Kuidas teha oma kätega armastuse amuletti?

Iga inimene soovib oma elus kogeda vastastikuse armastuse tunnet. Isegi see, kes seda ei tunnista, ihkab seda sügaval sisimas. Kui te pole veel kogenud armastamise ja armastatud olemise õnne, saate armastuse oma ellu meelitada, tehes armastuse amuleti.

amuleti ripats armastuse jaoks

Mis on armastuse amulett?

Armastuse amulett on reeglina objekt, millele surutakse peale maagiline vandenõu. Selline armastuse õnneobjekt võib olla peaaegu iga materiaalne objekt.

Armastuse ligimeelitamiseks mõeldud amulett toimib järgmiselt. Pärast seda, kui objekt on läbinud maagilise riituse, muutub see teatud energia kontsentraatiks, mille peale tuleb inimese ellu armastus. Sellist armastuse talismani tuleb endaga kaasas kanda või hoida salajases kohas, millest ainult selle omanik teab.

Selline võlutud objekt muudab ka inimest ümbritsevat infovälja. Ta kogub endasse armastuse energiat. Ja inimest välismaailmast saab meelitada ainult see, mis tal juba sees on, mis on tema tunnetes. Tänu amuletile kohtab inimene teel inimesi, kes võivad teda potentsiaalselt hästi sobitada. Kuid see ei tähenda sugugi, et armastussuhete loomiseks poleks inimeselt vaja julgust. Talisman meelitab ainult soovitud kohtumist, kuid inimene peab siiski olema selleks kohtumiseks vaimselt ette valmistatud.

Kui armastust tõotav kohtumine on juba toimunud, ei saa te enam amuletti kaasas kanda, kuid te ei saa sellest ka lihtsalt lahti saada. Teda tuleb tänada ja hoolikalt hoida. Sel juhul võite talismanil öelda veel ühe vandenõu, mis hoiab nüüd teie tõelist armastust.

Kuidas teha armastuse ligimeelitamiseks amuletti?

 • Talismanid armastuse ligimeelitamiseks tuleb teha, olles heas tujus, positiivse lainel. Sest tehes seda rituaali kodus, imbute sellesse tunnetest, mis teil on. Kui mehed teid solvavad, on parem see pahameel kõigepealt välja töötada ja seejärel rituaali juurde minna.
 • Armastuse talismanid tuleb teha kasvava kuu ajal. Kuu on armastuse energiate, seksi patroon, ta suurendab kindlasti teie amuleti jõudu, kui võtate arvesse tema tsükleid.
 • Suure armastuse jaoks amulette ja talismane tehes on oluline, kellele sa sellist rituaali tehes mõtled. Soovitav on mitte mõelda konkreetsele inimesele, kellesse olete armunud. Parem kujutage enda ette kollektiivset psühholoogilist portreed mehest, kellega tahaksite koos olla. Nii avardad oma võimet olla armastatud.
 • Teie usk ja lootus on selles maagilises riituses üliolulised. Seda amuletti pole mõtet teha, kui te ei usu, et see aitab teil suhtes õnne leida. Selline võlu toob armastuse kiiri ainult neile, kes sellesse usuvad.

Amulett savist südamele

Amulett, mille tegite oma kätega ja rääkisite, töötab palju paremini, kui ostate mõne mustkunstniku käest valmis amuleti. Sa võid teha savist oma väikese südame. Seda tuleb teha kasvava kuu ajal. Mõnes mõttes saab see amulett olema slaavi, sest ka meie esivanemad valmistasid savist amulette. Tee selline süda hea tuju, kui sul on tugev usk armastusse. Kui süda ise on valmis, öelge sellele järgmine vandenõu:

"Vajalik vajalikule, armastav süda, armastav süda. Tegin endale õnnesüdame, armastuse südame, püüan sind meelitada. Sa kuuled mu pingutusi oma südamega, sa lõid sulle oma kätega, tõmbasid sind ligi. Nagu savi mu kätest sulas, nõnda sulab minust uhke noormehe süda. Meie vahel laske armastuse tundel lahvatada, õnn on meie enda kätega mõõtmatu ja me loome. Ma tõmban noormehe ligi, räägin temaga. Edasi. Otsi. Aamen".

Savisüdame kaitseks võid teha sellele kauni koti. Tehke nööriga kott, et saaksite seda pingutada. Kandke sellist amuletti kaelas või hoidke seda kohas, kus keegi seda ei näe. Igal õhtul on soovitatav suhelda südamega, tänades seda ette armastuseõnne eest, nii saate end rõõmsaks ja täidate oma südame tänutundega.

Looduslikest kividest amulett

Looduslikest kividest valmistatud amuletid sobivad väga hästi õnneks armusuhetes. Soovitav on endal horoskoobi järgi valida kivide võlu. Sellised talismanid tõmbavad ligi mitte ainult armastustunde, vaid ka näiteks raha. Kuid isikliku õnne huvides tuleb sellisele talismanile peale suruda järgmine vandenõu:

"Ma tõmban maagilist armastusenergiat kividest. Minu kivi, kivi sädeleb koos minuga. Las minu isiklik õnn läheb selle sära juurde. Loon selle oma kätega. Inimene näeb mu sära, läheb mu kivikese juurde. Üheskoos särame nagu kaks kivikest, koos kohtume õnnega, nagu keegi teine pole seda näinud. Kes meelitab, see saab abiks kivikese. Edasi. Saa kätte. "

Pärast seda tuleb selline kivike muidugi kaelas kanda. Kui satute seltskonda, kus te ei soovi kedagi enda juurde meelitada, siis peidab selline võluv kaunistus lihtsalt teie riiete alla. Ja niipea kui tunned, et sinu kõrval on potentsiaalne huvitav inimene, siis võta kohe kivi riiete alt ära, et see oma otstarbeks toimiks.

Puidust amulett

Armastustunde ellu äratamiseks tehke puidust võlu. Ainult selle jaoks peate valima konkreetse puu. Valige oma horoskoobi järgi. Või viimase võimalusena võtke lihtsalt mehelik puu, kui olete mees, või naiselik puu, kui olete naine. Isegi tavalisest puuoksast võib armusuhtes saada talisman, kui paned sellele õige maatüki.

Kasvava kuu õhtul võtke oma puidust amulett ja öelge sellele järgmised sõnad:

"Elupuu, armastuse puu, sa oled perekonna kehastus. Aidake mul hakkama saada, et saaksin oma perekonda jätkata. Aidake mul leida inimene, kellega tahaksin juurduda, kellega tahaksin koos olla. Istuta jõudu, jõudu, anna mulle elujõudu, armastuse energiat. Sinu õnnehetk, minu armastuse hetk. Sinuga ma leian selle, sinuga pole midagi hirmutavat. Edasi. Saa kätte. "

Laske sellisel oksal oma kodus eraldatud kohas kuivada. Nad ütlevad, et võlutud oksad on hea patjadeks õmmelda. Muide, samasugune vandenõu on lubatud ka elavale puule peale suruda. Selleks peate puud kallistama ja ütlema kõik ülaltoodu. Puu vastab siiratele taotlustele väga kiiresti. Märkad, et sinu olek, mõtted, tunded seoses suhetega vastassooga on muutunud, nüüd on neil rohkem lootust ja usku. See tähendab, et edastate maailmale teisi tundeid.

Tätoveeringu amulett

Kuid mitte tingimata peaks amulett olema materiaalne. Mõned valivad tätoveeringu amuletiks. Muide, kui kardad endale eluaegset tätoveeringut teha, siis võid teha ajutise tätoveeringu näiteks hennaga. Suvel on see ka teie keha kaunistuseks. Saate valida mis tahes märgi, enda jaoks on peamine asi teatud viisil krüpteerida. Siin on näited selle kohta, mida saate endale armastuse märgiks saada:

 • Amulett tätoveeringu kujul suure armastuse meelitamiseks võib kauni südame välja lüüa, muidugi tähendab see armastust. Pealegi võib südamete varieeruvus olla väga erinev.
 • See võib olla lill, pojeng või roos. See tähendab, et sulle meeldiks sensuaalne ja romantiline suhe. Valige konkreetne foto ja minge temaga salongi.
 • Lõpmatuse märk võib tähendada ka sinu usku ja igavese armastuse soovi, siin domineerib partneritevaheline pühendumus.
 • See võib olla mingi sidumine. Kaks tiiba, kaks lindu, kaks looma. See puudutab ka õnnelikke suhteid. Valige aga pildid, kus loomad üksteist tõesti hästi kohtlevad.
 • See võib olla kiri "armastus" erinevates maailma keeltes. Või tsitaat, mis kehastab teie suhtumist sellesse tundesse.
 • Käte põimumine sümboliseerib ka suhteid.
 • See võib olla midagi, mille sa ise välja mõtlesid, peaasi, et tätoveeringule oma tähendus sisse tuua.

Amulett parfüüm

Saate luua oma lõhna, mis meelitab teie ellu armastust. Selleks läheb vaja väikest parfüümipudelit ja eeterlikke õlisid. Teatud eeterlikud õlid sisaldavad armastuse noote.

Kõigepealt tilguta pudelisse veidi baasõli. See võib olla nisuiduõli, viinamarjaõli, oliiviõli. Ja seejärel lisa sellele alusele kaks või kolm armastuslõhna, mis sulle kõige rohkem meeldivad. Südametunde eest vastutavate eeterlike õlide hulgas võib nimetada:

 1. Bergamotiõli – see täiuslikult lõdvestab, erutab ja võib äratada kujutlusvõimet.
 2. Geranium - kire lõhn, see toob suhetesse uute emotsioonide tormi.
 3. Ingver – annab sulle sihikindlust ja initsiatiivi vastassoo suhtes.
 4. Jasmiin – äratab sensuaalsust, tõotab romantikat.
 5. Kaneel on flirdi, mugavuse lõhn, see aitab tuua suhetesse kergust ja mängulisust.
 6. Seeder – võimaldab teil ja teie valitud inimesel julgelt väljendada üksteise salajasemaid tundeid.
 7. Roos – armastuse lõhn ise, paneb teid hetkega teineteisesse armuma.
 8. Oranž - annab suhetele rõõmu, kui suhetes pole piisavalt vahetust, aitab oranž seda korda ajada.

Määrige selliste vaimudega kõrva lähedalt ja kaela tagant. Tehke selline armastuse amulett kindlasti hea tujuga.