Kuidas õnne eest talismani tasuda: amuleti valimine, raha meelitamine, vandenõu kivil

Amuletid või talismanid ei tööta ilma vastava laenguta. Kuidas aga amuletti kodus laadida? Talismani abil jõudu koguva tseremoonia läbiviimiseks pole vaja abi otsida mustkunstnikelt ja nõidadelt.

Ise teha - tõestada kõrgematele jõududele, et inimene on paljuks võimeline, väärib maagiliste atribuutide kandmist. Seega on võimalus teenida taeva ja vaimude soosing.

Samuti tuleks välja mõelda, kas kellegi teise amulett vajab enne kasutamist puhastamist.

Pühitsemise või vajaliku energiaga laadimise rituaal viiakse läbi viiel viisil. Milline neist valida, sõltub amuleti eesmärgist, rituaalse pühitsemise läbiviija suhtumisest teatud loodusjõududesse.

amuletid ja talismanid õnneks

Kuidas amulette laadida ja miks seda teha

Asume üksikasjadesse. Miks rituaaltoiminguid läbi viia ja kuidas talismani ise laadida?

 1. Esmalt vali õige ja sobiv märk, joonis.
 2. Teiseks pole omaniku enda ostetud või valmistatud võlul jõudu. Ta peab kõigepealt endaga harjuma. Seejärel laadige vajaliku energiaga.
 3. Kolmandaks on vaja see talismani omaniku jaoks tööle panna.

Olles täitnud tingimuse kolm punkti, võime öelda, et elementide jõud, valge või must maagia kaitsevad nende austajat. Lisaks tasub kaitseatribuuti regulaarselt negatiivsusest puhastada.

mis on õnne loitsud

edu

Õnne andva amuleti valimisel on oluline õige lähenemine. Amuleti abil lähevad mured omanikust mööda ning suhted tavaliste inimeste ja ülemustega paranevad kolm või isegi viis korda. Enne talismani õnne eest tasumist peaksite valima õige.

See võib olla kest, huvitava välimusega kivi või juhuslikult leitud vana münt. Õnne ja kaitse huvides soovitatakse neljalehelist ristikut kuivatada. Selle leidmine on raske, kuid võimalik. Pärast taime kuivatamist kandke seda rahakotis või taskus.

jänesejalg õnneks

Kui teil leidudega väga ei vea, tehke ise. Tootmisprotsessis kasutage ürte, nautse, hobuseraudu või huvitavat taimede kombinatsiooni (tamm, haab, agaav, roos). Valige kõige lihtsamad kombinatsioonid, amuleti laadimise meetodid ei muutu sel juhul keerulisemaks.

Enne aktiveerimist ärge unustage puhastada negatiivsusest ja teiste inimeste energiast. Näiteks meri või maa annab jõudu kõigele, mis neis on. See ei ole alati õnn või armastus. Võimalik, et pisarad või kurbus.

Ostetud amuletid puhastatakse ka looja ja müüja energiast. Amuleti võtsid enne müüki vähemalt viis inimest. Ja see viitab sellele, et mõned mõtted, negatiivne jäi tootele.

talisman kivi õnneks

Armastuse pärast

Armastuse talisman ei tohiks olla ruudu või kolmnurkse kujuga. Ei ole vaja südant ega luike välja lõigata. Olgu see vormitu pisiasi, kuid ümarate või ovaalsete servadega. Selle vormingu amuleti aktiveerimine on palju lihtsam. Selle eesmärk on eelkõige meelitada ligi armastust ja vastastikust mõistmist.

tingimusteta armastuse amulett

Samuti võtame arvesse asjaolu, et materjal on valitud ainult looduslik ja ei põhjusta surma ega vigastusi. Need on karusnahast võtmehoidjad või käpad, hobusesabad. Kui kasutatakse puud, siis laske latil kuivada ja alles seejärel kandke ruunid, märgid või joonised, mis aitavad armastust ligi tõmmata.

Laetud armastuse amulett peaks alati olema omaniku läheduses. Kui valik langes armukese juustega isetehtud kotile, ärge unustage, et vajate teksti lugemist armastusloitsu jaoks.

Teine kohustuslik reegel on talismani kandmine rinnaristist eemal.

armastuse talisman

Raha eest

Kuidas laadida talismani nii, et rahamassid ujuksid teie kätte? Esiteks valige protsessi jaoks sobivad tooted. Parim variant oleks:

 • leitud mündid;
 • kolme kuu jooksul kogutud sama nimiväärtusega mündid;
 • väärismetallist ehted;
 • arved.
hobuseraua õnne ja raha eest

Raha ja äriõnne jaoks amuleti loomine pole keeruline. Kõik vajalik on käepärast: savi või kriit, puit või papp. Amuleti looja on kohustatud ühendama kaks võrdset ümmarguse kujuga osa. Ühendamiseks kasutage punast või kuldset niiti. Lisa ruunid või slaavi märgid.

Varanduse saamiseks aktiveeritud pangatähti ei saa vahetada. Iga kuue kuu järel tuleks puhastus- ja aktiveerimisprotseduuri korrata. Rahatalisman ei aktiveeri mitte ainult märke ja sümboleid, vaid ka uue kuu valgust. Tehke rituaal hetkel, kui taevas on näha mõlemad valgustid: päike ja kuu. Piisavus on garanteeritud.

kolme jalaga kärnkonn õnneks

Enne amuleti laadimist peaksite mõistma üht olulist asja: te ei saa ilma teatud järjestuse ja rituaalita hakkama. Maagiliste toimingute käigus vahetatakse amuleti ja omaniku energiat. Rituaal on mõeldud energiavoogude ühendamiseks.

Talismani ostmiseks on kolm võimalust:

 • teise isiku valmistatud talismani ostmine;
 • tee seda ise;
 • tehases valmistatud.

Kõik kolm hõlmavad puhastamist, taltsutamist ja aktiveerimist. Kohtle neid asju vastutustundlikult. Valesti loitsutades või loitsides võite amuleti rikkuda ja peletada õnne, armastust, raha jne. Kõrgemad jõud ei andesta vigu ja veelgi enam hoolimatut suhtumist protsessi, uskmatust oma jõusse. Enne kasutamist on hädavajalik kellegi teise amulett puhastada.

Ka rituaali toimumise aeg valitakse suure hoolega. Laadimisviisid valitakse vastavalt elementidele vastavalt sodiaagimärkidele. Inimeste harjutamiseks või elus mitte esimese õnnestunud riituse sooritamiseks on võimalus kasutada laadimist elementide kombineeritud jõu abil.

rituaalid õnne toomiseks

Laadimine nelja elemendiga

Üksinda puhastus- ja laadimisrituaali läbiviimine pole keeruline, kuid tingimusel, et inimene järgib reegleid. Juhised pole keerulised. Järgige vajalike koostisosade õiget käitumist ja valmistamist. Iga element nõuab austust ja korralikku käitumist.

nelja elemendi laeng

tulekahju

Amuleti laadimine tule jõuga peaks toimuma päikeseloojangul. Päikesevalgus on nagu tuli. Talisman võib sellistel juhtudel olla valmistatud ainult kivist või vastupidavast metallist.

Selline materjal neelab suurepäraselt tulise jõu. Pärast puhastamist ja tulega kõvenemist ei ohusta amuleti omanikku miski. Kuid õnn, kaitse tule eest ja õnn kõigis ettevõtmistes on garanteeritud.

Muudatused algavad kohe ürituse toimumise päeval.

vesi

Vee- ja õhumärkide jaoks sobib ühe või mitme amuleti puhastamine veega. See valik on tuliste jaoks keelatud, kuna elementide ühilduvus puudub täielikult. Inimesed, kes kuuluvad maa elementi, saavad seda kasutada, kuid ainult kevad- või suvehooajal.

Rituaaliks kasutage ainult elavat vett (allikas või sula). Veetke üksi uteliailtadest eemal. Tehnika nõuab täpsust ja hoolt. Rituaalivee pühkimine on samuti keelatud. Nõutav on täielik isekuivamine.

maa

Talismani aktiveerimine maapinnaga on väga lihtne kasutada. Pärast puhastustegevust ja teie energiaga harjumist nõuame amuletti vähemalt 24 tundi maas.

Muld peab olema elus ja hästi hingama. Sobiv muld aeda või oma õue. Niipea kui augu kaevate, astuge sellest kolm korda üle. Alusta parema jalaga.

Pärast väljakaevamist kantakse talismani päeval kehale lähemal.

Õhuga

Amuleti puhastamiseks või laadimiseks õhupiirituse abil valige päikeseline päev selge pilvitu taevaga.

Rituaal viiakse läbi varahommikul, kui õhk on puhas ja värske, ilma keemiliste lõhnadeta. Nad lähevad välja loodusega avatud alale, kus pole maju (sobib mets, park või istutus).

Hoidke amuletti väljasirutatud peopesal 2-3 minutit. Nüüd tooge see oma huultele ja puhuge aeglaselt kolm korda peal.

Vandenõudest

Amuletid ühe või kõigi puhastus-, aktiveerimis- ja laadimisrituaalide ajal ei tohiks neelata ainult elementide ja nende omaniku energiat.

Ta peab kuulma omaniku mõtteid, tema häält ja tundma kehasoojust.

Sel juhul on vaja kasutada maagilisi tekste. Igal elemendil on oma vandenõu:

 1. Puhastamine. "Elementide vaimud, tulge. Abi. Eemaldage negatiiv ja mustus amuletilt (mulett, talisman). Las keegi teine eemaldatakse, aga minu oma jääb külge, mitte ei jää maha. Aitab mind kõigega. "
 2. Talismani jaoks on oluline tunda positiivseid emotsioone. Mõtteid ja soove, mis puudutavad ainult teatud hetki, tuleks suunata. Näiteks öelge õnne meelitamiseks: "Ma tõmban õnne, ma ajan ebaõnne ja inimviha minema. Kadedus lahkus ning headus ja õnn lähenesid. Nad istusid amuletile, jäid, juurdusid.
 3. Tulepühitsemisel: „Tulevaim, aita! Jõudu, kannatlikkust ja õnne karastatud. Kinnitage vahaga amuleti külge.

Vesi ja õhk ei nõua spetsiaalsete tekstide lugemist ja teatud sõnade mustri hääldamist. Nad on tugevad, samas lahked ja igati positiivsed.

Kuidas laadida slaavi amuletti

Viimasel kümnendil hakkasid inimesed oma juurte juurde tagasi pöörduma. Ühte neist tuludest nimetatakse sümbolite ja amulettide omandamiseks. Slaavi amuletid lõid esivanemad rangelt vastavalt elementidele. Kuid neid laaditi alati ühtemoodi: läbi rituaalse tule. Vaatame näidet. Kuidas laadida slaavi amuletti Molvinets, mis kaitseb nii kurja silma kui ka kurjade inimeste kahjustuste eest? Järgime juhiseid:

 • teeme amuleti;
 • viime läbi puhastust;
 • laeme oma energiaga;
 • valmistame rituaalse tule koos ohverdusega jumalatele (kaevu või tüvipüramiidi kujul);
 • veendume, et pühitsemiseks luba on saadud (ohver peab langema tule keskele).

Slaavi amulett asetatakse kas tuha kõrvale või kaetakse päevaks tulekahju tuhaga.

Amuletid õnne ja raha eest: fotod, arvamused, kuidas seda ise teha?

Iidsetest aegadest on inimesed püüdnud jõukust ja rikkust meelitada erinevate maagiliste rituaalide abil, amuletid, vandenõud ning õnne ja raha amuletid pole muutunud erandiks. Kõik mustkunstnikud, selgeltnägijad, ravitsejad ütlevad enesekindlalt, et õigesti valitud või ise valmistatud amulett võib tuua õnne ja õitsengu.

Kui omanik usub tingimusteta oma talismani jõusse, naeratab õnn talle kindlasti ja materiaalsest rikkusest saab tema meeldiv boonus. Kaaluge populaarseid amulette õnne ja raha saamiseks.

Amulettide tüübid

Hea õnne ja raha jaoks on suur valik tugevaid amulette. Saate osta valmis või teha amuleti ise, järgides selle valmistamise teatud tingimusi.

Paljud kuulavad suure ennustaja Vanga nõuandeid, keegi järgib kuulsa astroloogi Tamara Globa juhiseid ja mõned isegi süvenevad ajaloolisse minevikku ja loovad amulette, mis olid populaarsed Kuldhordi päevil.

Amulett Vangast õnne ja raha eest

Vanga amulett õnne ja raha eest

Suur selgeltnägija ja tervendaja Vanga aitas oma elu jooksul paljusid inimesi, kes temalt abi palusid. Kuid isegi pärast tema surma leiavad inimesed pääste muredest ja õnnetustest, leiavad, mida nad tahavad, kasutades tema nõuandeid.

Vanga väitis, et loodus on peamine allikas, inimese õnnelikuks olemiseks vajalike komponentide ladu. Peate lihtsalt teadma, kuidas neid õigesti kasutada.

Raha ja õnne meelitamiseks tugeva amuleti valmistamiseks soovitas ta kasutada sõstralehti ja -oksi. Kevadel on vaja sõstrapõõsast lõigata mitu peenikest oksa. Võtke roheline lint, tehke sellest kolm lõiget, millest igaüks peaks olema pikem kui oksad.

Punu okstest ja paeladest pats, vaheldumisi paelad ja oksad. Ühendage saadud muster käevõru meenutava sõrmuse külge. Kinnitage mõlemad otsad kolme sõlmega ja eemaldage talisman inimsilmast eemale.

Pärast okste kuivamist on amulett valmis. Aasta jooksul peab ta pidevalt omaniku juures olema: kas kandma seda käsivarrel või panema kotti. Aasta pärast tuleb see põletada ja endale uus teha.

Tamara Globa amulett õnne ja raha eest

Tamara Globa - meie aja kuulus astroloog - usub, et inimesed lakkasid asjata uskumast talismanide maagilisse jõudu. Tema arvates on amulett energeetiliselt võimas vahend, et saada, mida tahad.

Tamaral on oma amulett, mis toob talle õnne. See on münt, mis sattus tema kätte Siberist. Seal laeti amulett-münt erilise jõuga, olles teinud nimel rituaali, et see teeniks konkreetset omanikku. Sellise isikupärase talismani saab igaüks sealt tellida.

Keiserlik amulett õnne ja raha eest

keiserlik amulett õnne ja rikkuse jaoks

Selle talismani ümber liiguvad legendid, millest üks on noore Peeter I erilise mündi saamine Kolmainsuse-Sergius Lavra munkadelt. Selle mündi kohal lugesid kolm diakonit terve öö palveid ja ulatasid seejärel Peetrusele, öeldes, et nüüd ootab teda edu kõigis küsimustes, õnn ja rikkus saavad kõiges tema kaaslasteks.

Tõepoolest, kõik probleemid, mis noorel printsil sel ajal olid, lahenesid ja Peeter I ise sai hiljem suureks keisriks. Sellest ajast peale on paljud keisrid kandnud oma mündiamuletti.

Nüüd tegelevad sellise talismani valmistamisega professionaalsed mustkunstnikud, seda saab tellida Interneti kaudu. Talle loetakse palveid ühe inimese kohta, nii et omanikke peaks olema ainult üks. Keiserliku amuleti saate ise teha, kuid see nõuab tõsist suhtumist ja tugevat usku.

Horde amulett

Horde amulett

Teine amulett, mille omanik ei koge materiaalseid vajadusi, on Horde amulett. Tema kohta on tänaseni säilinud piisaval hulgal infot. Iidsetel aegadel oli see Kuldhordi münt, mis oli nööriga risti seotud.

Nüüd saab sellist talismani tellida teadlike inimeste käest või saate selle ise valmistada.

Moslemi amulett raha ja õnne eest

moslemi amulett raha ja õnne jaoks

Moslemid kannavad ka erinevaid maagilisi amulette, mis aitavad neil saavutada rahalist sõltumatust. Kõige populaarsemaks amuletiks peetakse paberit, millele on kirjutatud sõnad ruqi rikkuse kohta. Selline amulett on peidetud nahkkotti ja seda kantakse ettevaatlikult. Selle kaotamine oleks halb enne.

Punane niit

punase lõnga amulett

Punase niidiga amuletti peetakse tugevaimaks õnne, raha ja kaitse amuletiks. Niit tuleks valida looduslikest materjalidest. Kõige sobivam variant on vill.

Väga sageli püüavad inimesed seda omandada pühas Iisraelis. Lähim sugulaskond peaks niidi käe külge siduma. Siduge niit seitsmeks sõlmeks. Raha suurendamiseks pannakse niidile münt.

Miks on omatehtud amulett parem kui poest ostetud?

Inimesed, kes otsivad rikkust ja heaolu, mõtlevad sageli, kus müüakse õnne ja raha amulette. Saate neid osta esoteerilis-maagilise profiili spetsialiseeritud kauplustes. Samuti saate mustkunstnikule või selgeltnägijale teha individuaalse tellimuse, sest nad teavad hästi, kuidas raha ja õnne nimel amuletti rääkida.

Viimasel ajal on kõige levinum viis õnne saamiseks, raha meelitamiseks ja tervise parandamiseks amuleti ostmiseks Internet. Kuid sellist maagilist eset on lihtne ise valmistada. Arvatakse, et käsitsi valmistatud amulett on palju tõhusam, sest selle loomisel on teie mõtted suunatud konkreetsele eesmärgile.

Lisaks on amuleti valmistamiseks võimalik valida mis tahes võimalus, mis teile meeldib.

Kuidas teha oma kätega õnne ja raha jaoks amuletti?

kuidas teha oma kätega õnne ja raha jaoks amuletti

Oma kätega õnne ja raha saamiseks amuleti valmistamiseks vajate mõnda materjali (iga meetodi jaoks eraldi) ja mis kõige tähtsam, positiivset suhtumist, usku talismani tõhususse ja mõttejõusse.

maagiline münt

Maagiline münt on kõige levinum amulett raha meelitamiseks. Täiskuu ajal peate võtma mis tahes mündi, panema see veealusesse, panema aknale, kuukiirte alla. Nad laevad amuletti kuu energiaga. Peaksite seda münti alati endaga kaasas hoidma, eelistatavalt rahakotis.

Vaha amulett

Sellise amuleti valmistamiseks peate ostma küünla. Kasvaval kuul pange see keskööl klaasi ja seejärel põlema. Vaimselt annab küünla leek edasi su soove, saab vaikselt sosistada. Wax säilitab kogu teie öeldud teabe. Kui küünal läbi põleb, siis vaha kivistub, tuleb see panna spetsiaalsesse kotti ja alati endaga kaasas kanda, seda kellelegi näitamata.

Niitidest

See on üks väga tugevaid amulette õnne ja raha meelitamiseks. Tuleb osta erinevat värvi niidid, punuda neist palmik. Kudumise ajal hääldage oma rahasoovid. Seejärel ühenda palmik käevõruks, pane see vasakule jalale. Pärast soovi täitumist eemaldage käevõru ja põletage see, öeldes tänusõnu.

Rahakott

See talisman on loodud perekonna õitsenguks, nii et kui perekonda pole, kui majas elavad võõrad, siis see ei tööta.

Õmble iseseisvalt mis tahes kangast kott. Erineva nimiväärtusega mündid kogutakse kokku, pestakse puhtas vees ja asetatakse seejärel lauale. Mündid on õnnelikud, need pannakse kotti, samal ajal kui neid on vaja rääkida: "Kopeikas kopikas, nikkel nikkel, viiskümmend dollarit viiskümmend dollarit, rubla rubla, kullatükk kullatükk, kõik kohtusse. "

rahapall

Münt või rahatäht tuleb mässida rohelise villase niidiga palliks. Keeramise ajal mõelge rahale. Asetage maja siseküljele välisukse kohale, kuid nii, et see oleks võõraste pilkude eest varjatud.

väiksed asjad

Mõnikord puutume elus kokku pisiasjadega, mis tõmbavad kohe meie tähelepanu. See võib olla ükskõik milline: kivikesed, kestad, kujukesed, ehted. Selline väike asi aitab kaasa teie edule.

Rahapuu

Enne kodulille istutamist peate mündid maapotti matma. Lille eest hoolitsedes peate mõtlema, et investeerite tuleviku rikkusesse. Erinevalt teistest amulettidest ei saa taime autsaiderite eest varjata.

Hobuseraua üle ukse

Hobuseraua - slaavi amulett raha ja õnne eest. Maja sisemusest tuleb ukse kohale kinnitada jalad ülespidi hobuseraud ja mõelda edaspidisele heaolule.

Amuletid-kivid õnneks ja raha sodiaagimärkide jaoks

amuletid sodiaagimärkidele

Populaarne viis õnne meelitamiseks on kasutada kivi, mis sobib teie sodiaagimärgiga. Saate osta sellise kiviga ehteid või osta eraldi kivi. Peamine tingimus on, et see peab omanikule meeldima, muidu pole kasu.

 1. Jääradele, kes armastavad peal olla, sobivad teemant, safiir, ametüst, rubiin.
 2. Smaragdist, jadeiidist, ahhaatist valmistatud amuletid toovad ustavale ja stabiilsele Sõnnile õnne ja raha.
 3. Uudishimulikud Kaksikud on parem kasutada topaasi, aleksandriiti, granaati, ahhaati, berüüli.
 4. Raha ja õnne amulett intuitiivsele Vähile on smaragd, pärl, kassisilm.
 5. Unikaalsed lõvid saavad õnne tänu rubiinile, merevaigule, krüsoliidile.
 6. Korrektsed ja ratsionaalsed Neitsid saavad rikastumiseks jadei, jaspise, küaniidi ja krüsoliidi abil.
 7. Kaaludel, kes imetlevad kõike ümbritsevat, aitavad õnne meelitada teemant, akvamariin, opaal, lapis lazuli.
 8. Enesekindlad skorpionid, õnne garanteerivad must opaal, kassisilm, granaat, akvamariin.
 9. Autoriteetsed Amburid ei saa hakkama ilma lapis lazuli, türkiissinise ja krüsoliidita.
 10. Malahhiit, rubiin, oonüks aitavad Kaljukitse staatuses.
 11. Loomingulised Veevalajad saavad heaolu tänu safiirile, ametüstile, tsirkoonile.
 12. Loomingulised Kalad vajavad raha meelitamiseks kuukivi, pärleid.

Kuidas rääkida asjast, esemest, võtmehoidjast või talismanist õnneks

kuidas õnneks midagi öelda

Kui teid kummitab pidevalt rida ebaõnnestumisi, on see tõsine põhjus mõelda, kuidas kõike muuta. On kaks väljapääsu: pöörduge maagiliste oskustega nägija poole või tutvuge põhiriitustega, mida saate ise läbi viia, ja nende tõhusus on märgatav peaaegu kohe.

Oluline on meeles pidada, et lõpptulemus ei sõltu mitte ainult öeldud sõnadest või vandenõu jaoks valitud teemast, vaid ka sellest, kas rituaali läbiviiv isik järgib teatud reegleid.

Mida peavad teadma kõik, kes tahavad rääkida armastusest, õnnest ja õnnest:

elevandi maskott
 • Isegi valge maagia võib olla ohtlik, nii et enne selle abi otsimist peate mõtlema selle tagajärgedele. ;
 • Kui te ei saa palve sõnu õppida, võite need kirjutada paberile, kuid pärast lugemist põletage see kohe kirikuküünla leegiga;
 • Tseremoonia ajal peab selle läbiviija viibima ruumis. Müra, nali, naer ja võõraste inimeste kohalolek ei ole lubatud;
 • Raseduse ajal ei ole soovitatav rituaale läbi viia: see on täis probleeme lapse või sünnitusega ning tulevikus võib teie laps ebaõnnestuda;
 • amulett kurja silma eest
 • Kui vandenõu pole mingil põhjusel võimalik iseseisvalt lugeda (näiteks hirmu tõttu), võite pöörduda abi saamiseks teise inimese poole, kuid siis peaksite teda kindlasti tänama, et vandenõu toimiks õiges suunas;
 • 3 päeva enne protseduuri on soovitatav hoiduda alkoholist ja ebatervislikust toidust. Toit peaks sisaldama ainult tervislikke toite: neil on positiivne energia;
 • Mõni päev enne tseremooniat peaksite püüdma vältida vaidlusi ja skandaale: need mõjutavad energiavälja negatiivselt;
 • Te ei saa kellelegi rääkida oma kavatsusest rituaal läbi viia, samuti pärast selle läbiviimist. Kõik peab jääma saladuseks, muidu vandenõu ei toimi.

Arvestades ülaltoodud üksikasju tseremoonia läbiviimisel, saate muuta selle täiesti ohutuks ja tõhusaks ning siis tõmbab see tõesti palju õnne ja õnne.

Kuidas öelda õnne jaoks midagi?

Selleks, et kõigis asjades alati vedada, peate heaolu meelitamiseks leidma oma lemmikasja ja lugema sellist palvet 12 korda, mis mõjutab kindlasti kõiki eluvaldkondi.

"Nagu orav kandis kasukat, ei võtnud seda seljast, nii ka teie (nimetage midagi) mul vedas, tõi õnne. Olgu see nii! "

Tseremoonia jaoks on veel üks võimalus, mille jaoks vajate lihtsat nööpnõela:

 • Ootame, millal kuu jõuab noorkuu faasi;
 • Keskööl võtame nööpnõela ja loeme selle üle:

«Kuu sünnib uuesti, tema jõud ärkab ja läheb otse minu juurde. Minu õnn ei rebi selle nööpnõela küljest ära, nagu ka kuu ei lahku kunagi taevast. Selle õnne kannul, et mulle järgneb, saan suurepäraselt hakkama! Aamen! "

Sellist rituaali on soovitatav teha iga kord täiskuu ajal ja siis õnn ei lahku kindlasti kunagi.

Vandenõud rikkuse ja õnne nimel

Rasket rahalist olukorda saab hõlpsasti parandada 5 kopikalise mündiga, kui räägite seda järgmiselt:

Panime raha vasakusse peopessa ja lugesime spetsiaalselt selle jaoks loodud vandenõu:

"Rahast rahasse, rahakotist rahakotti. Nagu päike on valgusega kuldne, nii säras mu peni, tõi raha, andis rõõmu. Nagu öeldud, nii tehtud. Olge mu sõnad tugevad ja mu teod kindlad. Isa ja Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen. "

Me kanname münti aasta aega kaasas, seejärel kordame tseremooniat uuesti.

Soovitav on mitte kellelegi raha anda ja panna see pärast rituaali rahakotti eraldi taskusse.

Arvamused õnne ja raha amulettide kohta

Raha ja õnne meelitavatel amulettidel on erinevad ülevaated. Nende eeliste hulgas märgivad inimesed materiaalsete asjade tõelist paranemist pärast amuleti oma kätega valmistamist.

Paljudele meeldivad ostetud amuletid. Kahtlemata hõlmavad puudused Interneti kaudu tellimisel laialt levinud pettuste juhtumeid. Jah, ja nõiad-petised pole haruldased. Samuti on puudusteks ostetud või tellitud talismani kallis hind.

Kui kardate pettureid, tehke selline amulett oma kätega, uskudes, et ärge kahelge selle eelistes, siis ei lähe õnn mööda. Kuid te ei tohiks kogu vastutust amuletile üle kanda, peate proovima oma positsiooni ise muuta. Ja talisman aitab teid selles.