Amulett õnne oma kätega

Paljude sajandite jooksul on inimkond kasutab erinevaid amuletid, mis kaitsevad maagia ja nõidus, vaid ka meelitab õnne. Just sellest me räägime selles artiklis. Õpid, kuidas teha amulett õnne oma kätega? Millised on lihtsad vandenõud aitavad elada külluses ja palju muud huvitavat informatsiooni.

amulett õnne

Kuidas teha amulett õnne, et alati piisavalt raha?

Kõige kuulsamad objektid, et finantsstabiilsus on alati olnud münte. Niisiis, kuidas täpselt raha on sümbol heaolu. Neid kasutatakse paljudes maagilised rituaalid aktiveerimiseks rahavooge ja heaolu.

Näiteks võtta sama tavaline münt, millega keegi langes. Seda saab julgelt võtta ja kasutada, nagu tabu on õnne. Et leitud mündi paelunud raha ja õnne töös, on vaja läbi viia maagiline rituaal. Siis selline münt on vaja regulaarselt kanda oma taskus, kotis või taskus.

Samuti, te saate osta kuldne münt pangas ja veeta vandenõu koduses keskkonnas. Kui varjupaika ei ole, saab vandenõu teha need mündid, mis sul on. Loe vandenõu võlurid soovitavad 1. päev noorkuu.

Sisuliselt riitus: enne, kui hakata rääkima amulett õnne, pead raputada rahakotti ja 3 korda loe maagiline sõna meelitada raha koju. Regulaarsel täitmisel antud manipuleerimine, rahakott saab võimas jõud ja hakkab tõmbama õnne.

Sõna vandenõu selle rituaal:

Tule külla mulle jõuka kaupmehe, kannab ta endaga aardelaeka juveele. Kaupmees on see väga rikas. Kõik on hea meel, et selline külalisele. Rahakott paks, häirekella kustub kulla ja hõbedaga. Lase ja minu rahakott täitub rikkuse, hõbe ja kuld mündid, mitte ainult täna, vaid ka igavesti. Huuled ja hambad, panin lukku. Et keegi ei saaks avada mu sõnu. Aamen.

Milliseid tugevusi amuletid õnne saab kasutada igapäevaelus?

Selliste maskotid võib olla mitte ainult pildid, vaid ka amuletid kivid, taimed ja loomad. Ja kuni pakume teile tutvuda loendiga tugevamaid amuletid.

Kõige tugevam maagiline amuletid õnne:

 • bambusest võrsed. Osutub see elujõuline taim võib julgelt kasutada valmistamiseks isikliku amulett. Sest bambus on edu sümbol ja heaolu igal algus tegelikult. On fen-shui aktiveerida jõu taimed, tuleb see paigutada ida-toas;
 • hobuseraud – veel üks mitte vähem võimas amulett atraktiivne õnne. Ta kaitseb alates vaesus ja viletsus. Paljud riigid kasutavad seda eestkostja tänaseni. Hobuseraud, mis on valmistatud rauast, on sakraalse jõud elemendid tuli ja Metallist. Ütlevad, et inimene, kes leiab horseshoe hobuse – saab eluaegse õnne.

Sellist horseshoe vaja riputada kodus, üle välisukse, otsaga allapoole. Seega ükski kuri jõud ei suuda tungida sinu kindlusesse. Sinu pere saab tugeva kaitse maagia ja riknemist. Kui panna horseshoe sarved üles, majas valitseb heaolu ja rahalise jõukuse;

kuidas teha amulett
 • mardikas sõnniku beetle – amulett, et meelitada õnne, tuli meile vana-Egiptus. Muide, just see mardikas peeti oli egiptlaste püha. Seetõttu on pilt selle putuka pidada jumalik olend. Mardikas sõnniku beetle kehastab ümberkujundamine, reinkarnatsioon teises maailmas. Samuti sümboliseerib elujõu energiat. Ilma milleta ei eksisteeri inimkond maa peal. Lisaks mardikas tõmbab õnne ligi, kuigi mitte ainult materiaalses maailmas, aga ka vaimses. Kui kasutate seda amulett saad tugeva kaitse energia vampiirid, musta maagia ja häving;
 • jala küüliku–, et amulett kasutatakse tagumised käpad loom. See talisman tõmbab õnne ligi ja pakub materiaalset heaolu. Ka eestkostja aitab lapsevanematel rasestuda;
 • kasside silmad – see kivi kaitseb peremeest must maagia, aitab ületada mis tahes raskused minimaalsete kadudega. See amulett on universaalne. See on tavaliselt kasutavad ärimehed ja online-hasartmängude mängijad;
 • elevant – figuriin toob edu mis tahes tegevus, samuti aitab meelitada rikkuse, majanduslikku heaolu, tarkust;
 • eestkostja kujul võti on maagiline amulett. Kuigi et õnne saab kasutada mis tahes võimalus võtmed. Sarnaseid võimalusi amulettide müügist avada süda ja tee rikkuse, tõmbavad edu ja tugevdavad tervist.

Kuidas teha amulett õnne abil värvi lõnga?

Et rituaal sulle piisavalt ära värvitud niit, millest sul jutustama maagiline juhe. Siin on oluline valida õige värv ja määratleda tuleviku eesmärk maskott.

Dešifreerimine värvi:

 • roheline – sümboliseerib majanduslik heaolu;
 • punane – armastus;
 • kollane – tervis;
 • sinine – aitab saavutada püstitatud eesmärke.

Valitud värvi saab punuda pats. Kui kudumine kindlasti kujutle ihaldatud pilt püstitatud eesmärke.

Valmis maskott vaja kanda pahkluu vasaku jala.

Tugev amulett õnne, mille tehnikat saitide

Valmistamiseks sellise amulett on sul vaja on kitsas riba naturaalsest nahast lehm. Selle riba oleks vaja siduda 3 burl.

Samm-sammult tegevuskava on järgmine:

Knotting 1 sõlm tuleb öelda järgmised sõnad:

Õnn on saatus, kas minuga on alati minu mõtetes ja tegudes.

amulett oma kätega

Teisel sõlm ütle muid sõnu:

Olgu õnn alati kummitama mind.

Kolmas sõlm ütled sõna õnne:

Keegi ei saa ära võtta õnne minu oma. Nii see on igavesest ajast igavesti.

Kõik sõlmed on vaja kududa kahekordse sõlmi. Need saidid veel hüüdnimega nagu needus nõid. Valmis riba on vaja peida majas või kanda endaga kaasas nagu maskott. Ka sõlmede võib õmble riided.

Talisman õnne roheline sokke

See rituaal võimaldab teil lühikese aja jooksul tuua õnne oma elu. Et riitus on piisavalt teil valida soodne päev, kui kuu on kasvufaasis.

Tööle võtta: heegeldatud sokid vill on roheline ja 2 suured kupüürid, mis sul on. Miks roheline? Asi on selles, et see on värv kõige paremini tõmbab rahavoogusid. Ikka hea on, kui sa ise siduda ennast sokid. Kui ei oska kududa, siis sobib ja poevaras võimalus. Aga pead neid korralikult pesta. See on vajalik tingimus puhastamiseks asju võõras energia.

Samm-sammult tegevuskava rituaal:

 1. Murra arveid toru ja kuni neid iga sokk.
 2. Kui saad panna raha sokid, öelge sõna vandenõu:

Raha tasuta ja too mulle õnne.

amulett mündid

Pane sokid kõrvale ja võta paber, marker rohelist värvi.

 1. Kirjutage maha oma suurim soov on suurte tähtedega, soovitavalt konkreetselt öelda seda, üksikasjalikult. See on soove ei tohiks olla üldist laadi: "Tahan raha". See on vale soovitus. Kasutage eripärad. Kindlasti mõelge, kuhu te tahaksite kulutada oma raha.
 2. Soovid ettenähtud olevikus. Nagu oleks sul see juba olemas. Näiteks, mul on auto BMW marki musta värvi jms.
 3. Paberil ei saa lihtsalt kirjutada teksti, kuid täiendada seda pildi või foto.
 4. Täidetud leht jätke aknalaual nii, et seda sai moonlight. Lähedal pildi ärge unustage, et panna lähedal sokid. Siis vaatame Kuud ja räägivad sellised sõnad:

Kuu ärkab, kuid minu soov täidetakse.

 1. Sokid ja paber jätke aknalaual kuni hommikuni. Seejärel infoleht pead peita kindlas kohas, kuid raha ei tõmba sokid.
 2. Hommik, raha, mis on sees oma sokid, tuleb vahetada ja osta midagi maitsvat.
  Nüüd sa tead, mis amuletid toovad õnne, milliseid võimalusi saab valmistada oma kätega. Jääb ainult valida oma maskott ja tegutseda.