Mitu võimalust amulettide valmistamiseks oma kätega jõukuse meelitamiseks

Kaasaegses maailmas pole inimest, kes ei unistaks lisarahast. Selle nimel on paljud valmis kõvasti tööd tegema, kuid sellest hoolimata selgub sageli, et sellest ei piisa. Sel juhul võib abiks olla rikkuse talisman: tema abiga saate rahakotti meelitada vajaliku rahasumma ja täita oma vana unistuse.

Raha lisamise tagamiseks on palju viise. Kõige tõhusam on oma rikkuse amuleti loomine, mis meelitab ligi pangatähti ja münte.

münt kui õnne amulett

Selline talisman on igal juhul tõhus: kui teete selle ise või ostate valmis asja. Kuid igal juhul peate sellise rikkuse amuletiga sooritama teatud maagilise toimingu.

Lihtne viis fiati raha saamiseks

Kõige populaarsem ja tõhusam rahaamulett on fiat-münt või pangatäht. Piisab, kui hoiate sellist talismani oma rahakotis ja mitte kulutage seda nii, et see toimiks teie jaoks uute rahaliste vahendite meelitamiseks.

Selline amulett luuakse oma kätega ja seda saab teha mitmel viisil. Kõige lihtsam ja ligipääsetavam saab olema järgmine meetod: meeldivates oludes saadud arve või münt tuleb üheks ööks kuuvalgele panna ja seejärel hoida, mitte kulutada rahakoti eraldi taskusse. Tuleb märkida, et kuu periood, mis annab teie fiat-mündile jõu, peaks langema planeedi kasvule.

Parim on valida mitte väike münt, vaid üsna suur kupüür, kuna sel juhul kehtib reegel sarnasuse tõmbamise kohta. See tähendab, et kui teil on väikese nimiväärtusega rahatäht fiat-mündi kujul, siis ei tohiks te loota suure kasumiga.

Rahatäht tuleks valida teie jaoks sümboolse tähendusega, mis kõige tähtsam, et see ei tekitaks ebameeldivaid assotsiatsioone: on hea, kui võtate sellise fiat-mündi oma esimesest palgast või saate selle kasumina uuest ettevõttest.

rahakott ja selle vandenõu raha pärast

Kõige olulisem reegel fiat-mündi loomisel on tingimus, et te ei kuluta seda igapäevasteks kuludeks, sest sellega läheb kaasa ka teie rahakotist saadav maagiline jõud.

raha ruun

Kõigi ruunisümbolite hulgas on märk nimega Feu, mis vastutab selle omaniku rahalise heaolu eest. Selline amulett ei suuda mitte ainult raha teie juurde meelitada, vaid ka seda endaga kaasas hoida, seetõttu sobib see eriti hästi raiskamisele kalduvatele inimestele.

Kui kasutate pidevalt sellist ruunimärki, suurendage oluliselt oma kapitali: tundub, et teil on täiendav tunne, mis võib määrata, kuidas ja kust saate maksimaalset kasumit. Sel põhjusel on selline amulett ärimeeste ja ärimeeste seas väga nõudlik.

ruun kui õnne talisman

Selleks, et selline maagiline raharuun saaks sinu amuletiks, piisab, kui panete selle kujutise oma rahakotile või mujale, kus oma sääste hoiate. Lisaks on väga tõhus otsus panna sümbol esemele, millega teenite suurema osa oma kasumist: näiteks arvutile, telefonile või lihtsalt töölauale.

Ruuni pealekandmisel pole vaja teatud sõnu lugeda, lihtsalt pöörduge oma sõnadega amuleti poole ja küsige vajalikku. Amulett ise peaks alati käepärast olema ja aeg-ajalt selle poole abi saamiseks pöörduma, lihtsalt silitades märki.

rahakott

See isevalmistatud amulett aitab teil oma koju rikkust ja küllust meelitada, samuti aitab lahendada pakilisi finantsprobleeme.

Selle õigeks tegemiseks piisab selliste esemete eelnevalt varumisest:

 • Naturaalsest materjalist väike riidest kott. Sarnast asja on väga lihtne ise teha lõuendikangast.
 • Erinevate nimiväärtuste ja värvidega mündid, kuid alati need, mis on hetkel teie piirkonnas käibel. See tähendab, et ainult selles valuutas, milles soovite täiendavat kasumit saada.
 • Looduslik eukalüptiõli.

Rahaamuleti loomise ajal peate iga valitud mündi hoolikalt määrima eukalüptiõliga, öeldes järgmisi võlusõnu:

"Kopikas kopikas, nikkel nikkel, viiskümmend dollarit viiskümmend dollarit, rubla rubla, kullatükk kullatükk, kõik kohtusse. "

Kui teie kott on selliseid võlutud münte täis, siduge see ettevaatlikult kaela ja asetage see kindlasse peidukohta, kust võõrad seda ei leia. Lisaks tuleks selline koht valida maja põhjaküljel.

mündid kui õnnevõlud

Sellest hetkest alates hakkab kogu võimalik materiaalne rikkus, mida nii palju vajate, teie koju meelitama. Aeg-ajalt tuleks kott välja võtta ja teda hoolitsuse eest tänada ning vajadusel ka uut abi paluda. Kuid selliseid toiminguid tuleks teha eraviisiliselt.

Tugev raha amulett

Selle riituse abil saate teha väga võimsa amuleti, mis mitte ainult ei aita teil meelitada vajalikku rahasummat, vaid õpetab ka hoolitsema nende eest, mis teil juba on. See rituaal viiakse läbi üsna lihtsalt, kuid nõuab teatud ettevalmistust.

Esiteks peaksite sellise amuleti loomiseks valima õige päeva: sellel on suurim jõud, kui sooritate tseremoonia neljapäeval tuleva kuu taustal. Selleks päevaks peaksite varuma järgmised asjad:

 • Roheline vahaküünal.
 • Uus punane laudlina.
 • Väike riidest salvrätik on samuti roheline, alati kandilise kujuga.
 • Mündi nimiväärtus üks rubla.
 • Eukalüptipuu värske leht.
 • Natuke naturaalset bergamotiõli.

Kui kõik need esemed on juba käeulatuses, tuleb oodata määratud päeva ja täpselt südaööl süüdata valmis küünal tühjas ruumis. Toas tuleks olla üksi ja laud tuleb esmalt uue punase laudlinaga katta.

põlev küünal ja rahaloits

Nüüd pane enda ette ruudukujuline tükk rohelist kangast ja ettevalmistatud münt. Seda tuleks määrida veidi bergamotiõliga ja panna eukalüptilehele. Vaadates hoolikalt maagilist münti, küsige või kujutage ette rahasummat, mida vajate kõigi oma probleemide lahendamiseks. Pärast seda liigutage leht mündiga rohelisele salvrätikule ja öelge järgmised sõnad:

"Ma saan raha, saab nii, nagu ma tahan! ".

Nüüd peate kanga ise hoolikalt pakkima, nii et münt ja leht oleksid sellesse mähitud. See maagiline ese peaks teiega alati kaasas olema, kõige parem on see rahakotti pista.

DIY rahalint

Vajaliku rahasumma enda juurde meelitamiseks saate oma kätega teha ebatavalise amuleti. Selle loomiseks ostke järgmised esemed:

 • Punane siidist lint.
 • Roheline villane niit.
 • Uus õmblusnõel.
 • Kiriku küünal.

Amuleti enda loomise rituaal tuleks läbi viia ainult täiskuul, täpselt kell kaksteist öösel. Selleks süütage küünal, asetage see lauale ja hakake punast linti kogu pikkuses ettevaatlikult rohelise niidiga õmblema. Iga õmblusega peaksid kaasnema need võlusõnad:

"Õmblen punast paela, õmblen õnne ja õnne endale. Kuna nüüd jääb lindile niit, on õnn ja õnn minu peal!

Niipea, kui lint on kogu pikkuses õmmeldud, rebige lõng ära ja siduge lahtised otsad tugeva sõlmega, saates oma tegevust fraasiga:

"See saab nii olema! "

Sellist amuletti tuleks alati endaga kaasas kanda, et see ei oleks võõrastele nähtav. Võtke see perioodiliselt kätte ja korrake endale vajalikku summat ning kui teie plaan on täidetud, ärge unustage rikkuse talismani abi eest tänada. Saate seda teha oma sõnadega.