Amuletid, mis toovad õnne ja rikkust: meie esivanemad kasutasid nende maagilisi omadusi

rahapuu kui õnne amulett

Igal rahval on oma sümbolid, mis võivad meelitada edu ja õitsengut. Iga inimene saab neist teha tugeva amuleti, mis meelitab tema ellu õnne ja rikkust. Ja täna räägime teile selle maagilisest jõust, millesse meie esivanemad uskusid.

Rahapuu

See taim toob rikkust. Kodus kasvatades vabanete igaveseks materiaalsetest probleemidest.

Neljaleheline ristikhein

neljaleheline ristik hea õnne jaoks

See tõmbab ligi õnne ja rikkust. Neljaleheline ristik on suurepärane talisman kõigile, kes jahivad aardeid või tegelevad otsinguga seotud äriga. See aitab leida kõige kasumlikumaid ja tulusamaid äripakkumisi.

Safiir

Kivi on pikka aega peetud õnne sümboliks. Varem kandsid seda kuningad, juhid ja kuningad. Safiirist ehted toovad selle omanikule õnne, lisaks tõstavad sihikindlust ja enesekindlust.

kolmnurgad

Need geomeetrilised kujundid esindavad edu. Seetõttu annavad idamaade elanikud oma majadele ja kontoritele sageli kolmnurksete püramiidide kuju.

Vikerkaar

vikerkaar raha meelitamiseks

Ta meelitab õnne ja temast saab usaldusväärne abiline neile, kes vajavad lisaõnne. Vikerkaare saab paigaldada oma telefoni või arvuti ekraanisäästjale.

Sarv

Alates iidsetest aegadest on seda peetud materiaalse heaolu sümboliks. Selleks, et heaolu ja õitseng majas igavesti valitseks, on soovitatav see kaunistada sarvega.

Trepid

Mitu sajandit peeti seda edu sümboliks. Redeli kujul olev pilt aitab mitte ainult karjääri üles ehitada, vaid aitab luua ka harmooniat teie isiklikus elus.

Merevaik

merevaigukollane õnneks

Sellel on palju ainulaadseid omadusi. Arvatakse, et see päikesekivi on võimeline andma oma omanikule õnne, jõudu ja tervist. Amber sobib inimestele, kes on keskendunud karjääri loomisele või plaanivad alustada oma äri.

Hobuseraua

Seda eset peetakse õnne ja vastupidavuse sümboliks. See peletab hädad eemale ja tõmbab ligi heaolu. Et mured ja õnnetused teie majast mööda läheksid, riputage selle sissepääsu kohale kindlasti hobuseraua.

Hiina laternad

Nad toovad oma omanikele õnne. Perekonna õitsengu toomiseks riputage oma koju Hiina laternad.

Elevant

elevandi kujuke kui õnne amulett

Seda looma on pikka aega peetud tarkuse, õnne ja taassünni sümboliks. Töölauale asetatud elevandi kujuke meelitab jõukust ja aitab probleemidest lahti saada. Ja selle majesteetliku metsalise pilt, mis ripub kodus seinal, meelitab edu ja õitsengut.

jänese jalg

See talisman toob õnne. Soovitatav on seda alati endaga kaasas kanda inimestel, kelle tegevus on lahutamatult seotud riskiga.

Kärnkonn

Kummalisel kombel peetakse seda heaolu sümboliks. Teda austavad eriti idapoolsed elanikud. Seetõttu on peaaegu igas majas kärnkonna kujuke, mille suus on münt.

kassi silm

kassisilma kivi kui õnne amulett

See ilus kivi meelitab õnne. Arvatakse, et see, kes kannab kassisilma kujul olevat talismani, on alati õnnelik ja see ei mõjuta negatiivselt.

Nahkhiired

Nad toovad rikkust ja õnne. Seetõttu on nahkhiirte pilte soovitatav hoida mitte ainult töökohal, vaid ka maja sissepääsu juures.

Siga

Meie esivanemad pidasid seda looma materiaalse heaolu personifikatsiooniks. Seetõttu soovitatakse neil, kes unistavad rikkaks saamisest, omada kodus hoiupõrsast. Ja selle maagiliste omaduste parandamiseks võite lugeda spetsiaalset vandenõu raha meelitamiseks.

Tamm ja tammetõrud

tammetõru ripatsid õnneks

Nad sümboliseerivad rikkust. Töökohale paigutatud pilt hiiglaslikust laialivalguvast tammepuust meelitab lisatulu, samuti aitab teil leida parimaid pakkumisi ja teha õigeid otsuseid. Ja uute rahavoogude saamiseks peate varuma paar tammetõru.

Dragonfly

Sellele putukale omistatakse tugevaid maagilisi omadusi. Arvatakse, et kiili kujul olev talisman suudab kaitsta probleemide eest ja seetõttu tuleb seda alati endaga kaasas hoida. Putuka kujutist saab määrata telefoni taustapildiks või kanda ripatsina.

Rohutirtsud

Need toovad majale õnne ja kaitsevad selle elanikke probleemide eest. Sissepääsuuste juurde saab riputada tikandi või pildi rohutirtsudest. Ja siis lähevad mured ja probleemid teie majast mööda.

Delfiinid

delfiini kujuke õnne meelitamiseks

Nad esindavad mõistust, leidlikkust ja õnne. Soovitatav on asetada delfiini kujuke töölauale nii, et see kaitseks keeruliste ülesannete täitmise raskuste eest ja meelitaks lisatulu.

Kilpkonn

kilpkonna kujuke kui õnne amulet

Ta meelitab õnne. Seetõttu on parem panna tema kujuke töölauale või sinna, kus kogu pere kõige sagedamini koguneb.

Skarabeus

skarabeus mardikas õnneks

Muistsed egiptlased pidasid neid heaolu ja rikkuse märgiks. Raha ja äriõnne meelitamiseks peate koju või töökohale asetama skarabeuse kuju.

Kõigi sümbolite hulgast saab igaüks valida ühe, millest saab tema jaoks tõeline talisman, mis kaitseb ebaõnne eest ja meelitab õnne.