7 amuletid meelitada õnne oma kätega

Et palju õnne amuletid on laialt levinud kogu maailmas. Nagu maskotid tehtud välja väga erinevaid materjale — kivi -, savi-või puu. Iga elanik teatud asula kandis endaga selline maskott. See tegi tema ettevõtmised edukad. Need amuletid õnne ei ole kaotanud oma aktuaalsust ka täna.

amulett õnne

Milline maskott täpselt toob õnne

Igale inimesele on vajalik kasvõi väike raasuke õnne iga päev sündmusi arenenud hästi ja soodsalt. Talismaniga saavutada edu oluliselt lihtsam. Ta võib olla inimese elus tänu mitmele sündmusi.

  1. Soovitud eestkostja võib osutuda omanikult täiesti juhuslikult. Väga sageli sellised esemed leiavad tänaval kodu lähedal tööl. Absoluutselt iga ese, mis võib olla õnnelik.
  2. Saab osta soovitud maskott. Neid müüakse kauplustes, mis on spetsialiseerunud selliseid asju.
  3. Parim valik loetakse, kui teha amulett õnne käsitsi. Sellised esemed on intensiivsem energeetikaga.

Õnnelikud leiud

Esemeid, avastanud juhuslikult tänaval, võib teile kasu olla. Selliste eestkostjaами muutuvad looduse ande — väikesed huvitavad kivid, merekarbid ebatavaline kuju, taimed.

Kõige kuulus taim, mis võib tuua edu, on ristik. Kuid ainult ühte liiki taimi võib tuua õnne — üks, kus 4 külge.

Kui inimene on õnn leida selline kingitus looduse tasub kindlasti hoida. Kroonlehed ristik sageli pannakse käevõrud õnne. Nende valatakse klaasi või epoksüüd tõrva, pärast mida kujundavad rant. Selline maskott on väga kompaktne, kuid võimas. Käevõrud mängivad rolli kaunistamiseks.

Hea märk on leitud münte, eriti, kui nad ei ole tüüpiline piirkonna, kus on avastatud. Kui aasta mündi vermimise vastab sünniaeg mees, selline eestkostja oleks veelgi tõhusam, aga need amuletid suuremat õnne vaja täiendavaid meetmeid nendega. Münte vaja puhastada vee või tulega vabanemiseks energia eelmise peremees.

Isetehtud eestkostjaи

Väga levinud rühm eestkostjaов — see on amulett õnne oma kätega. Nad võivad olla erineva kuju ja suurusega — alates väikestest ja nähtamatu, kuni elavat ja omanäolist.

Kõik sõltub eesmärgist ja motiiv valmistamiseks. Slaavi vintage eestkostjaи õnne sisaldavad tavaliselt iidsed ruunid, mis on suur mõju inimese energiavälja.

Kui inimene ei ole kogemusi luua maagiline esemeid, ei maksa kohe alustada keerulise tehnika. See võib põhjustada rike. Parem on proovida midagi lihtsat ja järk-järgult arendada. Siis Fortune kunagi mööda inimese poole.

Jutustama käevõru õnne

Üks kõige tavalisemaid amuletid — see käevõru on mitu suunda. See on lihtne valmistada, kuid selle efektiivsus on vaieldamatu. Amuletid kujul käevõrud meelitada õnne olnud levinud Skandinaavlased. Nad uskusid, et isegi kõige lihtsam kudumise on võimeline tooma õnne inimesele, kes on valmistanud selline ehe.

Teha käevõru on täiesti lihtne. Selleks on vaja lõnga või ere lint on sellist värvi:

talisman õnne
  • punased;
  • sinised;
  • roheline.

Iga värv on eriti oluline. Punane skandinaavlased olid siis, kui tugevalt inimene tahab saavutada täitmise oma hinnaline unistus. Sinine värv kudumine kutsunud jumalaid, et nad avaldasid teostatav abi sellele, kes soovib täitmise soovist. Roheline niit või lint tähendanud rikkust ja võimalusi, mis toovad kasu tema.

Et jutustama amuletid ja käevõrud on õnne, on vaja ette valmistada. Igal punumine parem teha kasvava Kuu või täiskuu. See on innustada käevõru vajaliku energiaga.

Punumiseks vaja valmistada eeldus. Tuba peab olema hästi ventileeritud. Kui on võimalus, parem tegelda loomisega amulett oma kätega värskes õhus. Nii eestkostja õnne neelab endasse jõudu, õhu ja maa.

Lõnga on vaja ühendada kujul patsid, vaheldumisi keerates omavahel. Pats on vaja ühendada kreemjate värvide ja geelide segamiseks. Parem, kui ta oleks vask või hõbe. Need metallid on eriline energia, mis on suunatud sellele, et rikkus tuli majja.

Parem panna see ornament ei ole käsi, ja pahkluu. Siis käevõru on maale lähemal — ta suudab taluda tema lõputu energia ja olla pidevalt laetud.

Käevõrud, tuues õnne, väärt koht vasakul pool keha — nii saavad nad mõjutada energia keskused inimese.

Et laadida talisman, mis on tehtud oma kätega, on vaja protsessi käigus luua mõelda, kuidas see muudab inimese elu. Vaja jutustama ainult positiivseid mõtteid, ei ole väärt harf ebaõnnestumisi ja õnnetustes sel ajal. See võib segadust positiivse mõju suhtes.

Amuletid, mis on kootud õnne, et ei ole mõtet pildistada jalad. Temaga on vaja olla pidevalt kontaktis. See võimaldab tal suhelda aura peremees. Kui rihm katki või ära kaob, siis on see tähendada vaid ühte — ta hakkas täitma oma funktsiooni. Varsti pärast purunemise või kadumise asju tuleb järgida edukas sündmus.

Valime maskott õnne töös

Paljud inimesed tahavad, et nad on olnud edukad teatud elualal. Osa inimesi tegeleb ettevõtlusega, mistõttu nad püüavad valida amulett, mis on suunatud ainult oma õnne töös. Et teha maskott meelitada raha, ei vaja palju materjali.

  1. Suur mündi. On parem, et ta on olnud välisriigi ja uus. Kui cuter mündi, seda suurem on tema mõju.
  2. Tükk kangast. Parem püüda valida looduslikke materjale — puuvill ja lina. Nad on parem lasta energiavood, nii et nende töö on efektiivsem.

Vaja õmmelda riidest kott, mis oleks võimalik mahtuda valitud mündi. Flash kott on vaja lõnga punast või rohelist värvi. Punane seostatakse edu ja roheline — rikkust.

Et amuletid, kes toovad rikkust ja õnne, olid tõhusamad, tuleb tikkima oma kotikestes sümbolid. See võib olla celtic runes. Kombinatsioon neist, viida on kott mündi, võib suurendada energiavood inimese, tehes edukas ja töökas.

Kui panna riie spetsiaalne märk — see suurendab soolestiku tunne. See on väga kasulik neile, kes peavad läbirääkimisi ja kontrollivad valuutat. Intuitsioon võib aidata neil aega, et teha vajaliku otsuse.

On olemas spetsiaalsed ruunid, kes toovad rikkust märgid. Kui tikkima oma kangad on võimalik saavutada stabiilne rahaline olukord, mille järel suurendada oma kapitali.

On võimalik laadida bill, et ta drew ülejäänud. Oluline on meeles pidada, et mida suurem on nimiväärtus valuuta märk, seda suurem rikkus ja õnn võib ta pingutage üle.

Tasub arvestada, et suurema energiaga on raha, mis laekuvad omanikule ajal edukaid tehinguid. Eriti õnnelik peetakse kingitud raha. Bill on vaja panna aknalauale, kui ta langeb kuuvalgust. Siinkohal tuleb siiralt korrutada rikkust.

käevõru õnne

Kõik märgid of Fortune

Kui inimesel ei ole võimalik kaua tegeleda talismani valmistamiseks, saab seda teha väga lihtne amulett välja olemasolevaid materjale. Kõige lihtsam variant — valmistamine eestkostjaа papist.

Selleks on vaja võtta materjali kõrge tihedusega, et pärast valmistamist ta sloveenias kauem. Värv papp ei põhiõiguste. Kuid on teatud toone, mis võib kinnitage õnne inimesele: kollane, kuldne, pruun. Nad teenivad magnet õnne.

Joonistada papp märk, et meelitada õnne vaja, kui kell on kaudne keskööl. See on optimaalne aeg. Keskööl energiavood muudetakse ja ajakohastatakse, nii et õnne peab muutuma paremuse poole.

Pilt, mida soovite kanda amulet tehtud kodustes tingimustes, nimetatakse Pentacle. See on eriline märk. See näitab, wheel of Fortune. See pilt eesmärk on haarata õnne, justkui söödaks.

Pärast seda, kui pilt valmis, tuleb see sõlmida ringi. See võimaldab ära lase oma õnne käest, et inimese. Sümbol tuleb lõigata, püüdes liikuda ranged piirid ringi.

Et kodus teha see lihtne maskott võimsam ja efektiivsem, on vaja läbi viia üle-rite aktiveerida. Tasub lugeda üle amulett sõnu, mis võivad soodustada selle töö. See ei ole mingi teatud ilm. On vaja, et sõnad läksid hinge.

Pärast kõiki toiminguid papp on täidetud, tuleb kustutama seda sulatatud vaha. See ei ole ainult kindlustab töö, vaid ka energiat suhtes positiivse energiaga.