hea õnne võlu

hobuseraua amulett õnneks

Vähemalt ühe päeva õnnelikuks elamiseks vajab iga inimene lisaks selleks kulutatud jõupingutustele ka õnne. Seda on lihtsam saavutada, omades mitte ainult kavatsusi, vaid ka midagi materiaalset - õnne talisman. Vastasel juhul nimetatakse seda eestkostjaks.

Mis on õnn? See on siis, kui välised asjaolud aitavad kaasa teie plaanide elluviimisele. Nende enda poole meelitamiseks ei pea te mitte ainult talismaneid pidevalt endaga kaasas kandma, vaid ka siiralt uskuma nende tugevusse. Nii on eri rahvustest inimesed oma saatust iidsetest aegadest saati parandanud.

Talismani välimus

Kui õnne amulett on selle omanikuga, on mitu võimalust:

  1. Selline talisman võib inimeses olla juhuslikult. Seda võib leida tänaval, tööl, kodus. Iga sobiv ese võib tuua ellu õnne.
  2. Õnne talismani saab osta spetsialiseeritud kauplustes.
  3. Saate neid asju ise teha. Neil on tugevam energia.
  4. Kingituseks saab osta õnnevõlu. On oluline, et seda teeksid inimesed, kes on sinu vastu sõbralikud.
amuletid õnneks

Mida peetakse talismaniks?

Nende hulka võivad kuuluda näiteks looduse kingitused:

  • ebatavalise kujuga veeris;
  • ilusad kestad;
  • mõned taimed.

Taimedele võib omistada ristikut, millel on neli kroonlehte. See tuleks valada vedelasse klaasi või epoksüvaikusse ja seejärel vormida rant. Sellisest helmest valmistatud käevõru võib olla iga päeva kaunistuseks.

Hea õnne talismanid võivad olla mündid, mille vermimisaasta langeb kokku inimese enda sünniaasta, lapse sünni, abiellumispäeva või mõne muu meeldejääva kuupäevaga. See võib olla ka vana münt või selline, millel on kaelas kandmiseks auk. Sellist münti on mugav kanda spetsiaalses lahtris rahakotis.

Õnnerõõmudena saab kasutada looduslikke mineraale, vääris- või poolvääriskividest ehteid, kivikesi, nahktooteid, keerdniite ja kangaid.

Kui kasutatakse hobuserauda, naelutatakse see välisukse lähedale nii, et selle otsad on suunatud ülespoole. Õnne amuleti tegevus on tugevam, kui seda kombineerida vandenõuga.

nööpnõel õnne ja edu jaoks

Kõige võimsamad talismanid

Erinevatel õnne talismanidel on erinev jõud. Tugevamad neist on:

Fatima või Hamsa amuleti käsi

Fatima käsi õnneks

Sõna "hamsa" on araabia keelest tõlgitud kui number 5, mis tähendab viit sõrme. Amulett ise näeb välja nagu peopesa, millel on sümboolselt kujutatud viis sõrme. Selliseid talismane leidub paljudes religioonides. Judaismis nimetatakse seda "Miriami käeks". Selle nime sai ta Moosese õe auks.

Nimi "Fatima käsi" pärineb islamist, kus sellele talismanile on pühendatud isegi legend. Fatima on prohvet Muhamedi tütar. Kui abikaasa tõi oma teise naise, segas too kausis halvaad ja pillas lusika pahameelest sinna sisse. Hoides oma tundeid tagasi ja tahtmata neid välja näidata, jätkas Fatima oma käega kuuma joogi segamist. Tema abikaasat tabas naise kindlus ja ta jäi naisele truuks. Käekujuline talisman on õnne sümbol, mille toob kaasa kannatlikkus ja visadus.

Selle amuleti välimus on kolme pika keskmise sõrmega peopesa.

Hamsa amulett õnneks

Servadel paiknevad väiksemad sõrmed on sümmeetrilised. Sellist õnne talismani saab kaunistada türkiissinise ja muude kividega. Seda saab kanda ripatsina. Slaavi rahvaste seas arvatakse, et sellistel hõbedast talismanidel on tõhusam jõud.

Punane niit

punane lõng õnneks

Selle õnne talismani toovad Iisraelist seal käinud turistid. Saate seda osta Jeruusalemmas Nutumüüri lähedal.

Arvatakse, et selline niit suurendab energiat ja parandab tervist. See aitab soove täita ja ellu õnne tuua. See võib aidata teil armastust leida. Punane värv peletab eemale negatiivse tulnukate mõju.

Tähtis on, millise käe külge punane lõng siduda. Vasaku käe külge seotud talisman leevendab stressi tööl ja kodus. Punane villane lõng paremal käel toob ellu õnne.

Rasedatel soovitatakse kogu selle seisundi vältel kanda villast punast amuletti. Samuti aitab see nõrga energiaga lapsi ja vanureid.

Punase villase talismani õige sidumise kohta kehtivad reeglid. Kuna inimene ise ei saa seda käe külge siduda, peavad selles osalema ka teised. Peamine nõue on, et nad peavad olema täiesti terved ja heatahtlikud. Nende ema oskab laste käe külge talismani siduda.

randmel punane lõng

Inimene, kes on õnneks amuletiga seotud, peaks olema heas tujus. Kui ta on väsinud, pole piisavalt maganud või on stressi all, tuleb rituaal edasi lükata. Keskkond peab olema rahulik. On vaja siiralt uskuda talismani tõhusasse jõudu, et see hakkaks oma mõju avaldama.

Slaavi õnne amuletid

Slaavi õnne amuletid

Slaavi talismanid õnneks on Lunnitsa, Yarilo, Agni, Velesovik, Kolovrat, Koljadnik, Ladinets, Ryzhik, Perunovi värv, Lelnik, Lala täht, Makosh.

Puhtalt meessoost amulettide hulka kuuluvad Svarogi vasar, Rasich, Gromovik, Grozovik, Svarga, Vseslavets, Rodimich, Ratiborets.

Tiibeti amulett

Tiibeti amulett õnneks

Sellise õnne amuleti omanik on õigel ajal õiges kohas. Tal on suurem võimalus võita loteriil ja erinevatel hasartmängudel. Kandmine algab kõiges ja kõikjal. Õnnelikud sündmused ja head asjaolud tõmbavad teda ligi.

kuldkala

palju õnne kuldkala

Saate riputada seinale kuldkala pildi, asetada selle kujukese lauale ja panna ka elusa kala akvaariumi.

jänese jalg

jänesejalg õnneks

Traditsioon kasutada õnnevõlu jänesejala kujul on pärit Põhja-Ameerika indiaanlastelt. Seejärel leidis ta leviku paljudes riikides. Seda saab kanda kaelas, taskus või riputada maja seinale.

kassi silm

kassisilma amulett

See kivi annab omanikule võimaluse sündmusi ette näha ja õigel ajal asjakohaseid meetmeid võtta. Kassisilmaga õnnetalismanid on võimas kaitse hoolimatute äripartnerite ja lihtsalt pahatahtlike vastu.

Elevant

elevandi talisman õnneks

See on edu ja õnne sümbol kõigis küsimustes. Väikest elevanti võid endaga kaasas kanda ja kujukese rohkem kodus lauale või klaasitud puhvetkappi panna.

Lepatriinu

lepatriinu õnneks

See on paljudes riikides õnne sümbol. Saate seda alati endaga kaasas kanda või olulistele sündmustele kaasa võtta, et suurendada probleemi eduka lahenduse võimalusi. See aitab ellu viia õnnelikku armastust.

Jaapani amulett

jaapani amuletid õnneks

Jaapani õnnevõludest on tuntuim omamore. See on kaunis mateeriast tehtud kott, mille sees on jumalatele adresseeritud sõnumid. Seda saab kanda taskus, rahakotis, rahakotis või riputada kodus seinale.

Hiina amuletid

Hiina amuletid õnneks

Üks kuulsamaid Hiina õnne amulette on punutud või keeratud punaste niitidega seotud mündid.

Populaarsete Hiina talismanide hulka kuulub ka Jumal Hotei. See toob õnne ja täidab soovid.

Jumal Hotei õnne eest

Tugev amulett on Aravani kala.

Aravan kala õnneks

Õnn ja edu ootab selle omanikku.

õnnespiraal

õnnelik spiraalne amulett

See on kokkusurutud energia ja pideva voolu sümbol, mis toob amuleti omanikule õnne.

Talismanid õnne jaoks oma kätega

Oma kätega õnne amuleti valmistamiseks pole midagi rasket. Selline talisman on elus suureks abiks. Kodus õnne jaoks amuleti valmistamiseks on mitu võimalust. See nõuab lihtsaid materjale ja positiivset suhtumist.

Vaha amulett

vaha amulett õnneks

Üks peamisi nõudeid on see, et küünal peaks teile meeldima. See viitab suurusele, värvile, aistingutele, mis tekivad, kui hoiate seda käes. Peate tundma, et see ese toob teile elus õnne.

Sellise amuleti valmistamine on lihtne. Tuleks süüdata küünal ja selle põlemise ajal väljendada oma soove, eesmärke ja unistusi valjusti või endale. Sulanud vaha tuleks tilgutada tasasele pinnale ja oodata, kuni see kuivab. Seejärel koorige külmunud kujuke maha, mässige see naturaalsesse kangasse ja kandke seda edu ja õnne talismanina kaasas.

sõlm

sõlm õnneks

Amulett on lihtne, kuid tõhus. Selle valmistamiseks vajate naturaalset villast lõnga. Sellele tuleks järjestikku siduda üheksa sõlme. Igaühe sidumisega kaasnevad õnnesoovid igal tegevusalal. Randmel tuleks kanda talismani, kuni kõik soovid täituvad.

Lipsude arv võib olla erinev, kuid alati paaritu. Lõnga värv võib samuti olla erinev. Eelistatud on punased, mustad ja valged niidid, samuti nende põimimine. Te ei tohiks lasta teistel inimestel seda kanda, muidu pöördub õnn teist eemale ja pöördub nende poole.

Ruunid

ruunid õnneks

Talisman on erinevatest materjalidest tükid, millele on kantud spetsiaalsed ruunimärgid. Levinumad materjalid on puit, kivid, savi, nahk.

Savi ja puit töötavad hästi. Neil olevad sümbolid võivad olla põletatud või kriimustatud. Pärast seda tuleks materjal puhastada ja amulett aktiveerida, lugedes süžeed. Õnne meelitamiseks tuleks kasutada oranži. Õnne meelitamiseks pildi valimisel peaksite juhinduma spetsiaalsetest valemitest.

Oma kätega tehtud ruune tuleks hoida spetsiaalselt selleks õmmeldud kotis ja mitte kellelegi näidata. Aeg-ajalt tuleb need välja võtta ja hingeõhuga soojendada, laadides neid uuesti.

Kott

kott ürte õnneks

Talisman on lihtne, kuid võimas. Sellel peab olema punane värv. See võib olla materjal ise, tikand sellel, lips. Pärast koti valmistamist peaksite selle täitma kuivatatud ürtide, väikeste kivide ja spetsiaalsete esemetega.

Taimena võib kasutada ühte liiki või segu. Lisaks taimedele võib kotti täita tükkide või tervete pähklite, tsitruseliste koorte, tammetõrude, samblaosakestega. Kividest sobivad kõige paremini ametüst ja türkiis. Erikaupade hulka kuuluvad hobuserauad, lepatriinud ja muud. Kott võib olla erineva suurusega.

amuletikott õnne ja edu jaoks

Kangale saab teha ilusaid tikandeid.