Tervise amulett

Amulett terviseks ja õnneks

Iidsetest aegadest on inimesed otsinud tervise retsepti, sest see aitas leida õnne ja heaolu. Loomulikult aitavad keha ja keha seisundit tugevdada füüsiline aktiivsus ja toitumine, traditsiooniline meditsiin. Kuid isegi tänapäeval usub enamik inimesi, et võite leida tervise ja pikaealisuse amuleti.

Tervise amuleti omadused

Igal kultuuril on teatud traditsioonid ja müstilised kujundid. Antiikajal peeti tervisekaitset väga tähtsaks, sest see aitas kaasa inimkonna püsimajäämisele ja pikenemisele. Tervise talisman oli pidevalt oma omanikuga kuni viimase hetkeni maa peal. Varem ei kasutatud universaalseid amulette hulgi, need olid mõeldud spetsiaalselt naistele, meestele või lastele. Energiavood on igaühe jaoks erinevad, nii et täiskasvanut abistav talisman võib lapsele ainult kahju tuua.

Esoteerikud väidavad, et terviseamulett aitab:

 • kiirendada keha taastumist;
 • pakkuda kaitset haiguste eest;
 • taastada immuunsus;
 • täita keha eluenergiaga;
 • vabaneda negatiivsest.
Odolen-rohu sümbol kaitseb haiguste ja negatiivsuse eest

Kivid terviseks sodiaagimärkide järgi

Looduslikest kividest talismanid tuleks valida horoskoobi järgi. Soovitav on valida sodiaagimärgile sobiv kivi. Amulett aitab muuta selle omaniku tugevaks ja püsivaks, aitab taastuda ja suurendab immuunsust.

Tähtis! Kivid suudavad oma omanikele tuua tervenemist paljudest vaevustest, peaasi, et neid pidevalt kanda ja eluenergiaga täidetud olla.

Kivide kasulikud omadused haiguste ravis:

 1. Granaatõun ja mäekristall leevendavad põletikku kehas;
 2. Kuukivid aitavad palavikku alandada;
 3. Smaragd ja korallid leevendavad palavikku;
 4. Rubiin ja opaal kaitsevad epideemiate ajal haiguste eest;
 5. Lapis lazuli ja turmaliin avaldavad soodsat mõju luudele ja motoorsele aktiivsusele;
 6. Merevaik on hea nägemisele, kuulmisele ja hammastele;
 7. Topaas leevendab viljatust;
 8. Oliviin ja verekivi taastavad meeste potentsi;
 9. Krüsoliit taastab endokriinsüsteemi;
 10. Ahhaati kasutatakse hingamiselundite raviks;
 11. Jaspis leevendab maksa- ja neeruhaigusi;
 12. Jade kõrvaldab nahaprobleemid;
 13. Hematiit mõjub põrnale positiivselt.

Slaavi amuletid naiste terviseks

Slaavlased austasid perekonna järeltulijate tervist, seetõttu olid naisele mõeldud slaavi amuletid kohustuslikud. Selleks kasutati isetehtud nukke, metallist ja puidust ehteid. Samuti oli kombeks rõivastele tikkida mustreid, millel oli püha tähendus. Slaavi amulett võis olla mõeldud eranditult naistele, ülejäänutel oli selle kandmine keelatud. Inimkonna kauni poole jaoks on mitut sorti talismanid.

Amulett, mis toob õnne ja õnne

Lada täht

Esivanemad olid kindlad, et Lada täht oli perekonna ja naiste patroness. Sümbolil on keeruline muster ja geomeetriliste joonte põimumine, mistõttu on subjekti maagia mitmetahuline. Kujutise aluseks on kaheksaharuline figuur, mis sümboliseerib keha ja vaimu ühtsust, mis aitab kaasa tervise ja pikaealisuse saavutamisele.

Makosh

Õnne ja tervise maagiline amulett kujutas jumalanna Makoshi, kes patroneeris ainult abielus naisi. Sümbol näitab kuju, mille pea asemel on täht, jumalanna käes on taim. Maagiline talisman pakkus õnne, õnne ja õnne, kaitses haiguste eest, hõlbustas sünnitust.

Tähtis! Makosh ei sobi noortele tüdrukutele, kes pole veel oma perekonda loonud.

Lunnitsa

Talisman aitab sünnitada terveid lapsi, pakub rasedale kaitset negatiivsete mõjude eest. Amulett valmistati ainult hõbedast ja pronksist ning seda kanti kaunistusena. See näeb välja nagu tagurpidi kuu.

Alatyr

Vanim sümbol on Alatyr, perekonna kehastus. See sümboliseeris tervist ja heaolu, oli kujutatud majapidamistarvetel. Sümbol on väga võimas ja püha tähendusega, see aitab selle omanikul jääda pidevalt terveks, ilusaks ja täis jõudu.

Meeste tervise nimel

Poisid said oma terviseamuleti tavaliselt alles sõdalaseeas, erinevalt tüdrukutest, kes kandsid talismane peaaegu sünnist saati. Meeste energia erineb oluliselt naise energiast ja seetõttu oli see reegel olemas. On teatud müstilisi sümboleid, mis on mõeldud ainult meestele.

Peruni kirves

Ese sümboliseeris mehelikkust ja julgust, keha ja hinge harmooniat. Amulett kõrvaldas negatiivse energia ja täitis selle omaniku jõuga. Ese peab olema ainult metallist, sellele kantakse erinevaid pühasid märke. Peruni kirves kaitseb kõiki pereliikmeid, mitte ainult selle omanikku.

Velesi pitsat

Slaavlaste folklooris esineb karu sageli, sest teda peetakse pühaks loomaks. Tema pilt on seotud Velesiga, mis sümboliseerib jõudu ja jõudu. Märk näeb välja nagu tagurpidi täht "A" ja karu jälg. Selline amulett kaitseb usaldusväärselt negatiivsuse ja kurjuse eest, annab pikaealisuse. Talismani tuleb põlvest põlve edasi anda, et perega lähedane side säiliks.

Doukhobor

Sümbol näitab mõtete puhtust ja viib inimese harmooniaseisundisse, mille tulemusena annab selle omanikule suurepärase tervise ja kaitse negatiivse energia eest. Tavaliselt kujutati sellist sümbolit haigeid inimesi katvatel kangastel, et nad kiiresti paraneksid.

Talismanid ja terviseamuletid

On ka teisi amulette, mis aitavad inimesi elus.

viiruk

Viiruk on valmistatud väikese anuma kujul, mida tuleks kaunistuseks kaelas kanda. Need on kannu või poti kujulised ja neil on auk nööri jaoks. Nad peaksid hoidma esemeid, mis annavad nende omanikule haiguste raviks. Tavaliselt kasutatakse selleks erinevaid ravimtaimi.

Tähtis! Enne konteineri täitmist peaksite tänama amuletti selle positiivse mõju eest.

linnu sulg

Juba iidsetest aegadest on inimesed linnu sulgedest väga lugu pidanud, sest usuti, et sellel on suur jõud. Näiteks vanasti täideti sulepeenrad metslindude sulgedega, et peres tervist hoida.

Tähtis! Ainult metslind peaks kogemata sulgedest ilma jääma, muidu ei saa inimene abi.

roheline niit

Usuti, et roheline niit aitab inimesel haigustest paraneda ja heaolu kõigis eluvaldkondades. See isikustab emakest loodust, puhastab ja õilistab pidevalt selle omaniku hinge, aitab viia sisemise oleku harmooniasse. Kui laps sündis, oli kombeks kohe roheline niit käe külge siduda.

Maagiline amulett terviseks ja õnneks

Võluamuletid täidavad inimese jõuga, aitavad taastuda ja haigused unustada. Majapidamistarvetel tehakse sageli ruunide või pühade sümbolite kujutisi.

 1. Külvatud põldu peetakse vanimaks sümboliks, mis toob tervist, õitsengut ja heaolu. Talisman aitab vabaneda viljatusest ja saada lapsi.
 2. Odolen-rohi pakub usaldusväärset kaitset haiguste ja negatiivsete mõjude eest, sümboliseerib päikesekiiri. Sümbolit tuleb kanda erinevatele majapidamistarvetele või metallist talismanile.
 3. Sünnitusel olev naine on eranditult naiselik talisman. See aitab säilitada perekonnas rahu ja õitsengut, saada järglasi.
 4. Troojat peetakse kõige võimsamaks sümboliks. Ka tänapäeval pöörduvad tema poole sageli alternatiivmeditsiini esindajad.