7 parimaid amulettide müügist õnne ja raha

Kui sa tahad, et meelitada õnne ja raha, siis on kõigepealt vaja saada usaldusväärne maskotid, mis tugevdavad oma võimu.

Parandada oma elu ja saada edukaks inimeseks saab, kui abi tugev amuletid. On juba korduvalt tõestanud, et energia asju tugevalt mõjutab meie elu. Et meelitada raha ja õnne, tuleb lihtsalt valida maskott, kes vastavad teie eesmärke ja kavatsusi. Õigesti valitud maskott on edu, õnne ja heaolu.

Amulett

1. Ring lõputu õnne

Kui teie hinnaline unistus ei ole tõeks, nagu te ka ei püüdnud, saab teha ring-maskott. Laadige ehe õnne lihtne riitus on: kasvav Kuu puhastage ring alates välise energia ja negatiivsus. Kirjuta pannile külma vett, lisage supilusikatäis soola ja 3 näpuotsatäis söögisoodat. Oodake, kuni sool on lahustunud, seejärel pane pannile ring, vigur:

"Soolane vesi, pese koos rõngad negatiivne igavesti!"

Jätke rõngas üksi mõnda aega (10-20 minutit), võimaldades soolases vees puhastada decoration välismaalase energeetika. Pärast rõngas tuleb panna all moonlight ja hakata rääkima õnne:

"Kasvav Kuu, kandsin jõud, kandsin rikkuse, lase kuni õnnestub saada".

Ring jäta laadida kuni hommikuni. Ei tohi unustada, et kuld on kõige parem meelitab raha, hõbe — edu, ja et puu — õnne.

2. Raha kärnkonn

Kõige kuulsam talisman arvatakse rahalist toad. Amulett on lihtne meelitab rahalist energia maja. Sobib neile, kes vajavad raha, tahab hoida oma säästud ja vabaneda krediiti. Tõeline rahaline kärnkonn peab vastama järgmistele kriteeriumidele:

Raha kärnkonn
  • tuleb kuldne või rohelist värvi;
  • seisab kolmel jalal;
  • hoida suus münt, mida saab kergesti eemaldada. Kui mündi on liimitud või tema raske kätte — nii ja teil on raske raha teenida.

Rahalist kärnkonn tavaliselt pannakse maja, jõukusetsooni. Mis kõige tähtsam — ei ole vaja panna tema kõrge riiul, nii nagu tabu karda kõrgust.

3. Ripats-päike, mis toob hea õnne ja raha

Päike — sümbol valgust, õnne, heaolu ja õnne, sest see, mis võidab pimeduse. Ripats sümbolismi Päike muutub suurepärane talisman. Osta ripats on vaja hea tuju. On hea, kui see on kuld. Rituaal laadimise ehted edu ja raha viiakse läbi päeval, päikesevalguses loetav. Ripats panna päikesepaisteline koht ja jäta 40 minutiks. Seejärel loevad:

"Päike-päike, vaadata läbi on aken. Tasuta amulett kümme aastat. Viiskümmend päeva too mulle miljon eurot".

Pärast jaga talisman oma soove, räägi meile, miks teil on vaja raha ja millised on unistused, soovid täita nende abil. Tabu kandma nähtaval kohal, ja öösel maha koorida ja panna alla padi. Mida rohkem temaga kokku puutuda, seda parem.

4. Talisman naturaalsest puidust

Rohelised sokid

Lihtne talisman toob suur raha. Mõned praktikud soovitavad osta maskott pildiga raha ruunid, kuid ka tavaline asi puidust on võimalik suurendada raha laekumist. Talisman sobib noortele ja eakatele, ja vaesed ja rikkad. Seljas selline amulett positiivne mõju energeetikas. Ta taastab tasakaalu, avab rahavood, salvestab kaotust ja võitu väsimus ja apaatia.

Puidust maskott hoiavad, või kui endale (münt sein, kotis või taskus), või hoitakse kodus, kontoris või autos. Jälgige, et ta ei ole kadus. Kui amulett ootamatult kuhugi kadunud, see tähendab, et on aeg olla puhastatud negatiivsus, kadeduse ja riknemist.

5. Rohelised sokid

See armas kodune maskott kiiresti meelitab omaniku juurde soovida. Siis ei pea ootama kasvav Kuu, paistab Päike või sobiv päev osta. Väga hea, kui see on rohelised sokid, mis on sinu jaoks sidunud lähedane inimene. Ideaalis saab siduda neid oma kätega. Sees iga sokk asetatakse üks bill sõnadega: "Tasuta õnne, saada raha".

Sokid on vaja hoida nähtaval, kuid lastele kättesaamatus kohas. Pärast kuu sokid on vaja panna paar minutit enne magamaminekut ja mõelda soov: üks iga. Kui soovid täituvad, rituaal tasub korrata.

6. Raha puu

Puu energiat heaolu kasvu ja lõpmatu areng. Talisman kodus, kuid võib aidata ja kontoris. Loob ruumi atmosfääri õnne, tugevdab energiat. Sobib karjäärivõimalusi ja neile, kes on valmis vastutust võtma.

Traditsiooniliselt oksa raha puu tuleb võtta rikas majas. All potti panna seitset kuld (kullatud või kollased) münte. Kasta oma puu, sa pead mõtlema, rikkust, luksust, kuulsus ja jõukus. Kui puu ei kasva, ja münte kiiresti mustaks, kontrollige energiat kodus: tõenäoliselt, energia, raha ja heaolu voolab ära.

7. Suveniirid, mis meeldivad emotsioonid

Atraktsioon raha

Intuitsioon on sageli näitab objekte, mis kannavad positiivset laengut. Silma võivad sattuda huvitav mündi, särav kivi, ebatavaline figuriin, kaunistamine, ripats. Nagu midagi erilist, ja meelitab, võlub. Kindlasti osta — selline maskott meelitab ligi palju raha ja õnne.

Enne kui kasutada maskott otstarbel, see tuleb puhastada kõrvalist energiat. Selleks eksperdid saidil dailyhoro.ru soovitatav hoida seda voolava vee all paar sekundit. Vesi pesta negatiivne. Pärast seda tuleb hääldada lühike fraas või õigekirja ja tasu suhtes on õnne ja raha.

Valides maskott, on sul võimalik meelitada endale õnne ja raha. Pea meeles, et maskotid ja amuletid — see ei ole võlukepp, mis lahti rahapuudus, laenude, võlgade ja rahalisi raskusi. See on teie kaaslane, kes õhutab õige tee, toetada usku ja hoia suuri kahjusid. Palju edu!