestades, et talismani ei ole soovitatav autsaideritele mitte näidata. Nii et parem on oma rõõmus käpp taskusse või kotti pista.

Jaapani amulett õnneks

Selle talismani algne nimi on Omamori. Tegemist on tikitud linase kotiga, kuhu tuleks panna märkmed oma jumalatele adresseeritud soovidega. Omamori saab kaasas kanda või riputada koju, autosse, töökoha lähedusse.

Unenäopüüdja

Veel üks amulett, mille oleme pärinud indiaanlastelt. Voodi kohal rippuv Unenäopüüdja ajab eemale halvad unenäod ja kurjad vaimud, kuid ei sega häid astraalolemeid.

unenäopüüdja ​​kui hea õnne amulet

Tiibeti amulett Palju õnne

See amulett võib tuua omanikule õnne äris, finantstehingutes ja isiklikes suhetes. Üheskoos annab ta talle hea tervise ja kangelasliku kindluse.

Õnne talismanid töötavad ainult positiivses suunas. See tähendab, et peate lihtsalt soovima head endale või talismani kingituse adressaadile. Kui palute temalt kellegi kahjuks õnne (pöörake ära, Fortuuna, minu vaenlase eest ja pöördute minu poole), võite äratada hirmuäratavad jõud, mis võivad pahatahtlikku karistada.

Raha amulett: kuidas valida rikkuse talisman

Raha, ükskõik kui palju seda ka poleks, pole kunagi piisavalt. Kuid kõige vähetõotavamad tehingud "tulistavad" ühe ärimehe pihta ja teine põleb läbi seal, kus miski ei ennusta kokkuvarisemist. Niisiis, on aeg teisel omandada patroon ülevalt.

Tõhus rahatalisman näeb välja erinev, alates pilkupüüdvast luksusest kuni halli vargsi. See võib olla kas kullast vääriskividega kujuke või lihtne paberile kirjutatud sümbol.

Sel juhul on oluline rahaamuletid ja talismanid õigesti aktiveerida, et need omandaksid energiat, mis on adekvaatne omaniku välistele jõudlustele ja püüdlustele. Nüüd on raske leida meistrit, kes suudaks talismani korralikult laadida, seega on parem seda ise teha: sellest pole kindlasti kahju. Seda saab teha järgmiselt:

 • Immuta amulett nelja elemendi jõuga. Selleks piisab, kui piserdada amuletti vaheldumisi veega, hoida seda tule kohal, vehkida õhus, puistata maaga. Siin peate jälgima meedet, et mitte talismani kahjustada.
 • Ütle vandenõu. See võib olla kõige lihtsam, näiteks: "Sent sendile, põrsas põrsale, viiskümmend kopikas viiskümmend kopikas, rubla rubla, kuld kullatükk, kõik kohus. "
 • On püha uskuda talismani jõusse. Peate hoidma amuletti käes ja küllastama seda õnne ja materiaalse heaolu mõtetega.

Õigesti aktiveeritud rahatalisman aitab rahas ja tõmbab ligi materiaalset rikkust, kuid mõnikord on sellel laiem rakendus. Näiteks eelmainitud tiibeti Suure õnne amulett, enamik Hiina talismanid või slaavi alatyr tõmbavad õnne kõigis valdkondades: armastusest rahaasjadeni.

Hiina maskotid

Muistsed hiinlased olid suured traditsionalistid ja pragmaatikud, kes seadsid edu materiaalse komponendi kõigest kõrgemale. Sellepärast on peaaegu kõik Hiina talismanid ja amuletid mõeldud rikkusele, mis oli Kesk-Kuningriigi elanike seas lahutamatult seotud isikliku õnne ja õnnega.

Kõige kuulsamate hulgas võib nimetada:

 • Hieroglüüf Fu. See võib esineda müntide, ripatsite või muude kaunistustena. Kuid võite selle lihtsalt paberile joonistada ja kodus või tööl riputada.
 • Kuldne küüslauk. Hiinas on väga populaarsed talismanid ja amuletid selle köögivilja kujul raha meelitamiseks. Kuldne küüslauk aitab pidevalt rahavoogudes püsida, ajades samas eemale halva õnne tuju.
 • Aravani kala. Müntide peal lebav kuldne kala toob majja jõukuse ja õnne.
 • Jumal Hotei. Koti ja pulgaga heasüdamlik jumal on suurepärane talisman, mis aitab kaasa materiaalsele heaolule.
 • Kolmejalgne kärnkonn. Tahket, hästi toidetud kahepaikset on kujutatud müntidel istumas, pärl suus.
jumal hotei kui õnne talisman

Ja ka bambus, mandariinpardid, karpkala, apelsinid, pääsukesed ja muud sarnased - kõik see võib hiinlaste sõnul meelitada majja jõukust ja õnne. Kuid kui sisustate elamispinna selgelt vastavalt Feng Shui soovitustele, pole täiendavaid amulette vaja. Sellist võimalust pole - piisab, kui panna pott "rahapuu" ja / või akvaariumi kuldkalaga.

Ruunisümbolid ja kombinatsioonid

Iga ruun kannab endas keerulist energiat ja mitut põhilist püha tähendust. Peamine raharuun on Fehu. See võib töötada tõhusalt nii iseseisvalt kui ka koos Otalaga, mis stabiliseerib raha sissevoolu ja võimaldab avastada uusi rikastumisallikaid.

Tõhusalt töötavad ka ruunipulgad ehk mitme ruuni keerulised kombinatsioonid. Lihtsaim ja kuulsaim kujund on neljast Fehust koosnev Rahapööris.

Kombinatsioonid "Cash Flow" ja "Fast Money" on väga huvitavad, kuid ilma sügavate Futharki tundmiseta on nende üksi koostamine problemaatiline. Kuid pealdise saab materiaalsele heaolule mõeldes lihtsalt paberile kopeerida ja seejärel põletada.

õnne amulett ruunisümbolitega

Raha

Üks võimsamaid amulette, mis raha meelitavad, on nad ise ja erinevates ilmingutes. See võib olla:

 • Spetsiaalselt volditud rahatähed. Näide – õnnedollar. Seda saab kujutada nii haruldase kupüürina (näiteks kahedollarilise) kui ka tavalise kolmnurgaks voldituna. Kandke Lucky Dollarit rahakotis või rahakotis.
 • Üksikud mündid. Lihtsaim viis: peate võtma hõbemündi ja panema selle vette, nii et kuu peegeldub selles. Niipea kui peegeldus ilmub, on vaja öelda: "Nii nagu vesi on täidetud kuuvalgusega, täitub minu elu õnne ja rikkusega. "Münt jääb vette hommikuni ja kantakse seejärel rahakotti. Amuleti omaniku sünniaastal välja antud mündid omandavad erilise jõu.
 • Müntide rühmad. Münte saab puurida ja siduda punase lindiga või panna spetsiaalsesse kotti. Muide, vanast heast hoiupõrsast, mis on täidetud väikeste vahetusrahadega, võib saada suurepärane talisman.

Vääris- või poolvääriskivi on üks võimsamaid talismane sissetuleku saamiseks. Topaasil, krüsopraasil, krüsoliitil, karneoolil, turmaliinil, granaadil ja teistel mineraalidel on vastav energia. Väga oluline on valida kivi vastavalt omaniku sünnikuupäevale ja energiale.

Tõhus õnne talisman: osta või tee ise?

Mis on isiklik õnn, selle otsustab igaüks ise: siin pole universaalseid valemeid. Seetõttu on parem teha õnne amulette või võtta vastu kingitus siiralt armastavatelt inimestelt.

Kõige mitmekülgsemad ja tõhusamad on:

 • Õnnetakjas. See on üks kuulsamaid slaavi amulette, amulette, mis kujutab visuaalselt ruudukujuliste hammastega rombi. Amuleti Burdock of Happiness väärtus on üllatavalt mitmetahuline: see annab head õnne, rahalist heaolu, austust teiste vastu ja parimaid inimlikke omadusi.
 • Talisman "Õnne sõlm". Õnnesõlmi on teada palju, kuid kõige tõhusam neist on Tiibeti lõpmatuse sümbol Srivatsa. See võib olla valmistatud traadist või lihtsalt tõmmata ja seinale riputada.
 • Amulett Lucky. Klassikalises versioonis on Lucky käsitsi valmistatud pehme nukk. See on õmmeldud värvilistest plaastritest, täidetud vatiga, kaunistatud helmeste, müntide, palmikutega. Kohustuslik element on pikk heleblond palmik.
amuleti ripats õnneks, foto 3

Iga nipsasja saab küllastada kosmilise energiaga ja meelitada selle omanikule õnne täpselt sellises vormingus, nagu ta seda näeb. Selleks piisab, kui uskuda amuleti jõusse, hoida talismani sageli käes ja pöörduda selle poole selgelt sõnastatud taotlustega.