Amulett õnne jaoks oma kätega

Enamik inimesi usub, et õnn tuleb nende juurde harva, seetõttu püüavad nad seda erinevatel viisidel meelitada. On palju uskumusi ja traditsioone, mis viitavad sellele, kuidas inimene peaks käituma, et mitte õnne peletada ja probleeme eemale hoida.

Samuti on palju õnne toovaid amulette, mille ajalugu on kasutatud tuhandeid aastaid. Kuid varem pidid sellise amuleti saamiseks olema teatud omadused: olla suurepärane jahimees, julge sõdalane või väga rikas inimene. Nüüd on amuletid saadaval peaaegu kõigile. Jah, ja kuidas õnneks amuletti teha, saab teada igaüks, kes selle teema vastu huvi tunneb.

Kivist õnne amuletid

amuletid kivid õnneks

Oma kätega õnne amuleti saab valmistada erinevatest materjalidest, sealhulgas kivist. Esmalt tuleks valida sobiv mineraal, võttes arvesse oma eelistusi ja ka horoskoobi järgi. Kivikivi peaks meeldima ja tekitama positiivseid emotsioone. Siis peaksite saama õnnistatud vett.

Pärast seda hoitakse kivi kahe käega kinni ja samal ajal öeldakse sellele meeldivaid sõnu õnnest, edust, õnnest. Seejärel laetakse kivi vee, tule, õhu ja maaga. Seejärel peaksite selle alati endaga kaasa võtma, unustamata temaga suhtlemist neil hetkedel, kui olete üksi.

Parem on mitte näidata seda kõrvalseisjatele. Kuid võite kallilt kivilt abi küsida. Kindlasti aitab see, kui inimene kannab endas usku oma jõusse ja võimetesse.

Amuletid juhuslikest esemetest

Igast teie positiivse energiaga laetud asjast võib saada amulett, mis annab õnne. See võib olla juhuslik leid või ese, mida olete aastaid kasutanud. Peaasi, et see teema endale tõmbaks, meeldiks. Võib-olla on midagi sellist, mis oli teiega probleemi lahendamise ajal ja sellega seostate raske perioodi edukat lõppu.

Leitud asjadesse tuleb suhtuda ettevaatlikult. Need võivad olla negatiivsed. Seetõttu peaksite enne nende kasutamist selle esemega kirikut külastama ja seejärel mitmeks tunniks pühitsetud vette asetama, soovitav on, et ese oleks seal terve öö. Sel hetkel, kui leid vette kastetakse, on vaja lugeda "Meie isa". Hommikul saate selle eseme kätte ja turvaliselt kaasas kanda.

Oluline on arvestada nädalapäevaga, mil võtate oma kätega õnneks amuleti valmistamise ette. Teisipäeval teevad amuleti need, kes soovivad äris õnne saavutada. Kolmapäeval tuleks võlu teha, kui edu kaubanduses ja muudes rahaasjades nõuab. Neljapäeval tuleks alustada amuleti loomisega, kui soovid olla edukas partnerlussuhete loomisel, diplomaatias.

Reede toob õnne armastussfääris ja laupäev - kõige olulisemate elueesmärkide saavutamisel. Pühapäeval tuleks amuletti luua, kui on vaja poliitikas head õnne. Esmaspäev on ainuke päev nädalas, mil maagilisi asju üldse ei soovitata.

Vaha amuletid

vaha õnneks amuleti tegemiseks

Sageli teevad nad oma kätega väikese amuleti, mis annab edu ja lõpetab kõik asjad edukalt. Selleks valmistage klaasi, vahaküünla ja väikese kotikese sisse veidi vett. Täpselt südaööl, täiskuu ajal, tuleb panna veega täidetud klaas, panna sinna küünal ja süüdata värskest karbist tikk.

Selline talisman on valmistatud eranditult oma käega isiklikuks kasutamiseks. Pärast küünla süttimist panevad nad käed ümber klaasi ja loevad kolm korda süžeed:

Kauges meres, sinises meres on saar. Sellel saarel on kõrge mägi, kõrgel mäel on sügav auk ja selles augus istuvad mustad kuradid. Needused ja ebaõnnestumised saadetakse inimestele. Ma rahustasin nende kuradite Jumala teenijat (nime). Ärge saatke neile õnnetusi ja halba ilma. Vahepeal on tuli minuga - edu minuga.

Pärast süžee lugemist laske küünal täielikult läbi põleda. Kui küünal kustub, kogutakse ülejäänud vahaosakesed kokku ja asetatakse ettevalmistatud kotti. Peate lihtsalt võtma need killud, mis tunduvad atraktiivsed. Seda kotti tuleb endaga kaasas kanda. Ta hakkab tegutsema amuletina.