Amuletid õnne ja rikkuse jaoks

Juba iidsetest aegadest on inimesed püüdnud end elus aidata erinevate amulettide, vandenõude ja rituaalide abil, meelitades ligi rikkust ja õitsengut ning raha amuletid ja õnne amuletid pole selles küsimuses erandiks muutunud. Kõik ravitsejad ja selgeltnägijad on kindlad, et õigesti valitud ja omandatud amulett võib tuua ellu õitsengu ja õnne.

raha amuleti ripats

Kui amuleti omanik usub oma eseme jõusse, naeratab õnn talle kindlasti, muutes temast meeldiva kingituse materiaalse rikkuse näol. Mõelge raha ja õnne kõige populaarsematele amulettidele.

Rahaamulettide sordid

Rahval on tohutult palju erinevaid amulette raha ja õnne eest. Valmis amuleti saate osta raha eest või teha selle ise, järgides hoolikalt tootmisjuhiseid. Paljud usklikud kuulavad ennustaja Vanga sõnu väga aupaklikult ja keegi järgib kuulsa astroloogi juhiseid.

Amulett Vangast raha ja õnne eest

Vanga, iidse põlvkonna suurepärane selgeltnägija ja tervendaja, aitas oma maa peal elu jooksul paljusid, kes temalt abi palusid. Kuid isegi pärast surma leiavad paljud inimesed temas oma muredest pääste ja leiavad tema nõuandeid kasutades selle, mida tahavad.

Vanga oli kindel, et loodus on peamine eluallikas, milles on kõik, mida inimene õnneks vajab, oluline on õppida looduse komponente õigesti kasutama.

Tööraha amuleti tegemiseks soovitas ta kasutada sõstraoksi ja lehti, mis tuleb kevadel ära lõigata, ning seejärel teha kolm tükki rohelist paela, mis peaksid olema sõstraoksadest pikemad.

Sõstraoksad ja paelad on vaja punuda patsiks, vaheldumisi neid vaheldumisi ja saadud muster ühendada käevõruks ja eemaldada see talisman inimese silmadest eemale.

Amulett valmib peale okste kuivamist ja peab kogu aeg rahaamuleti omaniku juures olema: kotis lamades või käe otsas ning täpselt aasta pärast tuleb vana amulett ära põletada ja ise teha. uus.

Amulett raha ja õnne eest astroloogilt

Meie aja kuulus astroloog teab, et inimesed lakkasid asjata uskumast amulettide maagilisse jõudu ja tema arvates on amulett kõige võimsam vahend selle saamiseks, mida soovite.

Naine kannab enda amuletti, mis toob talle õnne ja see on tema kätte sattunud münt. See münt oli ehitud erilise võimsa jõuga, olles selle kohal läbi viinud rituaali, nii et see teenis ainult ühte omanikku.

Keiserlik amulett raha meelitamiseks

Selle amuleti ümber on legend, millest üks ütleb, et esimest korda sai noor prints selle mündi Lavra munkadelt. Kolm diakonit lugesid selle mündi kohal terve öö palveid ja ulatasid seejärel kuningale, öeldes, et ta ootab nüüd edu kõigis asjades ning rikkusest ja õnnest saavad tema ustavad kaaslased kogu eluks.

Tõepoolest, kõik probleemid, mis noormehel sel ajal olid, lahenesid iseenesest ja pärast seda sai temast suur keiser ning sellest ajast peale hakkasid paljud keisrid oma amuletti kandma.

Nüüd saab sellist amuletti tellida veebipoe kaudu ja selle valmistamisega tegelevad professionaalsed mustkunstnikud. Amuleti omanik saab olla ainult üks, seega loetakse selle eest palveid ainult ühe inimese kohta.

Horde amulett

Teine amulett, mille õnnelik omanik enam materiaalseid vajadusi ei koge, on Horde amulett. Iidsetel aegadel oli see hordi münt, mis oli seotud ristikujulise nööriga. Nüüd pole sellist amuletti kusagilt leida ja ainus võimalik variant on leida Kuldhordi ajastu esivanemad.

Moslemi amulett terviseks

Paljud moslemid kannavad ka erinevaid amulette, mis aitavad neil saavutada rahalist sõltumatust. Moslemite seas populaarseim amulett on paberitükk, millele on kirjutatud sõnad ruqyahi rikkuse kohta. See amulett on peidetud nahkkotti ja seda hoitakse hoolikalt kogu eluea jooksul.

Punane niit

Tugevaim amulett kaitseks ja õnneks on punasest niidist valmistatud amulett. Niit peaks olema ainult looduslikest materjalidest ja sobivaim materjal niidi jaoks on lambavill. Väga sageli minnakse Iisraeli seda lõnga sealt ostma, kuid pidage meeles, et sellise niidi teie käel peaks lähim inimene suguluse kaudu teiega siduma ja tegema seda seitsme sõlmega.

Miks on omatehtud amulett parem kui ostetud

Kõik, kes otsivad õitsengut ja rikkust, küsivad endalt sageli küsimust, kust osta õnne ja raha eest amuletti. Saate osta endale amuleti esoteerikapoodidest või teha oma individuaalse tellimuse mustkunstnikult või selgeltnägijalt, kuna nad teavad suurepäraselt, kuidas õnne ja raha eest amuletti rääkida.

Hiljuti on üks levinumaid viise raha eest amuleti ostmiseks Internet. Kuid võite ka ise raha eest võlueseme valmistada, kuna arvatakse, et isetehtud amulett on tõhusam, kuna selle loomisel keskendusite oma eesmärgile.

Lisaks on teil võimalus valida endale meelepärase amuleti tegemiseks mis tahes võimalus.

Kuidas teha oma kätega õnne ja raha jaoks amuletti?

Oma kätega raha eest amuleti valmistamiseks vajate mõnda materjali ja, mis kõige tähtsam, positiivset suhtumist ja usku oma amuleti tõhususse.

maagiline münt

See on kõige levinum amulett raha meelitamiseks. Peate võtma mis tahes mündi ja panema täiskuu ajal veealusesse taldrikusse ja panema kuu kiirte alla. Nad laevad seda amuletti oma energiaga ja seda münti tuleks alati endaga kaasas hoida, eelistatavalt rahakotis.

Vaha amulett

Sellise amuleti valmistamiseks peate keskööl ostma küünla ja kasvava kuu, panema selle klaasi ja panema põlema. Küünla leek peab sosistama teie soove, et vaha säilitaks kogu teie öeldud teabe. Pärast küünla läbipõlemist ja vaha kõvenemist tuleb see panna spetsiaalsesse kotti ilma seda kellelegi näitamata.

Niitidest

Üks tugevamaid õnne amulette. Peate punuma eri värvi niitidest punu ja kududes hääldama oma rahasoovid. Pärast seda tuleb palmik ühendada käevõruks ja panna vasakusse jalga. Pärast soovi täitumist on hädavajalik see käevõru põletada, tuues talle tänusõnad.