Kõige tugevam maskott raha ja õnne, head kauplemist

Küsimus finantsstabiilsuse on alati olnud ja jääb üheks kõige aktuaalne kogu maailmas. Kõigil aegadel on inimesed valmistasid maskotid, et meelitada endale rikkust. Täna amuletid meelitada raha on olemas suur hulk. Võtame kõige populaarsem ja proovida määratleda, milline neist on kõige võimsam raha amulett.

Onyx kärnkonn

Raha maskotid

Niisiis, parim maskotid raha ja õnne, samuti head kauplemist peetakse:

 • Figuriin konnad välja onyx.
 • Golden dragon.
 • Elevant.
 • Hotei.
 • Käsitöö ehteid.
 • Raha puu (elav või kunstlikku taim).
 • Prindi Velez.
 • Taaveti Täht.
 • Mardikas Sõnniku Beetle.

Mõelgem igaüks eraldi.

Konn välja onyx

Kärnkonn välja onyx on kohe mitu saatuste: tuues armastust ja raha elu oma peremehe soovide täitmine, kaitse õnnetusi. Üldiselt konn — see on õnne sümbol. Sobib väga hästi ärireisideks, eriti algajatele, sest aitab vänt edukas tehing.

Hoida seda raha statue parem kast laua või riiuli eest uks, et vähem leidsin silma külalistele kodu. Kõige joonis touch tuleb niisutatud vees kätega, et tagada endale edu.

Et suurendada oma riigi ja kaitsta pankrot, tuleks valida kuju välja tumeroheline, peaaegu must onyx.

Golden dragon

Figuriin kuldne lohe tõmbab ligi raha, edu ja finantsteenuste sektoris, aitab edendada karjääri ja ka kaitseb inimese pahatahtlik.

Hoida selline loom tuleb vasakult välisukse või kuskil seista laual. Kuid pidage meeles, et tegelaskuju mitte mingil juhul ei tohi olla kõrgem on inimese kasvuks, muidu selle asemel, et aidata, hakkab manipuleerida on pingeline.

Kui olete lõpetanud valida selles tugev mascot, tuleb see aktiveerida.Et tugev valuuta amulett alustas tegevust valida vastavalt hiina kalendri päev draakon. Sel päeval pea ärkama kella seitsme kuni kaheksa hommikul ja kahjustada silma lohe mustad punktid — pupillid. Seejuures silmad jääksid itta.

Saab osta ka ja kaunistused pilt metsaline, vaid peab õppima, kuidas neid õigesti kanda. Ei saa kanda talisman raha südame piirkonnas, seetõttu tasub loobuda ripatsid pikk kett. Parem lühendada kett, et loom asus kaelas. Väga tugev toime on nööpnõelad loomade krael. Naistele tuleb manustada tema paremal ja meestele — vasakule.

Elevant

Jumal Hotei

Elevant — universaalne maskott, kuid üks tema võimed on suurendada rikkust omanik. Kindlasti vali variant tõstatatud pagasiruumi, sest just see tõmbab ligi raha. Kuju elevant tuleb paigutada nii, et ta vaatas aknast välja. Uskumus ütleb, et elevant suudab leida taevas lucky star master, mis aitab rikkaks saada. Aga see ei ole ainus väärtus amulett elevant küsimused parandada finance. Ta aitab kaitsta varguse, samuti kaine omanik, ei lase teha läbimõtlemata kulutused.

Hotei

Jumal Hotei peetakse jumala õnn, heaolu ja suhelda. Kujud selle pildi peetakse ühed parimad ja tugev amulettide müügist meelitada rikkuse, raha, õnne, heaolu ja õnne äris. Uskunud seda, et jumal on võimeline tegema kõige suurim soov inimene.

Hotei kujutab endast suuremeelsus, õnne ja harmooniat.

Kujutatakse jumala kiilas, rõõmsameelne ja paks mees, mis kõikjal kannab endaga kott kulda ja juveele. Värvitud on tavaliselt valge või kuldne värv. Mõnikord on käes hoiab pärlid, helmed, ventilaator või virsikud. Pärlid sümboliseerivad rikkust ja virsikud — õnnelik pika elu. Helmed aitavad leida vaimne mentor, ja ventilaator eemaldab kõik takistused eesmärgi suunas. Kui Hotei hoiab käes jalas, see toob rikkust.

Sageli Hotea kujutatakse istub kohta elevant, kilpkonn või madu, või selle lähedal draakon. Sellisel juhul on omanik avanevad rahavood. Kui jumal istub püramiidi ümbritseb liiva ja münte, siis üürileandja on stabiilselt tulema finantstulud, kaob stagnatsiooni.

Valida koht kujud koju tuleb sõltuvalt teie eesmärgid. Et saada hea rahaliselt, et võita võistlused, siis tuleb teile kujukest kagu sektoris kodus. Ja karjäärivõimalusi ideaalselt sobib töölaud. Jõukusetsooni vaja panna Hotea koos müntidega või kullaga.

On sõltumatus eesmärke, valida on vaja kõige silmatorkavam koht majas. Kui on mitu soove, võtke arvud vastavalt nendega ja panna erinevates osades eluaseme.

Muide, on olemas eriline rituaal, et puudeliste. Selleks on vaja 300 korda pat kõht Hotea päripäeva, fokuseerimine eesmärgil. Lisaks sellele, et terve kaasas õnne, saate triikida kõht enne kodust.

Laeva juveele

Purjekas on arvatavasti üks kõige tugevam amuletid raha, õnne ja rikkuse. Hea valik muutub laeva täispuhutud sõidavad. Selline eestkostja meelitada õnne ja edu kujutab endast liikumine edasi. Kuid ei tohiks olla sõjaline varustus. Saab osta kõige tavalisema laeva sõidavad ja ise laadida oma mündid (võib käesolevate) ja juveele.

Tugeva energeetikaga on laeva peaga lohe. Laenata tasub purjekas või kuldset värvi, kas on tehtud puidust, aga mitte plastikust.

Väga ilus purjekad pudelivesi, kuid selleks, et meelitada raha, nad ei ole sobivad, nii nagu on ehe rohkem sümboliseerib patiseisu ja stagnatsiooni.

Laeva juveele

Panna selline eestkostja tuleb enne välisukse, kui see sööt osa ei peaks vaatama suunas väljumine ruumist või aknad, muidu rahaline teema on lihtsalt tuleneda eluaseme.

Nagu jalata saab kasutada tavalise punase rätikuga. Selleks, et sümbol, mis hakkas tegutsema, siis on piisavalt laadida oma mündid, ordenid, arved, vääriskivide ja muud tunnused, mis on seotud raha, heaolu ja heaolu.

Raha puu

See taim on sümbol stabiilsuse ja edu, aitab suurendada tulusid. Hea, kui te otsustate kasvatada puu ise. Taim ise on hästi kohaneb iga olukorraga. Kasta piisavalt kord kolme päeva jooksul. Iga haritud tükk paberit jade meelitab uus tuluallikas.

Teile puu, raha on vaja, jõukusetsooni (kagu-kodu). Seejuures tuleb valida hästi valgustatud kohas. Nüüd on vaja aktiveerida jade. Selleks on kolm võimalust:

 1. Maetud pott taimega münt ise suure lugupidamise, mis on olemas.
 2. Pane pott taimega kolme mündi suure nimiväärtusega.
 3. Riputada taim kolm hiina mündid red lindi.

Suurem mõju suhtle puu, tee talle komplimente.

Kui ei ole võimalik hankida elav taim, võtke kunstlik. Jah, mõju ei ole nii tugev, kuid see meetod on hea kontoripinda või kauplustes.

Prindi Velez

Prindi Velez — slaavi maskott õnne ja raha, väliselt sarnane paw karu. Arvatakse, et eestkostja aitas lahendada elulisi probleeme ja saavutada püstitatud int. Kõige enam sobib kaupmeestele, edendades sõlmida ärisidemeid. Lisaks kaitseb vargad ja kurikaelad, seetõttu on vanasti eestkostja väga austusväärne kaupmehed.

Kaupmehed eestkostja köidab ostjaid ja esindajatele seaduse tagab turvalise teenust.

Kategooriliselt on keelatud seljas amulett inimestele, alkoholi ja narkootikumide kuritarvitajad. Hästi läheb naistele, kes võtavad juhtiv ametikoht, kuid neil ei haara mees omadused iseloomu.

Taaveti Täht

Ühe versiooni amulett Taaveti täht (Solomon) tuli meile Iisraeli, kuigi paljud rohkem kinni arvamuse, et ta on varem kasutanud erinevate rahvastega. Arvati, et ta kaitseb järgmiselt maagia, samuti vargad ja kurjategijad. Amulett pentacle Saalomoni rikkus saab kasutada just viimasel juhul, kui soovite kaitsta oma säästud.

Amuletid rahakott

Kui ei ole võimalik hankida ega üks nimetatud eestkostjaов raha, siis saab teha rahalist lõksu rahakott. Siin on kõige populaarsemad amuletid:

 • Kaneel. Lihtsalt pane kaneelikoor oma rahakotti. Efekti tugevdamiseks koos kaneeli pane piparmündilehed.
Tl-Zagrebacka
 • Tl rahakott. Talisman - tl rahakott peab olema tehtud ainult hõbe. Hoidke see tuleb eraldi taskus.
 • Hiir rahakott. Sama väike, nagu ka lusikas, nii et seda on mugav hoida rahakotis. Tehtud looduslikest metalli või kivi. Seejuures pange tähele saba — ta peaks olema tingimata volditud. Esineb kombinatsioon eestkostjaов lusikad ja hiire mäng.
 • Mardikas Sõnniku Beetle. See valik ei ole nii populaarne nagu eelmine, kuid väärtus talismani kujul scarab suur küsimus meelitada rikkuse, millest teavad väga vähesed.

Kokku

Me vaatasime kõige võimsamad tegelased. Vali endale see, mis kõige rohkem tuli järgi ja olge kindel, sõites edasi ta avaldab oma toetust. Aga et talisman töötas korralikult, on vaja kindlasti teada, kuidas hakata rääkima amulett raha ja õnne.