Kuidas ise kodus õnne ja rikkuse jaoks talismani teha?

Õnne ja rikkuse talismanid on kõigi rahvaste seas kõige populaarsemad ja nõutumad. Kui järgite juhiseid ja järgite näpunäiteid, saate sellise amuleti oma kätega teha.

raha ruuni amulett

Väike õnn ei tee igale inimesele haiget ja õnne amulett saab sellega hästi hakkama. Temaga koos muutub elu igas mõttes paremaks, sest ilma hea õnneta ei saa midagi korda saata.

Oma amuleti hankimiseks on kolm võimalust. Võite selle juhuslikult leida, ise valmistada või osta. Meetod, mida kasutate amuleti õnne saamiseks, sõltub selle tugevusest ja sellest, kuidas see täpselt toimib.

Juhuslikult leitud karbid, kivid ja sarnased esemed võivad olla hea õnne võlu. Nende hulka kuulub neljaleheline ristik – üks iidsemaid ja tuntumaid õnne sümboleid.

Kui teie kodu lähedal kasvab ristik, võite proovida leida sellist, millel on kolme kroonlehe asemel neli. Seda tuleb kuivatada ja endaga kaasas kanda, et mitte kahjustada ega kogemata kaotada. Hästi sobib asetamine näiteks läbipaistva kabošoni alla.

Ülejäänud juhuslikult leitud asjad ei ole reeglina täiesti juhuslikud. Intuitsioon ütleb, et see kivi või kest tuleks üles korjata. Saate aru, mida õnn võib tuua. Kivide jaoks on kõige parem minna jõe või mere äärde. Kogemata leitud amuletid ei vaja puhastamist ega laadimist. Mõned peavad neid kingitusteks kõrgematelt jõududelt.

Mündid toovad mitte ainult õnne, vaid ka raha. Kui leiate mündi, mille väljalaskeaasta ühtib teie sünniaastaga, võite öelda, et teil on väga vedanud. Seda saab kasutada talismanina, münt toob õnne, eriti suur õnn ootab ees karjääri ja rahaasjades.

Need, kellel juhuslike leidudega ei vea, eelistavad õnneks oma kätega amulette valmistada. See on väga hea valik, sest toode neelab teie energia tootmisprotsessi käigus. Te ei pea üksteisega harjuma, nagu mõnikord ostetud toodete puhul. Reeglina nõuavad õnneks käsitsi valmistatud amuletid aktiveerimist. Tavaliselt on need lihtsad vandenõud. Amuletti tuleb regulaarselt oma energiaga täiendada, et see ei kaotaks oma jõudu.

Seda tüüpi talismanid hõlmavad erinevaid iseseisvalt kodus valmistatud ehteid, ürtide ja muude komponentidega kotte, nause, joonistusi, isiklikult sepistatud hobuseraudu jms.

Tasub valida see variant, mida saate kindlasti teha. Paljud tegelevad loovusega maagilistel eesmärkidel, täidavad esemeid maagiaga ja omandavad mitte ainult ilusaid tooteid, vaid ka maagilisi abilisi.

Kui te ei tea, kuidas õnneks amuletti teha, proovige alustada mõne lihtsa ehte, võtmehoidja või muu eseme valmistamise viisiga. Ärge valige liiga keerulisi tehnikaid ja siis kroonib juhtumit edu.

Tänapäeval saate osta peaaegu kõike, sealhulgas erinevatel eesmärkidel amulette ja talismane. See on kiire viis amuleti hankimiseks, mis sobib hästi hõivatud või mitteloovatele inimestele. Kuid peaksite teadma, et ostetud amuletid nõuavad kohustuslikku puhastamist, aktiveerimist ja energia andmist.

Talismanid tuleks regulaarselt laadida, nii ostetud kui ka isiklikult valmistatud. Ärge unustage, et te ei saa teada, millist energiat asi endas kannab ja kelle käed seda enne omandamist puudutasid. See on kauplustes ja turgudel müüdavate amulettide oluline puudus.

Kuidas puhastada ostetud õnne amulette?

Hiina mündid kui õnne amulett

Kõik maagilised esemed, mis pole teie isiklikult valmistatud positiivsete mõtetega peas, vajavad puhastamist. See on vajalik, sest õnne amuleti asemel saab energiaga laetud objekti ja keegi ei tea, mis ja kelle energia. Palju on räägitud sellest, et asjad võivad kanda teistsuguse iseloomuga energiat.

Negatiivsest energiast puhastamine toimub nelja elemendi abil. Need on õhk, tuli, vesi ja maa. Õhku võib kujutada viirukipulgaga, mida tuleks kasutada eseme fumigeerimiseks. Hea valik oleks viiruk, sandlipuu, mänd või mis tahes muu lõhn, millel on puhastavad omadused.

Saate ise viiruki valmistada. Hästi sobib kiriku viiruk, millel on tugevad puhastavad omadused. Mõned eelistavad jätta amuleti mõneks ajaks õue, et see tuule kätte jääks.

Pärast seda peaksite kandma amuletti üle küünla leegi. Võimalusel tehke lõke ja hoidke eset selle kohal. Kuid seda tuleb teha ettevaatlikult, eriti kui see on valmistatud näiteks puidust. Kui eset pole võimalik tule kohal kanda, pange see vähemalt küünla lähedusse. Küünal võib olla nii tavaline kui ka kiriklik.

Seejärel tuleks õnne amulett veega puhastada. Soovitav on loputada jooksva veega, näiteks hoida ojas või jões. Mida kauem te seda teete, seda tugevam on mõju. Mõned inimesed eelistavad piserdada amulette püha veega, see on hea valik.

Juhul, kui pole võimalik saada püha vett või minna looduslikku veeallikasse, võite eseme põhjalikult loputada voolava kraanivee all. Ja viimane etapp on maasse kaevamine. See on raske, nii et enamik inimesi jätab esemed üleöö soola sisse, misjärel visatakse sool tänavale või pestakse kanalisatsiooni alla.

Kuidas õnne eest amuletti laadida?

See lihtne riitus sobib nii õnneks ostetud amulettidele kui ka oma kätega tehtud amulettidele.

Laadige pärast puhastamist kõik võluesemed, kui te seda ise ei teinud. Parim aeg selleks on kesköö, kuu faas vastab eesmärgile, mida amulett peaks täitma. Sel juhul on see hea õnne atraktsioon, seega on kuu faas kasvav või täiskuu.

Teil on vaja kolme küünalt. Saate neid osta kirikust või võite võtta tavalised. Eelistatakse muidugi esimesi. Asetage küünlad kolmnurka, mille keskel on teie amulett. Pärast seda vaadake teda ja öelge kolm korda:

Minu talisman on nüüd, minu saatus!

Õnn ja õnn toob mulle

Probleemid ja halb ilm võtavad minult ära.

Nüüd võtke oma talisman käes. Keskenduge eesmärkidele, mille saavutamiseks vajate tema abi. Kujutage ette, kuidas ta peaks käituma ja mida täpselt aidata. Proovige tunnetada, kuidas energia täidab peopesade vahele jääva objekti.

Määrake aeg, mille peate sellele kulutama. Nüüd on talisman täiesti kasutusvalmis, kuid peate seda aeg-ajalt laadima, sest eseme jõud kulub teile õnne meelitamiseks.

Kuidas teha oma kätega õnne ja raha jaoks amuletti?

Amuletid-kotid on kõigile teada ja hea õnne nimel saate neid teha. Nagu kõik maagilised tööd selleks otstarbeks, tehakse neidki kasvaval või täiskuul. Koti tegemine on üsna lihtne. See tuleb õmmelda väikesest plaastrist ja täita sobivate esemetega, mis toovad õnne. Valmis kotti kantakse taskus või kotis, saad seda hoida rahakotis.

Õnne meelitava koti kanga värv on punane. Seda värvi on alati peetud õnne, raha ja jõukuse värviks. Kangas on kõige parem valida looduslik, niit ka. Koti valmistamisel keskenduge eesmärgile, milleks seda teete.

Taimed on praktiliselt selliste kottide põhikomponent. Õnne meelitamiseks vali apelsinikoored, aaloe, granaatõunakoor, maasikalehed, muskaatpähkel, nartsiss, sõnajalg, õunapuuõis, sarapuupähkel, loorberileht, sammal, tammetõrud, tähtaniis, kannikesed, kaneel. Muidugi ärge unustage neljalehelist ja tavalist ristikut, mida peetakse õnne sümboliks.

Kotile võid lisada tüki türkiisi, see kivi toob õnne. See võib olla kiip, kabošon või väike rant. Väikesed kujundid, millel on kujutatud hobuserauda, ristiku kroonlehti, õnnesõlme, kuldkala, lepatriinu ja muid tuntud õnne sümboleid. Küülikujala saab kotti pista.

Valmis kotti võib aeg-ajalt eeterliku õliga määrida, näiteks amuletti laadides. Hästi sobivad kaneel, lootos, apelsin, aniis.

Üldiselt ei tekkinud kõik õnne amulettidega seotud rahvamärgid nullist. Selline kaasaegne elutempo ei võimalda märgata pisiasju, ajal, mil meie esivanematel oli sajandeid, mille jooksul oli võimalik kindlaks teha, kas mõni maagiline asi toimis või mitte.