Kuidas oma kätega teha maskott raha ja õnne ja juhtida finants-stabiilsus?

Kahjuks meie aeg rahalised vahendid on seega vajalik täisväärtuslikuks eluks.

Maagiline amuletid

Raske on leida inimest, kes ei tahaks salvestada ja suurendada oma säästud. Mitte vähem olulisem tegur on, et õnn. Selleks, et kaasata raha ja õnne oma ellu, saab kasutada aega katsetatud vahenditega.

Kuidas töötavad maagiline amuletid?

Lugu rahaliste amulettide müügist juurdunud vana-Slaavi kultuuri. Need ajad, mis tahes salapärane nähtus seletada maagiline mõju tugevus jumalad. On olemas palju sümboleid, millest igaühel oli patroon jumala kujul. Iga maskott täidab teatud funktsiooni. Mõned kaitses kurja silma eest, teised aitasid hoida pere, kolmandad on aidanud saavutada loominguline kõrgused.

Maagiline amuletid , et meelitada raha, mida kasutatakse ka tänapäeval. Mõned neist on võimalik osta spetsiaalne kauplustes on valmis kujul. Kuid enamik lihtsalt on valmistatud kodus. Tavaliselt luua amulettide müügist kasutavad käepärased vahendid. Nendeks võivad olla lõng, paber, mündid, looduslikud kivid ja nii edasi Peetakse, et milline oleks tõhus ei olnud maskott, ta toob käegakatsutavat kasu, kui isik kannab tema, ei ole tal usku.

Kuidas teha maskott oma kätega kodus?

Valmistamine maskott-ehitatud – mitte ainult kasulik, vaid ka üsna põnev tegevus. Kuid tuleb meeles pidada, et ülesehitamisel amulett keegi ei tohi segada. Selleks on kõige parem valida vaikne ja privaatne koht. Valides talismani saab alustada tähtkuju võimalust kasutada talismani ja muude parameetrite puhul.

Runes

Valmistamiseks raha talisman saab kasutada peaaegu iga materjal.

Kõige levinum hulka kuuluvad:

  • Runes;
  • Vaha;
  • Mündid;
  • Ouija kaardi;
  • Looduslikke kive;
  • Maitsetaimed;

Pärast seda, kui maskott on valmis, on vaja küsida seda. Selleks on olemas mass võimalusi. Sisuliselt selles protsessis on luua kontakti vahel mees ja tema talisman. Kõige sagedamini käigus tasud kaasatud looduslik element: tuli, õhk, vesi ja maa. Järelikult selleks, et viia läbi tseremoonia aktiveerida maskott on vaja jätta see vee, tule, allutada puutuda tuule või maasse kaevata.

Pärast läbi riituse, talismani hakkab tegutsema. Kuid pole vaja unustada korralikult hooldada, sest asi. Tuleb alati hoida maskott lähedale. Vaevalt, et ta aitab karjääri edu, kui jääb koju. Ei näita oma abilise võõrastele. See õõnestab tema hulga energiat.

Taimne kott

On vana-slaavi kultuuris olid levinud kotti topitakse kive või ürtidega. Täites kott valitud vastavalt soovitud tulemus. Rohi on alati toonud tuntavat kasu inimesele. Lisaks sellele, et neid on kasutatud, et luua decoctions, nad kandsid ja sügav maagiline tähendus. Ja kott on valmistatud puuvillast või linasest, mis maitsetaimed valas, lukus energiat sees talisman. Komponendid, et luua talisman võivad olla väga erinevad. Kuid sagedamini kui mitte segada järgmised ravimtaimed:

  • Kaneel;
  • Ingver;
  • Kuivatatud eukalüpti lehed;
  • Männi okaste;
Taimne kott

Koostisosad aluseks samades proportsioonides. Protsess nende uinumist kott, mida oli vaja lugeda vandenõu meelitada raha ja mõelda lõppeesmärk tegemise rituaal. Kott oli võimalik täpsemalt kaunistab tikand. Kõige sagedamini teda kujutatakse sümbolid, äratades rikkuse ja au. Seotud kott teema on rohelist värvi.

Hoida raha kott tuleb ranna töökoha. Nii ta on kõige tõhusam. Aga see talisman ei ole igavene, täpselt aasta ta kaotab oma omadused. Seega, pärast selle perioodi eestkostja on vaja põletada.

Hiirt, et rahakott

Figuriin hiire juba antiikajast seotud sissetulekuga ja luksust. Selle metsaline on seotud palju huvitavaid võtab ja kombeid. Arvati, et näha, kuidas hiirt tõmbab midagi endale auku – rikkust.

Iidsed slaavlased uskusid seda tunnustähte ja isegi spetsiaalselt jälginud augud lootes näha näriline. Antud tunnused on olemas täiesti loogiline seletus. Kodus vaesed inimesed hiir ei elanud, sest seal on neil nimelt oli pidu. Kas jõukamad inimesed on alati olnud kui kehakinnitust.

Must pipar

Talisman hiire pildiga meelitada rikkuse populaarne ka tänapäeval. Väikesed kujukesed on valmistatud puidust, metallist või vääriskivide. Hoida maskott on parem rahakotis. Mõningatel juhtudel võib panna figuuri kott. Arvatakse, et hiir ei ole mitte ainult meelitab raha, kuid salvestab suurte kulutuste või vargus. Lisaks, see aitab edendada karjääriredelil.

Kott türkiis

Nagu teada, looduslikud kivid on mass kasulikke omadusi. Igaüks neist töötab teatud suunas. Kõige tulemuslikumaks kive poolest meelitada ligi raha, kehtib türkiis. See ei ole ainult on tugev energia, kuid on piisavalt atraktiivne ehted.

Türkiis saab kasutada dekoratiivsed elemendid ehteid. Kuid selleks, et meelitada raha, palju efektiivsem kott türkiis. Tuleb leida võimalused tükikese türkiis ja linane kott sinine. Kivi asetatakse sissepoole kotti ja loevad vandenõu. Meetmeid on vaja toota kasvav moon.

Iga päev tuleks paigutada kotti esmalt münte, siis suuri arveid. Järk-järgult nimiväärtus peab suurenema. Nii et on vaja teha niikaua, kuni kott on täis. Pärast seda raha kotti vaja ümber kolm korda ja pannakse tagasi. Seotud selline kott niit sinine. Hoida tema pea otse töökohal, kuid taamal uteliailta silmad.

Must pipar

Kui on planeeritud sündmus, kus ei teeks rahaline küsimus, siis selles aitab eestkostja musta pipart. See on oluline sündmus võib seostada loosimine loteriipileti, arutelu suuremahuliste tehingute ja nii edasi, Et luua talismani tuleks kirjutada puhas paberile summa, mille tulemusena peaks teile saada. Siis on vaja painutada infoleht kolm korda ja panna väike laev, et eelnevalt peab fed kuu energiaga.

Talisman välja niitide

Pärast seda tuleb lisada sisule must pipar, katta kaanega ja panna privaatne koht. Ees oluline sündmus on vaja raputada maskott vasaku käega, mõeldes seejuures saada kasumit.

Talisman välja niitide

Väga sageli tegemise raha on kasutatud amulettide müügist tavaline niit. Võimalikud variatsioonid teemal väga palju. Kõige levinum võimalik siduda kingapaelu või käevõru randme. Südamiku materjali kasutatakse erivärvilist lõnga.

Vanad slaavlased pidasid, et suurim maagiline mõju avaldavad villased või puuvillased niit. Tänu oma paksuse, suur nõudlus on kasutanud villane.

Et luua raha pael on vaja kolme värvi värvitooni – roheline, punane ja sinine. Sinine värv sümboliseerib täitmine soove, roheline – suurendab rahalist tulu, ja punane kaitseb omaniku käevõru võimalikke riske. Kõik kolm haru on vaja rebind omavahel pats saadaval. Mõningatel juhtudel saadud pael seotakse otstes ja kasutavad sellisel kujul. Kuid sagedamini otsad kokku seovad omavahel, lõigates ära kõik, mis on üleliigne. Valmis käevõru riietub vasaku randme või vasakule pahkluu

Alates lõng võib ehitada ja teine maskott. Rahva seas nimetatakse seda raha pall. Tuleb võtta mis tahes bill või mündi, ja ka sasipundar villane lõng. Edasi tuleb lips pangatähega või mündi rangelt keskel mitu korda. Otsa lõnga on vaja korralikult kinnitada. Kõige pulmad lilled peetakse punane ja roheline. Selline amulett aidatakse ja lisatarvikud raha. Koos temaga saab karda ja mõju riknemist.