10 parimat õnne talismani

Õnnetalisman aitab meelitada teie ellu hea kombinatsiooni asjaoludest ja muuta seda paremaks. Kõige sobivama sümboli valimine ja selle õige paigutus aitab teil saavutada õnnelikku ja harmoonilist elu ning täita oma hellitatud soove.

ripats kui õnne amulett

Looduslikud õnne sümbolid

Inimesed püüdsid oma ellu õnne meelitada looduslikel materjalidel olevate pühade sümbolite kujutiste abil. Õnne amulett koosnes "õnnelikest" taimedest ja ürtidest, mille omadusi suurendasid maagilised vandenõud. Võlutud talismanide eriline energia aitas selliste esemete abil soovitud tulemuse saavutada, kui neid pidevalt kaasas kanda või majja paigutada.

Taimed

Paljud taimemaailma sümbolid võimaldavad teil õnne jaoks valida endale sobivaima amuleti:

 1. Bambus sümboliseerib kasvu ja kasumit, seda pole asjata kutsutud "sõpruse bambuseks". Taim saab kingituseks või ostetakse paigutades maja idapoolsesse ossa.
 2. Ristikut peetakse traditsiooniliselt Iiri sümboliks, kuid see toob neljalehelise taime näol õnne kõigile, kes sellesse usuvad.
 3. Tammetõru tõrjub tõhusalt kurje vaime ja kaitseb kodu.

Loomad

Loomakujude seas õnne toova sümboli valik võib olla mitmekesine:

 1. Skarabeus - Vana-Egiptuse õnne sümbol, mis kehastab päikesetõusu, soovitab keerulistes olukordades õiget valikut.
 2. Hobune sümboliseerib rasket tööd ja harmoonia saavutamist raske töö tulemusena, aitab võita ja karjääriedu saavutada.
 3. Draakon toetab juhiomadusi, aidates end väljendada töös ja loomingulises tegevuses.
 4. Küülikukäpad, krokodillihambad, karu küünis kaitsevad oma omanikku ja teevad ta õnnelikuks.

kivid

Õnnelikud mineraalid ja kalliskivid valitakse sünnikuupäeva ja sodiaagimärgi järgi. Enne õnne võluna kasutamist tuleb need puhastada, et kõrvaldada võimalikud negatiivse energia kuhjumised ja õnne laengud.

Õnnenumbrid

Iga inimene valib õnne meelitamiseks numbriseeria individuaalselt spetsiaalsete arvutuste põhjal, mida numeroloogiateadus talle ütleb. Õnnelikuks peetakse ka sündide arvu ja intuitiivselt valitud numbreid, mis toovad õnne.

10 parimat õnne talismani

Võti

Võtit saab kanda amuletina, see sümboliseerib kõikide uste avanemist ja takistuste ületamist. Eelistatav on talismani kuldne värv ja atraktiivne nikerdatud vorm.

Tähtis! Mida rohkem uksi võti avaneb, seda tugevam on amulett.

Sõlmed õnneks

Nodulaarse maagia amuletid võivad olla õnne ja õnne magnetiks: sõlmede arv ja tüüp on otseselt seotud konkreetse eluvaldkonna paranemisega. Talismane hoitakse taskus või rahakotis ja õnn pöördub kindlasti teie poole.

seotud sõlmed kui õnne võlusid

Mündi ripats

Rahaenergia suudab oma materiaalses mõttes õnne meelitada neile inimestele, kes seostavad õnne rahalise turvalisusega. Münti kantakse rahakotis või ripatsina kaelas.

Naerv Buddha

Suure kõhuga Buddha kujuke ehk jumal Hottei on tuntud Hiina õnne ja soovide täitumise sümbol. See on paigutatud kirdesse õnneks armastuses, põhjas karjääri kasvuks ja kagusse rahalise õnne jaoks.

Hobuseraua

Hobuseraua meelitab ellu tõhusalt õnne ja materiaalset heaolu. Oluline on see üles leida või kingituseks saada, aga mitte osta. Positiivse energia kogumiseks asetatakse talisman sarved ülespoole, mis tähendab, et maja on täis kauss.

Pin

Otsa allapoole kinnitatud tihvt on usaldusväärne kaitsesümbol, mis tõrjub ebaõnne. Seda kantakse riiete peal või kinnitatakse ühte maja tuppa, et keegi seda ei näeks.

Elevandi kujuke

Elevant sümboliseerib enesekindlust, stabiilsust, kindlustunnet tuleviku ja õitsengu suhtes. Seda kasutatakse pere amuletina, valides üles tõstetud pagasiruumiga kujukese.

Tähtis! Elevant aitab arendada ilumeelt ja äratada ellu kõik loomingulised ideed.

Pentagramm

Pentagrammi sümbol tõi koju õnne ja õnne tänu tõhusale kaitsele kahjustuste ja kurja silma eest. Peamine asi, mida valmistamisel meeles pidada, on see, et jooned ei katkeks ega suletaks ringis, vastasel juhul on talisman ebaefektiivne.

Motanka chrysalis

Mitmevärvilistest niitidest käsitsi valmistatud nukk motanka oli mõeldud majja õnne toomiseks. See on tehtud näota, et mitte kehastada konkreetse inimese jooni.

motanka chrysalis kui õnne amulet

Kott

Spetsiaalselt täidetud lõuendist kott kogub sellesse heaoluks maja positiivset energiat. Kuivad ürdid, vili, mündid, suhkur, tilk vaha pandi kotti ja seoti punase niidiga kinni.

Õnne võlud erinevates kultuurides

Õnnetalismanide välimus on erinevates riikides erinev:

 1. Slaavlased kummardasid oma jumalaid ja pühendasid neile looduslikest materjalidest talismanid, palusid abi, head saaki ja õnnelikku pereelu. Seal olid emased ja isased amuletid, Yarovik, Svarogi vasar, Peruni kirves kuulusid meestele ja Lunnitsa, Makosh, Lada täht kuulusid naiste omadele.
 2. Moslemitele tõi poolkuu õnne.
 3. Juudi rahvaste seas on õnne talisman Taaveti täht.
 4. Indiaanlased lõid hea õnne nimel Unenäopüüdja.
 5. Hiina õnne amulette peetakse traditsiooniliselt kolmevarbaliseks kärnkonnaks, talismanikristallideks.
 6. Egiptuse õnnesümbolid olid jumalate kujukesed ja skarabeusmardikas.

Kuidas teha oma kätega õnne amuletti

Suurima jõu omandavad oma kätega tehtud esemed. Selleks saab kasutada mitmeid tehnikaid:

 1. Puunikerdus. Sellest materjalist valmistatakse sobiva kujuga amulette ja kantakse peale sümbolid olenevalt amuleti valmistamise eesmärgist. Valmis talismani kantakse ripatsi või võtmehoidja kujul.
 2. Papp. Sellele on joonistatud õnneruunid Fehu, Soulu, Vunyo, kõige tõhusamad on ruunide kombinatsioonid.
 3. Nisuterad rullitakse vahaks, kombineerides neid kuivatatud rohu ja tilga loodusliku meega.

Sellist võlu kantakse lõuendikotis, et see oleks alati kaasas.

Kuidas hoida ja kanda

Talismane kantakse võimalikult naha lähedal, ideaalne koht selleks oleks kael, rind, vöö ja randmed. Neid saab hoida ka taskus, mis on mähitud puhta valge riidetüki sisse.

Talismani puhastamine aitab aktiveerida selle maagilisi omadusi. Selleks kasutage nelja elemendi energiat:

 1. Ese asetatakse maasse ja palutakse õnne.
 2. Tulevane talisman pestakse puhta allika või voolava veega ja elemente küsitakse sama, võite valada vett alustassi ja hoida talismani selles.
 3. Vahaküünla tuli puhastab esemeid parimal võimalikul viisil.
 4. Jätke amulett õnneks vabas õhus, pärast mida saab see jõudu.

Siiras usk talismanide jõusse ja nende perioodiline puhastamine kogunenud negatiivsusest meelitab teie koju õnne ja õnne. Õnne amulettide maagilised omadused aitavad teil õigel kasutamisel saavutada perekonnas rahalist heaolu ja harmooniat.