talisman oma kätega valmistatud helmed

Maskotid peetakse esemetega, siduvaid inimese teispoolsuse maailma ja üleloomulikke jõude. Käevõru-eestkostja, vedrustus mingi sümbol annab omanikule võimaluse kiiresti täita oma soove, vältida hassles või vabaneda haigus. Ise tehtud esemeid on võimalik kaitsta inimese kadedust, kurja silma või negatiivseid emotsioone, mis on suunatud tema poole.

käsitöö

Käevõrud-eestkostjaja: nende variandid ja väärtus

Maskott kujul käevõru on kujundatud suletud hoop, tähistab piiritlemine piire ruumi, mis kuulub omanikule

Sõltuvalt sihtkohast, valivad materjal:

 • metallid on võimelised kaitsta inimese väliste kahjulike mõjude eest, on hea veeta energia soov isik väljapoole, kuid võib vähendada jõudu kivi sisestada;
 • punane niit suudab pehmendada rahvamuusikas;
 • nahka kasutatakse sagedamini koos täiendava sümboliga või pinnatud;
 • kogutud välja kivi killud toode on erinevate omadustega sõltuvalt kasutatud mineraalid;
 • puu sagedamini teenib haiguste ravimiseks või rakendatakse ideaalselt kaitsev tähemärki püha ettevõtmine väärtus (ruunid, sigillo jms).

Peamine nõue on, et keegi eestkostjaon — ameerika otsad. Kui see tingimus ei ole täidetud, siis võimu maskott on minimaalne, see ei saa kaitsta teid ja kaitsta või anda jõudu soovile. Eriti oluline on põimitud kaunistused — linkimine spetsiaalsed sõlmed (nouzov) suudab anda neile erilised omadused. Sellised eestkostjaja parim raamat on teadlike inimeste või iseseisvalt kapten punumine vajalikud sõlmed. On punutud paelad sageli paigale metallist, kivist või puidust vahetükid. Need teemad kantakse sümbol, mis kaunistavad toodet ja annab talle maagiline tähendus. Shamballa käevõrud sisaldavad helmed on valmistatud looduslikest materjalidest, mis töötavad kokkupuutel nahaga ja biovälja inimese. Seljas käevõru iidsetest aegadest on seotud veel üks funktsioon: iga selline toode kaitseb ala pulss randmel. See on koht peetakse haavatav: haaramine vaenlase käest üle harja, mitte ainult hoiab seda füüsiliselt, kuid omandavad oma täit tähelepanu, proovivad jõudu ära võtta või õnne. Kaitsev amulett takistab kontaktile võõras mees ohustatud tsoon ja aitab hoida oma tugevust, positiivseid mõtteid ja emotsioone.

Slaavi käevõrud-eestkostjaja

Kaitsev käevõru Venemaal võiks olla valmistatud ja väärismetallist dekoratiivse kivi lisab, ja üks ribadena või nahast ribad. Sageli sarakawa kudusid või tikitud kitsas lint, mängides nende muster on oluline enda jaoks sümbolitega. Lapsele seotud randme teemat punast värvi. Ta eesmärk oli kaitsta vastsündinu kahjustuste eest ja kurja silma, kurjad vaimud ja sealmaailmne jõudu, mis võib saata haiguse või isegi tappa. Kasvu poiss või tüdruk käevõrud said raskem: ema või vanaema ehk teha eestkostjaja koos naozumi, kudumine sinna suled, helmed ja palju muud. Nüüd eestkostjaja teevad ise või ostavad spetsialiseerunud müügikohtades. Viimasel juhul on soovitav välja selgitada müüjalt, milline väärtus on tundmatud tähed. Enamasti slaavi maskotid kohtuvad pilte Haakristi või Kolovrat tähemärki Päikese, Ületamine-ürdid (keeruline haakrist), [Rozhanitsy] ja muud valides ostetud ehteid või eraldi ise valmistamisel on tema kingitus on vaja teada, millised märgid eelistatakse mehi, ja mis on naiselik.

Käevõru-eestkostja oma kätega luua omadused

käevõru on valmistatud helmed

Kui eraldi ise valmistada käevõru on vaja kindlaks määrata selle määramine. Sõltuvalt sellest, mida valida värvi lõnga punumiseks või peatamise sisestada vastavate sümbolitega. Võimalus luua käevõru-amulett ise Näiteks, materjali värv jaoks raha maskott on erinevad ettevõtlust või armastus. Ise kootud tootele saab anda kohe mitu omadusi, keerates värvilised nöörid ja täiendades nende ripatsid või kivi.

Mudel soove

Täitmiseks soovib kõige parem on valida:

 • punane niit — sümbol aktiivsus, jõud;
 • sinine niit — sümbol tarkust ja leidlikkust.

Kui soov ei ole seotud rahaga, siis on need värvid, mis aitavad teil valida õige suund, et saavutada soovitud ja ilmutada püsivust saavutamisel. Jutustama saab üks niit ainult ühe värvi või võtta erinevad. Kõige lihtsam variant — pats 3 salku. Selle otsad seotakse randme 7 lihtsad sõlmed. Ajal punumiseks ja seotud müügi amulett vaja endale ette kujutada aim nii, nagu oleks see juba olemas.

Talisman kurja silma eest

Kaitsev eestkostja kurja silma eest ja kahju on vajalik avalik inimestele või neile, kes töötavad suure voolu külastajaid (kassa, watchmen, arstid jms). Tema jaoks on kõige parem valida punane pael, (aktiivne kaitse) ja täiendada rant-silmaga. Esoteeriline kauplustes saab kätte ja vedrustust-anšoovis (või Käsi Fatima moslemid), Skandinaavia ruun Ansuz või teine sümbol funktsioon kaitse. Amulett sel juhul on lihtne juhe ilma sõlmed, mis on nöörile rant-silma või mis tahes vedrustus kaitsva sümboolika. Efektiivne isegi lihtne amulett ilma peatamised. Selle otsad on vaja tingimata siduda, mitte ühendada kremoonid.

Slaavi käevõru vedrustus

Käevõru slaavi teema ei tohi kinkida või teha neile, kes ajab ennast teise filosoofilise süsteemi. Kaitsev jõud jumaluste slaavi pantheon kõige parem on saadaval neile, kes usuvad neid.

Jutustama lihtne kaitsev amulett saab sellise skeemi:

 • mõõta pikkust ringi randme väike varu on vaba sobivus ja antud pikkus drawstrings;
 • võtta kaks teemat sellise pikkuse ja lisada liikumatu pinnale 1 end;
 • kokk töö lõnga, et punutud (sama või eri värvi);
 • siduda need põhinevad kauguselt, mis on võrdne pikkus sidemed alates kinnitus lõppu;
 • valu töö lõnga ümber alused, kududa lihtsaid sõlmed, piiras kahekordne niit;
 • seal, kus peaks olema lisa, kimp välja lõng läbi selle augu, kinnitades õiges asendis rant, tablett või muu üksus;
 • jätkuvalt opletenii peamist suunda tööpäevad enne lõppu, kinnitatakse, vajadusel täiendavad otsad drawstrings helmed ja pärlid.

Käevõru lastele

talisman välja helmed

Laste amulett kindlasti muudab lapse ema. Selle kaitse — tugevaim ja side ema ja lapse võimaldab tal kilp ta mistahes kahjulike mõjude eest. Eestkostja sel juhul — niit, seotud randme. Kõige sagedamini valivad punane niit, mis ise on julgeoleku omadused. Siduda saab lugeda palve "meie Isa", kui ema Christian, või kasutada vandenõud kaitse, nõuda, et kõrgemad jõud vabas vormis. Peamine reegel kasutada vill niit. Kanda tuleb seda nii, et laps ei kitkutud amulett kogemata või tahtlikult. Sõlmes 7 sõlmed.

Tsirkooniumi ja magic riigikaitse

Tsirkooniumi on võluväel kvaliteediga anda seljas tema iseloomu jõud, otsustavust ja julgust. Kivi on omadus, et ennetada kasvajate arengut, tugevdab immuunsust ja enda kaitsva energia omanik. Kui vpleteny seda ettevaatust käevõru omadused kivi edastatakse talisman. Valmistada amulett oma kätega saab põhimõttel shamballa, kudumine rant jagatud mitmeid. Kõige lihtsam variant — nöörile tsirkoon avaga pingutusnöör, mis siduda oma randme.

Amulett õnne

Õnne võib tuua lõnga järgmisi värve:

 • punane (salvestab mured);
 • sinine (võimaldab saavutada edu loominguline asjades);
 • roheline (rahaliste tehingute);
 • kollane (seos päikese käes, annab energiat ja annab rõõmu);
 • lilla (kainus armastus).

Valides soovitud, saab teha amulett ühise õnne ja jõuka elu, kudumine värvilised nöörid või kasutades helmed erinevat värvi (looduslikest materjalidest), stringing nende punane kaitsva teemat.

Slaavi käevõru õnne ja positiivsust

talisman koos helmed

Traditsiooniliselt slaavi käevõru kasutanud kombinatsiooni valge ja al värvi. Kootud ja tikitud amuletid selles stiilis andsid omanikule rahu, suurenes tema vaimset tugevust, kaasa heale tervist. Maagia värvi võiks olla veelgi ja mustade elementidega, tähendus tasakaalu kõigi poolte inimese elu. Tüdrukud ja naised kudusid lindi vahelduvad bändid või tikitud valged ja punased mustrid on kontrast tausta. Tehtud amuletid oleks võimalik kinkida oma mehele või noormehele. Kaasaegne nõid võivad jutustama, lillkapsas pats või kasutada tikandid risti, helmed luua toimivat talisman. Mustrid peaks kujutama haakrist erinevad variandid, tähe Frets või muud päikeseenergia sümbolid. Enamus metalne lisa sümbol või peatamine ei ole mitte ainult kaunistada zaruchevye, kuid ei anna talle suuremat jõudu.

Käevõru meelitada raha

Meelitada oma elu raha saab roheliste amuletid ja kividega. Kui vaja õnne palju, piisavalt kulunud pits 9 lihtsate sõlmi randme või kaunistada oma rohelise rant. Et austajad ruun sümboolika sobib rune Fehu, millel on väärtus teenitud tulult. See võimaldab olema mitte liiga suur, aga pidev sissetulek ausalt saadud raha. Saada pistis paremini kasutada suur hulk hiina mündid, kootud on siidist hinged kui pats punast või rohelist värvi.

Atraktsioon vastastikust armastust

Et vastastikuse armastuse leidmiseni tasub valida lilla, valge, sinine värv. Nad kõik näitavad erinevat külge, et armastav suhe: külgetõmme üksteist, värvidekombinatsioonide ja rahu, ustavus ja vaimsus. Kui tüdruk otsib noor mees, saab kanda randme pats üks ribadena need toonid selleks, et kaitsta alates ebaaus inimene ja meelitada armastav.

Eestkostja Shambala ja tema filosoofia

Käevõru-shambala — see on amulett tiibeti mungad. Klassikaline variant on teha 9 helmed on 1 rida. Kaasaegne amuletid on kootud on 2-3 rida suur hulk kive. Filosoofiline väärtus tooted on seoses maailma, inimese, ruumi, või vaimne. Ettevaatust käevõru selles stiilis aitab leida sisemine ühtsus, mis väliselt väljendub rahu ja enesekindlust, omapärase tuled. Soov täitmise mille loovad ehe, täituvad kiiremini. Jutustama oma 3 nöörid. Sihtasutus võib kasutada mis tahes tugev niit: ta hoiab helmed ja ei tohi rebeneda. Lõime pikkuseks on umbes 50 kohta vt Töö lõnga valivad värvi järgi vastavalt kasutusotstarbele ja rihm. Sellel samal põhimõttel valida 9 kivist või puidust helmed. Kudumine on juba eespool kirjeldatud tehnoloogia, sidudes töö lõnga ümber alused. Tehes mitu otsest tippu, nöörile rant, ringi selle üle ekvaatori modelliga, niit, pingul siis, täites 2-3 otsese burl. Jätkuvalt lõpuni. Serv käevõru on soovitav määrida liimi, et ta ei lagunes.

Kullast ja hõbedast käevõrud-amuletid naistele ja meestele

Hõbe talismanx kehtib sagedamini, t. metalli iseloomustab võime võtta endale mõni film. Selle tulemusena on ta tumeneb ja vajab puhastamist (füüsilise ja energeetilise). Kuld — solar-metall, mis tõrjub mille eesmärk on omanik kadedust ja õelust. Mõlemad on metallist saab kanda nii mehed kui naised toodete vajalikus stiilis. Kui amuletid saab valida ja rõngad ja ketid on valmistatud väärismetallist. Kui on kivi sisestada, on soovitatav nende kokkupuude nahaga omanik. Toonitud hõbe panna ööseks aknalauale, valgustusega Kuu faas selle kasvu. Hommikul toote pea taluma soolases vees 2-3 tundi, seejärel pesta, eemaldades hambakattu puhastusvahenditega hõbe (nt kriidi pulber). Kuld asju piisavalt mõnikord loputada voolava vee all.

Kuidas kanda küljest maskott

Seljas amulett sõltub mõju, mida ta avaldab selle omanik. Kanda kõvadele saab vasaku või parema randme ja mõnikord neid kannavad ja käsivarte.

Vasakus käes

Läbi vasaku keha energia väljastpoolt laekub kogu siseruumi inimese. Valve jõud talisman näitab ennast ainult siis, kui kannad vasakul randmel. Olenemata materjali, millest see on valmistatud käevõru ja põranda omanik, kõik kaitsvad tooted pannakse vasaku käe. Peale selle, vasakul randmel tuleb kanda amulett, et meelitada raha.

eestkostja

Paremal käel

Parem käsi viitab, kaarel energiat väljapoole. Mingeid soove tulevad kiiresti, kui jõud, mis on suunatud nende saavutamine, kogutakse ja tõlgitud talisman paremal käel.

Kuidas muuta käevõru amulett

Lihtne teenetemärgi võib muutuda talisman või talisman, kui see oli käe ajal mingi oluline sündmus. Asi omandab positiivset energiat ja on võimeline andma selle omanikule, kui vaja. Et teha kaitsev amulett, saab pühitseda ehe või oma toode kirikus. Anda maagilisi omadusi ja aitab kanda rune või slaavi märgi oma kätega. Pagan amuletid tasuta ajal valmistamise, lugedes vandenõud, kui sidumine sõlme või kudumine patsid.