Kaitske igaks juhuks oma kätega

Amulett, amulett või talisman, mis suudab kaitsta teiste inimeste negatiivse energia eest, peab olema iga inimese elus. Muidugi saate neid osta spetsialiseeritud kauplusest või saada kingitusena pärimise teel, kuid käsitsi valmistatud talismanid ja amuletid on kõige võimsamad.

õnne villased pitsid

Kuidas oma kätega kodus võlu teha

Kui peate õppima, kuidas kodus võlu teha, siis pidage meeles, et mitte mingil juhul ei tohiks kiirustada.

Enne oma kätega talismanide valmistamist on vaja konsulteerida kogenud inimestega, selgitada välja kõik juhtumi nõtked ja alles seejärel alustada tööd.

Paljudest materjalidest saate oma kätega teha usaldusväärse amuleti:

 • Kaitseks mõeldud paberist talismanid on kõige lihtsamad teha, vajadusel saab need alati uute vastu välja vahetada.
 • Looduslikest kiududest valmistatud niidid on amulettide jaoks õige materjal ja sellistel talismanidel pole peaaegu mingit kaalu, neid on mugav reisile või ärireisile kaasa võtta.
 • Kotiriidest talismanid on vastupidavamad ja töökindlamad ning neid saab vajadusel pesta.
 • Üsna sageli kasutatakse puitu või puukoort oma kätega amulettide ja amulettide valmistamiseks. Slaavi amulette on pikka aega valmistatud kasekoorest.
 • Mitte igaüks ei saa poolvääriskive töödelda ja lisaks tuleb need hoolikalt valida, et need oleksid abilised ega kahjustaks.
 • Mõnikord kasutatakse amulettide valmistamiseks naturaalset nahka või karusnahka, kuid need materjalid kannavad surnud loomade energiat, nii et nad ei saa igal juhul omanikku kaitsta.
DIY puidust amuleti ripats

Ei maksa arvata, et mõjusad võivad olla vaid väärismetallidest ja kallite kividega kaunistatud amuletid. Odavast materjalist käsitsi valmistatud amulett kaitseb ja kaitseb oma omanikku, kui see on valmistatud hinge ja usuga.

Koduseid amulette tuleb teha ainult iseseisvalt, siis on nende tugevus maksimaalne ja kahju pole kohutav.

Kui teete oma kätega talismane, amulette ja amulette, tuleks eelistada eranditult looduslikke materjale, näiteks kive või puitu. Samal ajal mõelge kindlasti heale, visake halvad mõtted peast välja.

Mitte mingil juhul ei tohi kasutada kunstlikke materjale: niidid, kangas ja karusnahk peaksid olema ainult looduslikud.

Valmistamise peensused ja kõige populaarsemad talismanid

Domovye tee seda ise, et saada õnne

Kui kavatsete oma kätega võlu teha, peate meeles pidama, et praktilises maagias pole pisiasju ja amuleti toimimiseks peate arvestama paljude nüanssidega:

 • Me ei tohi unustada aega, millal te tööd alustate. Mõne amuleti jaoks on vaja koitu ja mõned valmistatakse ette rangelt täiskuu keskööl.
 • Mõnikord ei saa te kasutada teravaid ja lõikavaid esemeid ning muudel juhtudel vajate ainult spetsiaalseid kääre (näiteks puidust käepidemetega), nii et enne asja juurde asumist peate koguma teavet.
 • Te ei saa tähelepanuta jätta niitide või kangaste värvi, sest iga värv kannab teatud teavet.
 • Õppige kindlasti amuletti aktiveerima, et see tööle hakkaks.
 • Peate looma rangelt üksinduses, sest selline töö nõuab täielikku keskendumist ja vestlused ei saa teid häirida, samuti peate telefonid välja lülitama ja lemmikloomad ruumist eemaldama.
 • Kogenud esoteerikud usuvad, et selliseid pühasid asju ei saa tellida, need tuleb ette valmistada puhta südamega ning õnne- ja headuse ihaga.
 • Seda tüüpi amulettide jaoks on parim värv punane, sellel on kõige võimsam energia ja võime kaitsta oma omanikku tumeda energia eest.

Kõige võimsamaid amulette saavad üksteise jaoks ette valmistada veresugulased, keda ühendavad mitte ainult veresidemed, vaid ka tugevad tunded.

Amuletid lastele

Noorukieas lastel puudub kaitseväli, seetõttu on nad allutatud kellegi teise negatiivse energia mõjule, neid on väga lihtne närvi ajada. Teadlikud vanemad püüavad oma last mis tahes vahenditega kaitsta ja seetõttu on nende jaoks väga aktuaalne küsimus, kuidas ise kaitsvat amuletti teha.

Kui laps on avalikes kohtades, muutub ta sageli loiuks või ärrituvaks, vinguvaks, pidevalt ulakaks. Need kõik on kurja silma märgid. Pealegi polnud kurja silm ilmtingimata sihikule võetud. Mõnikord võivad isegi lapsele adresseeritud komplimendid, mõõdutundetu kiitus viia energiavälja läbipõlemiseni.

See on ammu kombeks: et kuri silm last ära ei rikuks, tuleb see kellegi teise silmade eest varjata, katta heleda tekiga või panna voodisse võlunukk.

õnnekella amulett

Paljud noored emad mõtlevad talismani valmistamise peale, kuid unustavad, et beebi kõige võimsam amulett on rinnaristi. Pühitsetud sümbol kaitseb negatiivsuse eest ja avaldab kõige positiivsemat mõju kujunemata energiaväljale. Kõige parem oleks, kui rist oleks hõbedast, sest iidsetest aegadest on seda metalli peetud parimaks kaitseks tumedate jõudude eest.

Kasutatakse sageli talismanina, randme ümber seotud punane niit. On ainult üks tingimus – niit peab olema puhas villane.

Suuremale lapsele saate oma kätega teha nuku-amuleti. Seda mänguasja tuleks alati endaga kaasas kanda, eriti kui laps läheb avalikku kohta.

Kuid alustades peaksite teadma, et peate tegema amuleti, järgides järgmisi tingimusi:

 • Talismani tegemiseks tuleb kasutada vanemate riietelt ära lõigatud kangatükke.
 • Ärge kasutage töötamisel teravaid ja lõikavaid esemeid, kangas tuleb käsitsi rebida.
 • Töö käigus ei saa te nukku söögilauale panna.
 • Mänguasjale ei saa näojooni joonistada ega tikkida, parem on siduda pähe punastest paeltest rist.
omatehtud amulettpäike õnneks

Beebi kõige lihtsam võlu võib olla mänguasi-päike. Kuidas sellist amuletti teha? See võib olla valmistatud kangast, puidust või papist, liimitud selle külge kollaste kiirtega lindist või heledast siidist või värvilisest paberist. Peate selle mänguasja võrevoodi lähedale riputama.

Iidsetest aegadest pärit slaavi naised kasutasid talismanina punaste ja kollaste lõngadega tehtud tikandeid. Sellised kaunistused kaitsesid nii last kui meest ning kaunilt tikitud käterätikud maja esinurgas hoidsid maja ja perekonda kellegi teise kadeduse ja viha eest.

Kui tikkimine või õmblemine on keeruline, saate talismani valmistada spetsiaalsetest ürtidest, millele loodus on andnud spetsiaalsed kaitsefunktsioonid. Pihlakas on üks neist taimedest, pole asjata, et meie esivanemad istutasid selle puu verandale, et kaitsta maja ja kõiki selles elavaid inimesi tumedate jõudude ja kadedate silmade eest.

Sama tugevalt mõjuvad tammetõrud, viirpuumarjad ja loorberilehed. On vaja õmmelda mitu väikest linast kotti ja panna sinna mitu kuivatatud pihlakamarja ja sama palju loorberilehti, panna need kotid igasse maja tuppa.

Maja tugev talisman on hobuseraua. Selle saab puidust või papist välja lõigata ning seejärel siduda ja kaunite mustritega tikkida.

kootud hobuseraua õnneks

Võlu saab valmistada harja ja värvipintsli kujul või õhukestest luudaokstest. Selliseid miniatuurseid luudasid saab kaunistada kaunistuste või erksate elementidega ja riputada esikusse, nii et need pühivad kohe minema kogu negatiivsuse ja takistavad ebasõbralikul inimesel oma tumedat energiat välja viskamast.

Kuidas amuletti laadida

Et maagilised abilised tööle hakkaksid, tuleb neid nelja loodusliku elemendi võimsust kasutades laadida. Amuleti aktiveerimise esimene samm on selle puhastamine esineja või teiste inimeste energiast, kes võivad materjaliga tahtmatult kokku puutuda.

Kui olete amuleti oma kätega valmistanud, peate appi kutsuma kõik looduses eksisteerivad elemendid:

 1. Kõigepealt tuleb amulett maasse matta, kõige paremini sobib metsamuld. Jätke objekt kolmeks päevaks maasse, märkige see koht kiviga või muul viisil. Kui see pole võimalik, võite kasutada lillepoti maad, kuid pärast puhastamist tuleb see muld majast välja visata.
 2. Pärast talismani maast väljavõtmist tuleb see põhjalikult voolava vee all loputada. Samas tasub ette kujutada, et kõik halb objektilt kantakse puhta veega minema.
 3. Siis tuleb tuli. Võite kasutada vahaküünalt. Küünla leegi kohal peate kandma amuletti kolm korda vasakult paremale.
 4. Viimane tuulepööre. Selleks võite panna amuleti aknalauale avatud akna lähedale. Kui on võimalus loodusesse minna, siis tuleks kasutada tuule jõudu.

Peate oskama ja teadma mitte ainult amuletti ettevalmistamist, vaid ka laadimist, et sellest saaks tõeline abiline.

väikesed luuad õnneks

Teine etapp on amuleti laadimine tööks. See rituaal viiakse läbi õhtul kasvaval kuul. Te ei saa seda rituaali läbi viia närvilises, ärritunud olekus. Peate süütama küünlad, lülitama sisse rahuliku vaikse muusika ja surudes paremas käes talismani kindlalt, suruge see südamele.

Nüüd peaksite vaimselt tema poole pöörduma ja väljendama kõiki oma soove, lootusi, taotlusi ja unistusi. Peate selle pöördumise lõpetama tänusõnadega tulevase töö eest.

Amulettide aktiveerimine on nende tõhusa teenindamise hädavajalik tingimus. Just tema võimaldab teil sisemist jõudu äratada. Veelgi enam, selliseid talismaneid nagu amulett või amulett, saate lihtsaid loodusjõude kasutades ise süüa teha.