Tugev amuletid õnne ja maskotid, kes toovad edu

Oled mõelnud vähemalt korra: miks üks on alati õnnetu, samas kui teised on pidevalt ei tagasilööke? Miks ühed õnnelikud õnnestub elu, hõivata kõrge ametikohta, mis on hea pere, reisivad ja muud eke õnnetu olemasolu palk palk on probleeme isiklikus elus ja tööl?

käsi õnne

Keegi ei tea täpselt, miks see nii on. Kuid isegi muistsetel aegadel inimesed on leidnud viisi, kuidas parandada oma saatust, paljastavad ennast amuletid ja maskotid – spetsiaalsed tarvikud ja esemed, kellel on eriline jõud.

Amulett, mis toob hea õnne saab osta, saab teha oma kätega või tellida valmistamine professionaalidelt individuaalselt ise. Kõige tugev ja toimiv maskotid õnne arutatakse käesolevas artiklis.

Kõige tugevam amuletid ja maskotid, mis toovad õnne ja edu

Kuidas töötavad amuletid ja maskotid õnne ja rikkust

 • Amulett tõmbab soodsad asjaolud, õiged inimesed, head sündmused;
 • Karjäär liigub ülesmäge, tööl ei märka sind;
 • Saatus lahutab sind halbade inimestega ja moodustab uue eduka ümbrust;
 • Äri kaasneb edu, kaubandus tulus tehing soodsad, kliendid on huvitatud;
 • Ilmub internne magnetism, teil on raske keelduda, inimesed, te helistate kaastunnet;
 • Tõeks soov, et ei saanud kaua olla;
 • Asjaolud alati lahtikäiv soodsalt vaidlused ja kohtud on lahendatud oma kasuks;
 • Võttes amulett õnne, lihtne eksameid, läbida tööintervjuu ja nii edasi;
 • Suureneb õnn, saab mängida loteriid, bet ja nii edasi, Inimene muutub "õnnelik";
 • Inimesed juhitakse omanikule amulett õnne talle mõistvalt, tal on alati palju sõpru, abilisi, tuttavad. Inimene on populaarne. Kujunevad head suhted.

Aga õnn on tulvil ja oht, et inimene hakkab tundma kadedust, seega tasub olla ettevaatlik ja kuidas on amulett kurja silma eest ja riknemist.

"Käsi õnne"

"Käsi õnne", "Käsi Fatima", "Amulett Anšoovis" – see on kõik nimed tugev maskott, täidetud kujul palm, pildil sümbolitega. Eestkostja mitte ainult toob õnne asjades, kuid kaitseb inimest kahjulike mõjude eest. Käe õnne saab riputada kodus, saab kaasas kanda, saab panna tööle, et karjääri alati pälvis kaksikvõidu edu. Peopesa on sageli kujutatud keha vormis tätoveeringud.

Punane niit Iisraeli vasaku randme

Punane niit (Iisrael) – see on tugev eestkostja, mis kaitseb, toob õnne, tõmbab õnne. Punased lõngad müüa Seina ääres Nutt Jeruusalemmas. Enne seda on suur lõngaviht lõng läbi hauakambri juurde Rachel – ema kõik juudid. Olles sooritanud teatud rituaal, erilised inimesed lõigatud lõngaviht väikesed keelpillid, kes müüvad kõigile huvilistele.

imperial amulett

Imperial amulett õnne ja rikkust

Imperial amulett on valmistatud mündid. See talisman rohkem puudutab õnne rahandus. Eriti soovitame osta neid, kes tegeleb ettevõtlusega, kelle töö on seotud müügi, teeninduse või kaubanduse. Amulett alates imperial mündid kaitseb ebasoodsate tehingute aitab meelitada kliente ja ostjaid, aitab äri kaua areneda ning tuua suurt kasu.

Slaavi amuletid õnne

Slaavlased on alati kandsid amulette, kui endale. Et koos õnne, nad kujutati sümboleid riided, majad, kulunud ripatsid. Peamised maskotid õnne slaavlased – see on aku, char tüüpi ja teised. Täna järgijad slaavi traditsioone kannavad amuletid on peamiselt metallist, aga esivanemad sagedamini kasutanud valmistamiseks puu. Slaavi amuletid õnne ja heaolu, mida saate teha ise või osta eriala kauplus.

Runes: amuletid õnne

Ruunid – sümbolid, mis kujuta endast iseenesest teatud mõttes. Need amuletid on populaarne erinevate inimestega. Ruunid aitavad saavutada materiaalset edu, stabiilsus, tuua õnne, täita soove. Kasutada need ruunid võib eraldi või osana ruun vormel – kui mitu runes on kujutatud koos.

Tiibeti amulett suure õnne

See talisman aitab "õnne haarata saba". Ta astu õnne nägu ja aitab olla õigel ajal õiges kohas. Tänu sellele on oluliselt tõusevad võimalusi võita loteriil, kasiino, kaarte ja nii edasi Nagu magnet on tõmbas edukaid asjaolud ja õnnelikud juhtumid. Inimene on alati ja kõiges on õnnelik. Lisaks, see sümbol on ka ja amulett tervist.

Horseshoe

Hobuseraud – ilmselt kõige tuntum sümbol õnne ja õnne. Amulett kujul hobuseraua saab paigutada maja üle välisukse (sarved alla) või kanda endaga kaasas. Mõned isegi teevad tätoveeringud selle talisman.

Ristik

Nelja-leaf ristik – veel üks populaarne õnne talisman. Legendi järgi, õnne, õnne ja edu kaasnevad sellele, kes leidis, et õnnelik ristik. Võite minna otsima imeline taim (see on vaja teha öösel Ivan Kupala), kuid saab kanda talisman oma kujutamine või võtmehoidja vormis ristik nelja kroonlehed.

Kuldkala

Mitte ainult tänu muinasjutt, loetakse, et kuldkala suudab täita soove. Hiinas on juba ammu kuldkala peetakse sümbol õnne, õnne, rikkust. Seetõttu on väga sageli maja hiina võib kohata aquarium need ilusad olendid. Kui panna kodus akvaarium võimalust ei ole, siis hang muster pildiga kuldkala või panna kujud.

Küülikute jala – amulett õnne indiaanlased

küülikute jala

Selline ebatavaline objekt loetakse amulett õnne paljudes riikides ja Ida ja Lääne. Traditsioon kanda kaela vedrustust välja jänes käpad läks indiaanlased Põhja-Ameerikas. Seal see talisman peetakse sümbol heaolu ja õnne. Arvatakse, et kõige tugevam on amulet tehtud vasaku tagumise käpa küülik, püütud kalmistul öösel. Seljas amulett on vaja ümber kaela või saate hoida oma kodu. Ja ärireisideks soovitatakse panna ta vasakule jope taskusse.

Kuldne võti

Kõik jutud on all endast tõelist põhjust. Nii, kuldvõtmeke mitte ilma põhjuseta ilmunud teoses A. Tolstoi. Võti on juba ammu oli tugev maagiline ese. Õige jinxed võti, tehtud värvi kuld või hõbe, mis suudab avada kõik uksed, suunata inimese tee õnne ja heaolu. Lisaks on võti – see on märk, võimu ja rikkust, nii et paljud poliitikud ja suured ärimehed sageli koguda terve kollektsioon võtmed.

Kasside silmad

Kasside silmad – kivi andmine selle omanik taip, võime ette näha sündmusi, tunda läheneb suuda ja võtta õigeaegselt meetmeid. See kivi on kulunud selgeltnägijate ja võlurid, lootuses suurendada oma võimeid. Lisaks amulett on õnne kass silmaga muutub usaldusväärne kaitse hoolimatute partnerid, kadedaks sõbrad, vaenlased ja meelehärmi. Talisman kaitseb varguse, aitab säilitada ja suurendada kapitali.

Elevant – amulett stabiilsele õnne

Elevant – märk stabiilse edu, hea karjääri, edu kõigis teie tegemistes ja rahalise heaolu. Saab kanda väike maskott kujul seda looma, mida saab panna kujud kodus, saab riputada pilt elevant. Kuid on oluline meeles pidada, et pagasiruumi tal peab olema suunatud üles, ja loom ka ise olla rõõmsameelne ja tervislik. Pane kuju elevant on soovitatav kagu-eluruumid. Kui panna see pagasiruumiom akna juurde – see aitab kinnitage õnne, ja kui kasutada pagasiruumiom maja – aitab säilitada olemasolev olukord.

Lepatriinu

Lepatriinu paljudes riikides on sümbol õnne ja üleolek taevast. Juba ammustest aegadest on inimesed uskusid, et see väike putukas on vahemees Jumala ja inimeste vahel. Arvatakse, et kui sosin kõrva jumala lepatriinu oma soovi – see kindlasti täitub. Amulett õnne kujul jumala lehm saab kanda endaga alati või võtta eriti olulised tegevused, et suurendada oma võimalusi edu. Lisaks on veel ja talisman õnnelik armastus.

Jaapani amulett õnne

Kõige kuulsam jaapani amulett õnne – see on omamori. Ta esindab poleerimisketas kott, kuhu on põimitud kirjad jumalatele. Nagu amuletid, kannavad endaga rahakotid või taskus, hang kodudes, kontorites, masinad. Usutakse, et inimene, kellel on omamori, on edukas, andekas, õnnelik ja rikas.

Hiina amuletid õnne

Populaarne Hiinas õpetus fen-shui paljuski määrab elu tavalised hiina. Saada edukamad, nad kasutavad sageli amuletid raha ja õnne.

 • Üks kuulsamaid sümboleid – münte, bandaged punane niit. Nad tõmbavad rahalise edu, aitavad tugevdada ja säilitada rikkust.
 • Veel üks hiina amulett rikkuse Jumal Hotei. Ta täidab soove, toob õnne ja õnne.
 • Vabaneb Mandariin – sümbol õnne isiklikus elus, õnne, suur võimalus ja õnn.
spiraal õnne

Spiraal õnne

Spiraal – sümbol pidev liikumine, õnne ja rahavoogudest. See on märk, tihendatud energiat, mis koguneda kogu jõudu protsessid universumis. Talisman kujul spiraalid on näidatud kulla teema – suurendab atraktiivsust inimesi, parandab juhtimisoskusi, soodustab tõus karjääriredelil, näeb paigutus ülemused. Pilt on hõbe või valge teema aitab end realiseerida oma tegelikult saada sõltumatu ja kindel liider.

Kuidas teha amulett õnne oma kätega: 10 ways

Amulett õnne saab osta, ja saab teha oma kätega kodus, selles ei ole midagi keerulist. Pakume mitmeid lihtsaid viise.

Amulett õnne vaha

Lihtne valmistada, aga väga mõjus, on amulet of kiriku vaha küünlad. Et teha seda, mida on vaja võtta vaha küünla, vaadata seda minuti jooksul ja küsida südamest toovad õnne ja edu. Pärast seda on vaja tilguti vaha tasasele pinnale, ja kui ta kõvastub, õrnalt unstick see ja pane tükike looduslikku kangast. Amulett saab kanda endaga alati või võtta ainult siis, kui on vaja õnne.

Õnnelik talisman välja mündid

Et teha maskott välja münte, pea kasvav moon teha lihtne rituaal: pane münt hõbedast värvi vette nii, et vesi kajastub kuu. Ja rääkida:

Kui vesi kuuvalgel tulvil, nii ja minu elu õnne ja rikkust täieneb.

Münt on vaja jätta vees üleöö, hommikul panna käekotti või teha tema punane kott.

Nukk-amulett õnne

Amuletid kujul nukud on olnud populaarne slaavlased. Kuidas teha endale selline maskott vaata video-master-klassis.

Õnnelik dollar

Võtke bill väärikalt üks dollar. Rulli see kolmnurk ja pane rahakotti – nii, te tõmbate edu tegemistes ja majanduslik heaolu.

amulet of niitide

Amulet of niitide

Võtke viis looduslikke kanalil värvimata ja üks punane niit. Siduge punane niit värvitud keskel. Lips 5 sõlmed öeldes:

Esimene sõlm koo – hätta võtta, teine – kaitse mägi, kolmas kellkoo – ise rikkust annan, neljas õnne, ja viies – pitsat.

Amulet of lõnga on vaja hoida eemale uudishimulikud silmad.

Talisman hõbe asju

Hõbe on võime tõmmata ligi raha ja õnne. Saab hakata rääkima ükskõik hõbe asi – sõrmus, käevõru või kõrvarõngas ja ta muutub õnne talisman. Selleks on vaja panna asi vett öösel kolmapäevast neljapäevani ja paluda, et nüüdsest peale tõmbama õnnelikke asjaolud ja raha.

Tikkimine ja kudumine

Saate linkida või tikkima eestkostja, kui on võime käsitööd. Saab kanda rune või slaavi tähtedega. Parem kasutada naturaalseid – lina või puuvilla. Teemad peaksid olema punane ja ka looduslikke. Töö ajal tuju peaks olema hea ja tervist ka.

Kott õnne

Amulett nagu väike kott erilist sisu saab teha oma kätega. Pane pea natuke terad, mündi kuldset värvi, kaunistamine, veidi suhkrut, tilk vaha kiriku küünlad. Kott peab olema lõuend ja lips tuleb punane niit.

Talisman õnne lemmik asju

Igaühel meist on asju, mis on eriti maantee südames. Selliseid asju juhtub suurepärane maskott õnne, sest ta juba on energia seondu omanikule.

Kivid-amuletid õnne

 • Jaspis. Üks tugev amuletid, kes õnne, on jasper. See kivi on võimas energia, millega ta jagab oma omanikele, tasustab selle selliseid kasulikke omadusi nagu julgus, oskus läbi saada inimestega, olla ettevaatlik ja mitte osaleda küsitav ettevõtmine.
 • Veel üks tugev kivi-maskott õnne – see on safiir. Ehe safiir muutub amulett, atraktiivne raha ja edu elus. Kuid on parem, et kivi oli raamitud valge kuld või hõbe.
 • Kasside silmad – mitte ainult meelitab õnne, kuid kaitseb kurja silma eest ja kuulujutte. Soovitatav on see kivi on edukas ja turvaline inimestele, kellele sageli kadedad.
 • Ruby. See on energeetiliselt tugev kivi, mis aitab saavutada edu isegi päris keeruline tegelikult. Eriti tuleb seda meeles amet tulise element – Lõvid, Jäär, Musketäri.
aktiveerimine amuletid

Vandenõud amuletid õnne

Amuletid ja maskotid saab hakata rääkima õnne ise või viia need spetsialistid toimumise eriline rituaal. Võib paluda, et asi puhtast südamest aidata teil ja aktiveerida amulett. Või kasutada mõnda vandenõu.

Aktiveerimine amulett

Aktiveerida maskott ise saab lihtsa rituaal. Sulle appi tulevad neli element. Võtke natuke maad, taldrik veega, avatud aken ja pange põlema küünal vaha. Pane oma amulett kõigepealt maa ja küsi tema aidata teil meelitada õnne. Seejärel pane mõneks minutiks vette ja on ka paluge abi element, seejärel kuivatage amulett üle küünal ja hoia natuke õhus, seened sama, paludes abi. Pärast seda amulett on täis ja hakkab tööle täisvõimsusel.