Mündi kujul olev amulett raha meelitamiseks: kuidas valida rahatalismani

Ausalt öeldes unistame kõik rikkusest. Soovime seda üksteisele kõikideks pühadeks ja anname endast parima, et see lähendada. Mõne jaoks aitab selles konkreetse unistuse visualiseerimine, näiteks maja ookeani ääres. Keegi kasutab talismanide abi. Ja kõige loogilisem on meie arvates rahaga raha meelitada. Ja nii räägime täna mündi kujul olevatest amulettidest.

Amuleti väärtus mündi kujul

Sularaha münt-talisman on ilmselgelt loodud rikkuse meelitamiseks. Kõige populaarsem on Tiibeti amulettmünt, mida ümbritsevad paljud legendid ja legendid. Arvatakse, et üks munkadest kinkis talismani kuningale ja rääkis edu eest avalikes suhetes. Sellest ajast alates on nad rääkinud iga dünastia esindaja kohta oma mündi, et see neid kaitseks. Revolutsiooni ajal, kui algas preestrite tagakiusamine, kadusid loitsud ja palved. Kas mündid räägivad tänapäeval samu sõnu, pole teada, kuid nad usuvad oma jõusse ja kannavad neid endaga kaasas. Mõnel on nii vedanud, et nad leiavad just nendest aegadest pärit mündi. Saate seda kontrollida ainult asjatundjatega, hoiduge petturitest!

õnnemündi ripats

Keiserlikul mündil (seda nime kannab ka Tiibeti amulettmünt) on tavaliselt auk keskel. Õnne ja rikkuse münt võib aidata, kui teil on rahalisi raskusi, näiteks ettevõtte lagunemine või töökaotus. Esoteerikutel soovitatakse talismani lähemalt uurida eelkõige neil, keda vead regulaarselt taga kimbutavad. Isegi kui sa lihtsalt ei tunne endas vajalikku tõhusust ja töökust (mitte sellepärast, et oled laisk, vaid sellepärast, et oled väsinud või käed langevad), tuletab raha ligitõmbamiseks mõeldud amulettmünt sulle meelde, et pead koguma jõudu ja abi sa leiad nad.

Talismani abi saamiseks ei pea kõik olema halb. Piisab, kui soovid rikkust, pinguta selle nimel ja usu, et amulett aitab sind. Seega võib münt aidata teil oma ülemusega palgatõusu üle läbi rääkida või viia teid suure tulusa projektini, millest olete juba ammu unistanud. Mõned kahtlased inimesed, kes annavad oma talismanidele hämmastavaid omadusi, räägivad lugusid sellest, kuidas lihtne münt, mille keskel on auk, aitas neil oma tegevusvaldkonda täielikult muuta ja seeläbi rikkaks saada. Ega asjata ju öeldakse, et see käsitöö ja amet, mis sulle endale meeldib, toovad raha juurde.

Kuidas teha oma kätega raha meelitamiseks amulettmünti

Oma kätega mündist talismani valmistamine on arusaadavatel põhjustel problemaatiline. Veelgi enam, nagu me eespool selgitasime, ei saa te võtta ühtegi rahaühikut, et see teile õnne tooks. Kõige parem on tellida kuninglikust mündist amulett inimestelt, kes tegelevad talismanide valmistamisega. Nad räägivad nendega ja seavad nad üles, et tuua teile rikkust teie majja. Kui võimalik, proovige neilt uurida, kust nad münte saavad, lugege arvustusi, võib-olla pidage nendega läbirääkimisi, et kontrollida, kas talisman, mida nad teile müüa tahavad, on samast ajastust. Vaevalt et midagi hullu juhtub, kui sulle "mannekeeni" müüakse, aga tahaks, et ostetud kaup oleks kasulik ja nauditav.

Hiina mündid kui õnne amulett

Kuidas raha amuletti laadida

Nagu iga teise amuleti puhul, on oluline pidevalt suhelda keiserliku mündiga. Kandke seda endaga kaasas, eelistatavalt spetsiaalses karbis. Kui te ei soovi seda kogu aeg võtta või see on teile ebamugav, proovige vähemalt amuletti sagedamini käes hoida, sellel hingata, soojendada ja "energiat vahetada".

Peamine asi, kui teete seda, on loobuda kõigist mõtetest ja keskenduda ainult sellele, mida rikkuse osas ihaldate. Mõelge positiivselt, justkui kõik oleks juba teoks saanud, sõnastage konkreetsed eesmärgid: "Tahan olla rikas" on liiga voolujooneline soov. Parem on "küsida" konkreetne maja või isegi konkreetne summa kontole. Kui usaldate talismane, siis ilmselt teate, et mida selgemalt oma soove väljendate, seda kiiremini need täide lähevad.

Esimesel õhtul, kui amulett on teie käes, asetage see padja alla. Parem on mitte seda kellelegi näidata, isegi sugulastele, mitte rääkida. Olgu see väike abimees ainult sinu ja mitte kellegi teise oma. Veelgi enam, ärge laske kellelgi seda käes hoida ja ärge andke seda ära! On üldtunnustatud, et sel viisil kaotab amulett oma maagilised omadused.

kärnkonn, mille õnne amuletiks on münt suus

Me ei soovita seda kanda nii, et see oleks nähtav. Kui soovite münti ripatsina kasutada, veenduge, et see oleks diskreetne.

Peaasi on uskuda, et amulettmünt aitab teid, kuid ärge lootke ainult sellele. Mõelge sellele kui abimehele, mitte mingile universaalsele rikastusvahendile. Ilma teie pingutusteta ei tööta kahjuks (või õnneks) miski.